LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Termometry

Strzałka w prawo

Termometry

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka panuje temperatura w poszczególnych pomieszczeniach czy też na zewnątrz, sprawdź szeroką ofertę sklepów Castorama. Znajdziesz tu termometry przeznaczone do każdych warunków.

Filtry

Termometry

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka panuje temperatura w poszczególnych pomieszczeniach czy też na zewnątrz, sprawdź szeroką ofertę sklepów Castorama. Znajdziesz tu termometry przeznaczone do każdych warunków.

35 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Narzędzia pomiarowe

Wyświetlanie 24 z 35 produktów

Załaduj więcej

Termometr na każdą pogodę

Termometr zewnętrzny to proste w swojej konstrukcji urządzenie, które przyda się w Twoim domu. Wskaże temperaturę powietrza na zewnątrz i jednocześnie będzie wyglądać estetycznie. Z kolei do osiągnięcia idealnej temperatury w domu przyda Ci się termometr pokojowy. Dokładny pomiar sprawi, że będziesz czuć się komfortowo każdego dnia.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka panuje temperatura w poszczególnych pomieszczeniach czy też na zewnątrz, sprawdź szeroką ofertę sklepów Castorama. Znajdziesz tu termometry przeznaczone do każdych warunków. Zdecyduj, który z nich sprawdzi się najlepiej.

RODZAJE TERMOMETRÓW – JAKI WYBRAĆ?

Na zewnątrz sprawdzi się tradycyjny termometr zaokienny, który ma rurkowy kształt. Doskonale zastąpi niebezpieczne termometry rtęciowe, ponieważ zamiast rtęci ma specjalny, reagujący na temperaturę płyn. Również na zewnątrz sprawdzą się modele bimetaliczne. Do pomiarów temperatury wewnątrz budynków posłużą Ci termometry pokojowe, które z reguły możesz powiesić na ścianie. Wybierz model drewniany lub o bardziej nowoczesnym wyglądzie.

TERMOMETR ZAOKIENNY RURKOWY – ZALETY

Termometr zaokienny w kształcie rurki to najbardziej uniwersalny element, który pozwoli Ci wskazać dokładną temperaturę na zewnątrz. Możesz go zamontować tuż przy oknie w kuchni lub w pokoju. Estetyczny wygląd termometrów zaokiennych sprawia, że dopasuje się nawet do zaaranżowanych tarasów czy balkonów. Termometr zaokienny jest na tyle czytelny, że błyskawicznie odczytasz temperaturę. Możesz wybrać odpowiedni kolor obudowy, aby dopasować go do otoczenia.

TERMOMETRY ELEKTRONICZNE

Jeśli szukasz urządzenia pomiarowego, które będzie wskazywało Ci również inne parametry niż temperaturę i zrobi to bardzo dokładnie, sięgnij po termometr elektroniczny. Występuje on zazwyczaj w formie tzw. stacji pogodowej, dzięki której dowiesz się nie tylko jak ciepło jest w mieszkaniu, ale również jakie warunki panują na zewnątrz. Taki termometr elektroniczny możesz ustawić, aby służył również w charakterze czasomierza – w zależności od modelu wyświetli godzinę, datę i dzień.

Stacje pogodowe wskażą Ci poziom wilgotności, wysokość ciśnienia i poziom zachmurzenia. Co więcej, takie urządzenia są nowoczesne i prezentują się estetycznie. Możesz je ustawić np. na parapecie czy kredensie.

TERMOMETR POKOJOWY ELEKTRONICZNY – GŁÓWNE CECHY

Termometr pokojowy elektroniczny to doskonałe połączenie tradycyjnego urządzenia oraz higrometru. Na jego ekranie zobaczysz temperaturę w pomieszczeniu, a także wskaźnik wilgotności powietrza. Termometr pokojowy elektroniczny może mieć różny kształt i kolor, dlatego bez problemu dopasujesz go do swojego wnętrza. Dzięki temu urządzenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale także dekoracyjne. Możesz ustawić je na półce, kredensie czy parapecie, ale także powiesić w kuchni lub przedpokoju. To także doskonałe urządzenie do montażu w garażu.

TRADYCYJNIE LUB NOWOCZEŚNIE – WYGLĄD TERMOMETRÓW

Termometr pokojowy rtęciowy jest tradycyjnym i uniwersalnym rozwiązaniem. W sieci sklepów Castorama znajdziesz wiele kształtów i kolorów termometrów. Dzięki temu możesz dodać swojemu wnętrzu zupełnie nowego charakteru.

Do tradycyjnych pomieszczeń lub wnętrz, w których panuje klimat retro czy vintage, przyda się drewniany termometr pokojowy. Może on mieć złote wstawki, które dodają elegancji. W kuchni świetnie będą prezentować się termometry z grafiką, np. roślinami czy ptakami. Tradycyjny termometr pokojowy sprawdzi się także w nowoczesnych wnętrzach. Możesz wybrać czarny, srebrny lub biały kolor urządzenia.

ZEGAR I TERMOMETR, CZYLI DWA W JEDNYM

Lubisz funkcjonalne rozwiązania? Postaw na analogowy zegar ścienny, który działa tradycyjnie. Dodatkowo na tarczy znajdują się wskaźniki temperatury. Czytelna i duża czcionka wpływa na komfortowe i błyskawiczne odczytanie wskaźników na zegarze. Tego typu urządzenia są wyposażone w specjalne czujniki, które dokładnie mierzą temperaturę pomieszczenia. Estetyczny wygląd sprawia, że zegar z termometrem sprawdzi się zarówno w salonie, kuchni, jak i w biurze.

POMIAR TEMPERATURY W LODÓWCE

Jeśli nie wiesz, jaka panuje temperatura w Twojej chłodziarce, przyda Ci się termometr lodówkowy. Dzięki temu dostosujesz odpowiednią temperaturę do przechowywania jedzenia. Urządzenie ma specjalny haczyk, dzięki któremu można go zamontować w dowolnym miejscu. Nie będzie przeszkadzał przy codziennym użytkowaniu.

JAKIEGO TERMOMETRU POTRZEBUJESZ?

Wśród narzędzi pomiarowych w sklepach Castorama znajdziesz termometr do każdego zadania. Możesz zaopatrzyć się w model, który wskaże Ci temperaturę serwowanego dania czy też higrometr z zegarem, który sprawdzi się przy kontrolowaniu poziomu wilgotności, np. w biurze. Termometry elektroniczne, pokojowe i zaokienne występują w różnych wzorach, kolorach, wielkościach i formach. Dzięki tak szerokiej ofercie możesz wybrać dokładnie ten model, który Ci się podoba i który będzie dla Ciebie maksymalnie przydatny.