Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Systemy do zabudowy garderoby Shopline

Strzałka w prawo

Systemy do zabudowy garderoby Shopline

Systemy do zabudowy garderoby Shopline to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie porządek i funkcjonalność w swojej garderobie. Dzięki temu systemowi można w prosty sposób skomponować idealnie dopasowaną do swoich potrzeb przestrzeń do przechowywania ubrań, butów i akcesoriów.

Filtry

Systemy do zabudowy garderoby Shopline

Systemy do zabudowy garderoby Shopline to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie porządek i funkcjonalność w swojej garderobie. Dzięki temu systemowi można w prosty sposób skomponować idealnie dopasowaną do swoich potrzeb przestrzeń do przechowywania ubrań, butów i akcesoriów.

116 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Garderoba

Wyświetlanie 24 z 116 produktów

Załaduj więcej

Systemy do zabudowy garderoby Shopline – dowiedz się o nich więcej!

Systemy Shopline posłużą Ci w garderobie. Dzięki tym produktom w pełni wykorzystasz przestrzeń, a liczne elementy pozwolą stworzyć konstrukcję idealną do przechowywania odzieży i akcesoriów.

System składa się z wielu elementów. Możesz wybierać spośród rur o różnej średnicy i długości oraz dopasowanych do nich haczyków. Nie brakuje również złączy, na przykład czterokierunkowych. Sprawdź także zakończenia i zaślepki, które pozwalają nadać konstrukcji estetycznego wyglądu. Nóżki natomiast zapobiegają rysowaniu powierzchni.

Systemy do zabudowy garderoby Shopline składają się z części wykonanych ze stali, dzięki czemu będą przez lata pełnić swoją funkcję. Odporne na uszkodzenia elementy są chromowane, a ich powłoka pozostanie na długo wolna od zarysowań. Chrom to uniwersalne wykończenie, które pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.

Systemy Shopline – zaaranżuj dzięki nim wygodną garderobę!

Systemy do zabudowy garderoby Shopline to świetne rozwiązanie, jeśli musisz zaaranżować niewielkie pomieszczenie. Pomogą Ci też urządzić przestrzeń, która ma nieregularny kształt. System zabudowy garderoby znacznie ułatwi stworzenie miejsca do przechowywania, jeśli w pomieszczeniu występują skosy i utrudniają one montaż gotowej szafy. Skosy sprawiają też, że pewna część przestrzeni może pozostać niewykorzystana. Systemy Shopline skutecznie temu zapobiegają.

Dzięki temu rozwiązaniu odmienisz także wnętrze już posiadanej szafy, która nie spełnia Twoich oczekiwań. Możesz zamontować w meblu drążek, żeby zwiększyć ilość miejsca na okrycia wierzchnie oraz sukienki. Na akcesoria przydatny okaże się haczyk. Dzięki niemu stworzysz idealne miejsce na paski, czapki z daszkiem oraz torebki.

Nie każdy planuje zabudowę w garderobie. Ubrania w tym oddzielnym pomieszczeniu mogą być też przechowywane bez ogromnych szaf. Pomogą w tym właśnie systemy do zabudowy garderoby Shopline. Na ścianach zamontujesz drążki, do których wystarczy dobrać wieszaki, żeby zyskać miejsce na marynarki czy spodnie. 

Systemy Shopline są też dobrym rozwiązaniem, jeśli samodzielnie konstruujesz meble. Ich korpus stworzysz przy pomocy płyt MDF. Wnętrze natomiast wypełnisz elementami stworzonymi przez markę Shopline. System zabudowy pozwoli Ci zamontować we własnoręcznie wykonanym meblu między innymi drążek na sukienki.

Zaczyna Ci brakować miejsca na ubrania w szafie? Sprawdź produkty Shopline! System zabudowy pozwoli Ci szybko zwiększyć ilość miejsca do przechowywania. Możesz przymocować do ściany wieszak, który przyda się na akcesoria, na przykład krawaty czy apaszki. Takie rozwiązanie pomoże też w przechowywaniu biżuterii w garderobie.

Systemy do zabudowy garderoby – jakie produkty wybrać?

Marzy Ci się funkcjonalna garderoba? Systemy zabudowy pozwolą Ci ją stworzyć. Żeby zorganizować przestrzeń do przechowywania wieszaków z ubraniami, potrzebujesz solidnej rury. Wybierzesz spośród modeli o różnej długości – nawet 300 cm!

Rury w połączeniu z przedłużkami pozwolą Ci stworzyć dowolnie długą zabudowę. Drążki różnią się też średnicą. Zwróć na to uwagę, jeśli planujesz dobrać do rur haczyk marki Shopline. Systemy do zabudowy garderoby to również narożniki. Wybierz je, jeśli chcesz połączyć ze sobą dwa drążki pod kątem prostym.

Oferujemy również inne łączniki, na przykład trzykierunkowe. Ten produkt pozwoli Ci połączyć trzy drążki, a każdy z nich będzie zwrócony w inną stronę. Dzięki elementom należącym do systemu ochronisz również podłogę przed zarysowaniami. Wystarczy że zdecydujesz się na nóżkę wykonaną z tworzywa sztucznego. Założysz ją na dolną część drążka tworzącego szkielet konstrukcji. Dzięki temu nie tylko ochronisz okładzinę podłogową przed rysami, ale także zwiększysz stabilność całości.

Systemy do zabudowy garderoby pozwolą Ci stworzyć przestrzeń nie tylko funkcjonalną, ale i estetyczną. Do wykończenia rur potrzebujesz zaślepek. Wybierzesz spośród półkolistych i płaskich modeli różnej wielkości. Sprawdź, do jakiej średnicy drążków produkt jest przeznaczony – zaślepkę zamontujesz błyskawicznie.