Strona główna

Strzałka w prawo

Uchwyty Atomia

Strzałka w prawo

Uchwyty Atomia

Uchwyty do szafy Atomia wyróżniają się estetycznym wyglądem. Dzięki nim mebel prezentuje się dużo lepiej. Nadal jednak spełniają swoją funkcję praktyczną.

Filtry

Uchwyty Atomia

Uchwyty do szafy Atomia wyróżniają się estetycznym wyglądem. Dzięki nim mebel prezentuje się dużo lepiej. Nadal jednak spełniają swoją funkcję praktyczną.

24 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Modułowy system zabudowy Atomia

Wyświetlanie 24 z 24 produktówUchwyty – jeden z elementów serii Atomia

Uchwyty ułatwiają otwieranie i zamykanie szafek. Dzięki temu akcesorium fronty pozostają czyste znacznie dłużej. Produkt pełni również funkcję estetyczną – efektownie ozdabia zabudowę.

W serii Atomia znajdziesz uchwyty przeznaczone do montażu na frontach szafek, szaf i szuflad. Są to drobne elementy dostępne w licznych wariantach. Wybieraj spośród modeli o różnej długości – znajdziesz zarówno akcesoria mające kilkanaście, jak i kilkadziesiąt centymetrów.

Oferujemy kilka rodzajów uchwytów z serii Atomia. Możesz zdecydować się na zwykły, podłużny model, ale nie brakuje również uchwytów brzegowych i płaskich.

Producent zadbał o różnorodność kolorystyczną produktów. Dzięki temu wybierzesz akcesorium, które idealnie pasuje zarówno do odcienia mebla, jak i aranżacji pomieszczenia. Dostępne są modele szare, czarne, białe. Znajdziesz również uchwyty w odcieniu drewna. Produkty mają matowe wykończenie.

Te akcesoria do mebli zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Znajdziesz np. z proszkowo malowanej stali. Zaletą takich uchwytów jest odporność na uszkodzenia, jednak to nie wszystko. Są one również odporne na zarysowania i rdzewienie, dlatego przez wiele lat zachowają estetyczny wygląd. Możesz też wybrać modele z płyty MDF, która świetnie imituje drewno. Mają foliowaną powłokę, która skutecznie zapobiega uszkodzeniom. Gładka powierzchnia uchwytów ułatwia usunięcie z nich zabrudzeń.

Uchwyty meblowe – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Uchwyty do szafy sprawią, że z mebla będzie Ci się korzystało o wiele wygodniej. Pozwolą też zabezpieczyć drzwiczki przed ewentualnymi zabrudzeniami. Produkty wykorzystasz choćby po to, żeby dopełnić zabudowę meblową z serii Atomia. Wpłyną nie tylko na komfort korzystania z szafek, lecz także nadadzą im estetycznego wyglądu.

Uchwyty meblowe są łatwe w montażu. Z ich przymocowaniem do szafek z serii Atomia poradzisz sobie zupełnie samodzielnie. Możesz też zdecydować się na nie, jeśli masz zabudowę innego producenta, a te designerskie uchwyty do mebli pasują do niej wymiarami. Pozwolą Ci wymienić elementy, które nie prezentują się już najlepiej. Dzięki zmianie uchwytów błyskawicznie odświeżysz więc wygląd pomieszczenia.

Uchwyty do szafek – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz uchwyty do szafek, zwróć uwagę na ich odcień. Możesz zdecydować się na biel, która będzie pasowała do mebli w tym samym kolorze. Takie zestawienie jest świetnym rozwiązaniem, jeśli planujesz minimalistyczną aranżację. Na montaż białych uchwytów zdecyduj się także wtedy, jeśli masz meble w odcieniu drewna. Biel z kolorem naturalnego surowca tworzy kompozycję idealnie pasującą do skandynawskiego wnętrza.

Oferujemy również uchwyty do szafy w czarnym kolorze. To uniwersalny wariant – pasuje do białych, drewnianych czy ciemnych mebli. Z czarnych uchwytów możesz skorzystać, jeśli planujesz nowoczesne, eleganckie lub industrialne wnętrze.

Uchwyty do drzwi szafy występują też w szarym kolorze. Połącz go z białymi szafkami, a otrzymasz zestaw pasujący do nowoczesnej aranżacji. Szarość jest też charakterystycznym kolorem dla loftowych wnętrz.

Uchwyty do mebli są dostępne w ciepłym, dębowym odcieniu. Zestawisz go z szafką w tym kolorze lub połączysz z białą zabudową. Jeśli wybierasz uchwyty do szuflad z myślą o meblach, które już masz, weź pod uwagę nie tylko ich kolor, lecz także wykończenie. W serii Atomia znajdziesz matowe modele.

Kiedy wybierasz uchwyty do komody, koniecznie sprawdź rozstaw pomiędzy otworami montażowymi. Tylko ten pasujący do mebla umożliwi Ci prawidłowe mocowanie elementu.

W serii Atomia znajdziesz więcej produktów, z których samodzielnie stworzysz zabudowę meblową i wykorzystasz ją w garderobie czy sypialni. Otwarta wersja sprawdzi się w garderobie urządzonej w oddzielnym pomieszczeniu. Możesz też wybrać drzwi – z zawiasami lub przesuwne. To dobre rozwiązanie, jeśli urządzasz garderobę w sypialni i zależy Ci na zamaskowaniu odzieży. W serii są też dostępne półki i kosze. Przy ich pomocy stworzysz zabudowę, która ułatwi uporządkowanie ubrań.