LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Porządek i magazynowanie

Strzałka w prawo

Skrzynie narzędziowe

Strzałka w prawo

Skrzynie narzędziowe

Skrzynie narzędziowe to niezbędne akcesorium dla każdego majsterkowicza, mechanika czy rzemieślnika. W takiej skrzyni można przechowywać i transportować różnorodne narzędzia, takie jak młotki, śrubokręty, klucze czy szczypce.

Filtry

Skrzynie narzędziowe

Skrzynie narzędziowe to niezbędne akcesorium dla każdego majsterkowicza, mechanika czy rzemieślnika. W takiej skrzyni można przechowywać i transportować różnorodne narzędzia, takie jak młotki, śrubokręty, klucze czy szczypce.

121 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Porządek i magazynowanie

Wyświetlanie 24 z 121 produktów

Załaduj więcej

Skrzynka narzędziowa – wygodne przechowywanie narzędzi i akcesoriów do nich

Większa ilość narzędzi może stać się pewnym problemem. Oczywiście to znacznie większe możliwości podczas wykonywania różnych zadań, jednak też i sporo problemów w czasie transportu lub przechowywania narzędzi oraz akcesoriów do nich. Jeśli borykasz się z podobnymi trudnościami, skrzynka narzędziowa jest produktem, którego potrzebujesz. 

Skrzynie narzędziowe to pojemniki, które zazwyczaj są wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki temu zachowują swój kształt niezależnie od obciążenia lub od przechowywanych w nich przedmiotów. Co jednak ważniejsze, każda skrzynka narzędziowa jest przeznaczona do przechowywania różnych narzędzi. Mogą być to modele ręczne, ale też elektronarzędzia i akcesoria do nich.

Skrzynka narzędziowa jest wyposażona w uchwyt, dzięki któremu możesz przenosić ją na miejsce wykonywania prac. Większe skrzynie narzędziowe natomiast mogą mieć kółka i uchwyt teleskopowy, co umożliwia przenoszenie ich pomimo dużego obciążenia.

Skrzynka narzędziowa to nie tylko produkt do przechowywania narzędzi, ale też coś, co ułatwia ich transport. Jeśli zatem wykonujesz swoje prace w różnych miejscach i potrzebujesz do tego swoich narzędzi, skrzynka jest dla Ciebie niezbędnym produktem.

Skrzynie narzędziowe to nie wszystkie produkty, które ułatwią Ci zaprowadzenie ładu we własnym warsztacie. Do dyspozycji masz także kosz narzędziowy. W przeciwieństwie do skrzynek nie jest on wyposażony w pokrywę.

Do transportu natomiast polecana jest torba narzędziowa. Zmieścisz w niej wszystkie potrzebne Ci podczas danego zadania przedmioty.

Skrzynka narzędziowa, kosz czy torba ułatwią Ci znalezienie odpowiedniego narzędzia, a także zabranie go ze sobą w dowolne miejsce.

Skrzynie narzędziowe, organizery i torby, czyli jak zaprowadzić ład wśród swoich narzędzi

W kategorii tej są zgromadzone przedmioty o dwojakim zastosowaniu. Niektóre z nich służą wyłącznie do wygodnego przechowywania narzędzi lub drobnych akcesoriów. Takie produkty charakteryzują się różnymi rozmiarami i ograniczoną mobilnością. Organizery przeznaczone do montażu na ścianie lub kosze narzędziowe bez uchwytów to niektóre z dostępnych produktów.

Równocześnie znajdziesz w tym miejscu także wiele praktycznych modeli, dzięki którym transport narzędzi będzie znacznie łatwiejszy. Przyda Ci się na przykład torba narzędziowa. Jej rozmiary będą różne w zależności od konkretnego modelu.

Jeszcze większe różnice dotyczą skrzyń. Obok mniejszych modeli do ręcznego transportu znajdziesz także duże skrzynie narzędziowe. Ich konstrukcja, a także dodatkowe elementy wyposażenia ułatwiają transport.

Wszystkie dostępne w tej kategorii skrzynie, torby i organizery są oferowane w wielu rozmiarach. Dzięki temu możesz dopasować je do każdego rodzaju narzędzi i akcesoriów. Na pewno znajdziesz produkt, który ułatwi Ci przechowywanie akcesoriów w warsztacie lub zabranie ich ze sobą do miejsca wykonania określonego zadania.

Skrzynie narzędziowe – funkcjonalne, przenośne i wytrzymałe

Skrzynie narzędziowe to zdecydowanie jedne z bardziej popularnych produktów do przechowywania i transportu narzędzi. Charakteryzują się sztywną i wytrzymałą konstrukcją. Są także wyposażone w uchwyty, które ułatwiają przenoszenie skrzyń w dowolne miejsce.

Skrzynka narzędziowa przeważnie ma jedną głębszą komorę, a także kilkanaście mniejszych przegródek. Dzięki temu w dużej komorze możesz trzymać większe narzędzia. Malutkie przegrody doskonale sprawdzają się natomiast do przechowywania w nich wkrętów, śrub lub bitów. Tak skonstruowana skrzynka narzędziowa jest bardzo funkcjonalna dla majsterkowicza, montera, a także cieśli i dekarza.

Skrzynie narzędziowe mogą mieć także znacznie większe rozmiary. W takiej sytuacji jednak są dodatkowo wyposażone w koła. Dzięki nim możesz transportować skrzynie bez konieczności podnoszenia jej. Te duże i pojemne modele są wykorzystywane do transportu niektórych elektronarzędzi. Mogą też posłużyć do składowania większej liczby narzędzi ręcznych.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest również zestaw skrzynek narzędziowych. Szczególnie taki, który umożliwia składowanie skrzynek jedna na drugiej. To przede wszystkim ogromna oszczędność miejsca. Taki zestaw skrzynek narzędziowych może być również wyposażony w praktyczny stelaż z kółkami. Dzięki temu wszystkie potrzebne narzędzia przewieziesz dokładnie tam, gdzie są potrzebne.

Zestaw skrzynek narzędziowych może składać się z elementów w różnych lub o tych samych rozmiarach. To funkcjonalne rozwiązanie do każdego warsztatu, a także dla domowych zastosowań.

Czy torba narzędziowa będzie lepszym wyborem niż skrzynia?

Chociaż do transportu narzędzi często wykorzystuje się mniejsze skrzynki, możesz zapewnić sobie jeszcze większy komfort. Umożliwi to odpowiednio dopasowana torba narzędziowa. Jest wykonana tworzywa sztucznego o mocnym splocie. Taka tekstylna torba nie jest zbyt sztywna. Pomimo tego nie musisz obawiać się o przerwanie jej pod wpływem ciężaru trzymanych w niej przedmiotów. Torba narzędziowa jest dodatkowo wzmocniona. Dotyczy to zarówno jej dna, jak i brzegów.

W czym torba narzędziowa będzie lepsza od skrzynki? Przede wszystkim jest wyposażone pasek. Możesz zatem powiesić ją na ramieniu i mieć wolne obie ręce. Dodatkowo taka torba ma praktyczne kieszenie. Nie musisz zatem otwierać jej całej, by wyciągnąć potrzebne Ci aktualnie drobne akcesorium.

Torba narzędziowa dla montera czy instalatora może być bardziej praktycznym rozwiązaniem niż skrzynka na narzędzia.

Organizer narzędziowy – co można w nim przechowywać

Organizer narzędziowy jest wyjątkowo funkcjonalnym produktem. Zazwyczaj ma wiele oddzielonych od siebie przegródek. Dzięki temu z łatwością przechowasz w nim drobne elementy, których lepiej ze sobą nie mieszać.

Organizer narzędziowy do warsztatu może mieć większe rozmiary. Przypomina szafę wyposażoną w dziesiątki małych szufladek. Taki organizer doskonale sprawuje się powieszony na ścianie. Nie jest jednak mobilny, dlatego nie przyda się w czasie pracy w terenie.

Alternatywą jest zatem organizer narzędziowy z uchwytem. Przypomina walizkę z przegrodami. W poszczególnych przegródkach możesz trzymać małe akcesoria, np. uszczelki, wkręty, śruby czy gwoździe. Organizer pozwala na wygodne odszukanie aktualnie potrzebnego Ci elementu.

Kosz narzędziowy – niedoceniony pojemnik na większe narzędzia

Kosz narzędziowy to pojemnik, który doskonale sprawdza się do przechowywania większych narzędzi czy też elektronarzędzi. Jego spore rozmiary zapewniają dużo miejsca. Co więcej, taki kosz narzędziowy zazwyczaj może być też piętrowany. Dzięki temu z kilku produktów zdołasz postawić stabilną wieżę.

Kosz do transportu jest wprawdzie wyposażony w uchwyty, jednak przewożenie w nim narzędzi nie należy do najbardziej komfortowych rozwiązań. Jeśli jednak szukasz sposobu na przeniesienie większych przedmiotów, które nie zmieszczą się do skrzynki lub walizki, możesz wybrać właśnie kosz narzędziowy.