Jeden akumulator, wiele możliwości! Poznaj platformy akumulatorowe dostępne w sklepach Castorama
erbauer
macallister
dewalt
makita
worx powershare

Od zawsze przyświecała nam troska o komfortową pracę naszych Klientów. Nie ma przy tym znaczenia, czy wykonujesz określone zadania czysto hobbistycznie, czy też zajmujesz się tym profesjonalnie – w każdej sytuacji zasługujesz na największy komfort, jaki mogą zapewnić Ci dostępne w naszej ofercie elektronarzędzia.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, poszerzamy naszą ofertę o wyjątkowo funkcjonalne platformy akumulatorowe. To sposób na bezprzewodową pracę z wieloma różnymi elektronarzędziami

Idąc z duchem czasu, oferujemy Ci większą swobodę i wygodę podczas pracy.

erbauer exterbauer exterbauer exterbauer ext

 

Jeden akumulator do wszystkich narzędzi

Z czego składa się platforma akumulatorowa? Jego sercem jest pojedynczy akumulator. To nic innego jak określony typ baterii, do której możesz podłączyć wszystkie kompatybilne z danym systemem elektronarzędzia. Jeden akumulator jest w stanie zasilić różne narzędzia niezależnie od ich przeznaczenia, oferowanych funkcji lub dodatkowych akcesoriów.

Ten pojedynczy akumulator zapewni moc, której potrzebują Twoje narzędzia do sprawnego działania. Wystarczy, że zadbasz o jego naładowanie. Następnym krokiem jest podpięcie akumulatora do elektronarzędzia, z którego zamierzasz korzystać.

erbauer exterbauer exterbauer exterbauer ext
erbauer exterbauer exterbauer exterbauer ext

Szlifierki, wiertarki i wkrętarki, piły, strugarki i inne elektronarzędzia marki Erbauer możesz zasilić pojedynczym akumulatorem.  

macallister solomacallister solomacallister solomacallister solo

 

Postaw na komfort pracy z jednym akumulatorem!


Platforma akumulatorowa zapewni Ci przede wszystkim ogromny komfort i swobodę podczas pracy z różnymi elektronarzędziami. Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie narzucają długość przewodu czy brak źródła prądu.

Nie musisz czekać na wizytę monterów, którzy podłączą instalację do sieci energetycznej. W pracy nie przeszkodzi Ci nawet awaria elektryczności. Naładowany akumulator pozwala na wykonywanie zaplanowanych zadań niezależnie od podobnych utrudnień.

Bezprzewodowa praca z urządzeniami to również większe bezpieczeństwo dla Ciebie. Nietrudno zahaczyć o kabel, który ciągnie się przez plac budowy. Dzięki ograniczeniu przewodów Twoje otoczenie stanie się znacznie bardziej bezpieczne dla Ciebie i innych pracowników.

macallister solomacallister solomacallister solomacallister solo
macallister solomacallister solomacallister solomacallister solo

Inna z cenionych marek, czyli MacAllister Solo, również pozwoli Ci na bezprzewodową pracę z elektronarzędziami wykorzystywanymi na budowach i podczas majsterkowania. Urządzenia do obróbki drewna, do cięcia, piłowania, wiercenia i wkręcania zasilisz jednym akumulatorem.

dewalt xrdewalt xrdewalt xrdewalt xr

 

 

Nie tylko elektronarzędzia budowlane – co zasila platforma akumulatorowa?


Poszczególni producenci stale poszerzają swoją ofertę urządzeń wchodzących w skład platformy akumulatorowej. Jeszcze do niedawna były to przede wszystkim elektronarzędzia wykorzystywane podczas budowy i remontu. Wiertarki, wkrętarki oraz szlifierki obecnie nie wyczerpują możliwości tego systemu.

Pojedynczy akumulator jest w stanie zasilić znacznie więcej urządzeń. Wśród nich znajdziesz elektronarzędzia przeznaczone do prac w ogrodzie – piły, strugarki, a nawet kosiarki elektryczne i odkurzacze do liści. Praktycznie każde elektronarzędzie jesteś w stanie zasilić jednym akumulatorem. Możesz stale poszerzać swój warsztat o dodatkowe bezprzewodowe narzędzia.

dewalt xrdewalt xrdewalt xrdewalt xr
dewalt xrdewalt xrdewalt xrdewalt xr

Marka DeWalt w ramach platformy akumulatorowej oferuje ogromny wybór wyjątkowo mocnych elektronarzędzi przeznaczonych głównie na budowę. Wśród nich znajdziesz młotowiertarki, pilarki, zagłębiarki i szlifierki.

makita lxtmakita lxtmakita lxtmakita lxt

 

Platformy akumulatorowe zapewniają najbardziej uznani producenci


Funkcjonalność jednego akumulatora doceniło już co najmniej kilku producentów elektronarzędzi. W ramach jednej platformy akumulatorowej dostępne są elektronarzędzia uznanych marek, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dużą sprawnością działania.

 

makita lxtmakita lxtmakita lxtmakita lxt
makita lxtmakita lxtmakita lxtmakita lxt

Akumulatory LXT zasilają praktycznie wszystkie rodzaje elektronarzędzi, a także radia, wentylatory, kosiarki, dmuchawy, odkurzacze, a nawet ekspres do kawy i czajnik. 

Jest to prosta koncepcja, która zrewolucjonizowała sposób wykonywania pracy! 18V LXT to najbardziej wszechstronna technologia zasilania narzędzi akumulatorowych, dostępna w sprzedaży. Chętnie wybierana zarówno przez profesjonalistów, jak ich osoby, dla których liczy się wysoka jakość posiadanych maszyn. Wysoka moc akumulatorów nowej generacji, a także charakterystyczny dla nich niski poziom samoczynnego rozładowania.

Wysoka moc i wytrzymałość


W systemie 18V Bosch Professional jeden akumulator może być używany do zasilania wszystkich narzędzi. Akumulatory produkowane od 2007 roku są w 100% kompatybilne ze wszystkimi narzędziami Bosch linii niebieskiej w klasie napięcia 18V.

Przy użyciu jednego i tego samego akumulatora można zasilać już 100 narzędzi należących do 10 marek.

 

System akumulatorowy Bosch Home & Garden POWER FOR ALL 18V zapewnia swobodę pracy bezprzewodowej w domu i ogrodzie oraz elastyczność. Jeden akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami Bosch 18V dla Twojego domu i ogrodu!

Wkrętarki, wyrzynarki, sekatory, kosiarki, myjki, pompy ogrodowe, odkurzacze – z tych i wielu innych narzędzi możesz korzystać, mając w swoim domowym warsztacie jeden wydajny akumulator litowo-jonowy Bosch 18V.

worx powershareworx powershareworx powershareworx powershare

 

Dostosuj moc do swoich potrzeb 


Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

Narzędzia WORX są wytrzymałe, niezawodne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w domowych i profesjonalnych zastosowaniach.

 

worx powershareworx powershareworx powershareworx powershare
worx powershareworx powershareworx powershareworx powershare

 

Jeśli szukasz narzędzi, które zapewnią Ci precyzyjne i szybkie rezultaty, jesteś w dobrym miejscu.