Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Kategoria Ogrodzenia z siatki obejmuje szeroki wybór produktów, które idealnie sprawdzą się jako zabezpieczenie posesji, ogrodzenia dla zwierząt czy też osłony roślin. W sklepie Castorama znajdziesz ogrodzenia siatkowe w różnych kolorach, wysokościach i grubościach drutu - dzięki temu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

Filtry

Ogrodzenia z siatki

Kategoria Ogrodzenia z siatki obejmuje szeroki wybór produktów, które idealnie sprawdzą się jako zabezpieczenie posesji, ogrodzenia dla zwierząt czy też osłony roślin. W sklepie Castorama znajdziesz ogrodzenia siatkowe w różnych kolorach, wysokościach i grubościach drutu - dzięki temu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

102 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Bramy i ogrodzenia

Wyświetlanie 24 z 102 produktów

Załaduj więcej

Siatki ogrodzeniowe – produkt o wielu zastosowaniach

W tym dziale znajdziesz plastikowe i aluminiowe siatki o różnym przeznaczeniu. Możesz przy ich pomocy wzmocnić podłoże, ale przydadzą Ci się także do stworzenia ogrodzenia, które pozwoli Ci wytyczyć granice działki.

Posiadasz przestrzeń gospodarczą, na której uprawiasz rośliny? Może planujesz zakup działki rekreacyjnej? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem zgromadzonym w tym dziale. W tej kategorii znajduje się niejedna siatka ogrodzeniowa. Cena dostępnych modeli jest atrakcyjna i pozwoli Ci skonstruować ogrodzenie posesji lub wykonać inne konstrukcje bez ponoszenia naprawdę dużych wydatków.

Siatki ogrodzeniowe na wiele sposobów

Siatka ogrodzeniowa to produkt trwały, odporny na działanie czynników atmosferycznych. Może Ci służyć długimi latami. W naszej ofercie znajdziesz produkty wykonane z aluminium i plastiku. Dostępne są w różnych kolorach, dzięki temu wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada i pasuje do ogrodu. Przygotowaliśmy siatki ogrodzeniowe i inne o różnych wymiarach, które możesz dociąć i jeszcze lepiej dopasować do potrzeb. Znajdziesz tutaj także produkty o różnej grubości i długości. Wybierz wymiary, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Pierwszym zastosowaniem siatki, które przychodzi na myśl, jest oczywiście stworzenie ogrodzenia posesji. Warto wykorzystać materiał również jako ochronę placu budowy – do tego celu świetnie sprawdzi się siatka leśna. Nadaje się też świetnie do zabezpieczenia upraw rolnych czy sadów. Siatka leśna chroni przestrzeń przed zwierzętami, na przykład dzikami.

Konstruowanie ogrodzeń to jednak nie wszystko! Siatka przyda Ci się również na balkonie. Plastikowy zielony model wykorzystasz, żeby ptaki nie przedostawały się tam, gdzie odpoczywasz.

Znacznie mocniejsze stalowe siatki wraz z kantówkami sprawdzą się do wykonania stabilnej konstrukcji na balkon, która ochroni Twoje zwierzęta przed wypadnięciem. Zabezpieczenie z siatki jest szczególnie ważne, jeśli masz koty, ale zapewni też bezpieczeństwo mniejszym psom. Konstrukcja ochroni Twoje zwierzęta domowe, a jednocześnie uniemożliwi ptakom przebywanie na balkonie.

Siatka może przydać Ci się podczas przeprowadzki. Przy jej pomocy zabezpieczysz transportowane na przyczepie przedmioty. W Twoim ogrodzie znajduje się mnóstwo owocowych drzew? Nie pozwól ptakom zniszczyć owoców. Do ochrony drzew wykorzystaj siatkę – dzięki niej szpaki nie będą mogły zniszczyć zbiorów czereśni.

Siatka ogrodzeniowa znajduje więc zastosowanie w ogrodnictwie, rolnictwie, sadownictwie czy budownictwie. Dzięki niej niewielkim kosztem ogrodzisz swoją posesję. Możesz też wykonać tymczasowe ogrodzenie z siatki. Takie, które zdejmiesz, gdy nie będzie Ci już potrzebne. Na przykład przy jego pomocy wyznaczysz miejsca, w których posadzone są sadzonki drzew i krzewów, aby przypadkiem nie ściąć ich podczas koszenia trawnika. Gdy sadzonki podrosną, sprawnie usuniesz ogrodzenie.

Ogrodzenie posesji siatką

Jeśli szukasz oszczędnego sposobu na ogrodzenie swojej posesji, skorzystaj z siatek ogrodzeniowych. Takie wykończenie teren wokół Twojego domu sprawia, że zyskasz ogrodzenie zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Rozciągnięcie siatki na słupach pozwoli zabezpieczyć posesję przed zwierzętami i innymi niechcianymi gośćmi. To także sprawdzony sposób na wyznaczenie granic posesji. Do tego celu najlepsza będzie metalowa siatka ogrodzeniowa.

Siatki ogrodzeniowe nie zasłonią Ci widoku na najbliższą przestrzeń otaczającą Twój dom i jednocześnie zagwarantują otoczeniu neutralny i estetyczny wygląd. Jest to trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych sposób na ogrodzenie działki, który nie pociąga za sobą wysokich kosztów oraz skomplikowanych prac.

Siatki ze sztucznych tworzyw – wykorzystaj je do zadań specjalnych

Wśród oferowanych siatek plastikowych znajdziesz modele pozwalające na zabezpieczenie Twoich upraw. Siatki na krety przystosowane są do montowania w gruncie, gdzie uniemożliwiają szkodnikom podgryzanie roślin. Podobnie działają siatki przeciw ptakom, chroniące drzewa owocowe przed szpakami i wronami. Znajdziesz tutaj także siatki techniczne, niezbędne w czasie prac budowlanych – wykorzystaj je zgodnie z własnymi potrzebami.

W naszym asortymencie znajdziesz również siatki przeciw owadom. Są wykonane z polietylenu, dlatego wyróżniają się odpornością na promienie UV i posłużą Ci przez wiele sezonów. Cechują się też niewrażliwością na wilgoć, więc przez długi czas zachowają pierwotne właściwości. Siatki przeciw owadom mają bardzo małe oczka, dlatego zapobiegają przedostawaniu się insektów do wnętrza domu. Przymocujesz je do ramy okiennej, żeby wietrzyć pomieszczenie w nocy bez obaw o pogryzienie przez komary czy irytujący dźwięk muchy nad ranem.

Siatki aluminiowe

W tym dziale umieściliśmy też metalowe siatki przemysłowe. Są one wykorzystywane do ogradzania posesji zakładów przemysłowych. Często – ze względu na kwestie ekonomiczne – właściciele prywatnych działek decydują się na ogrodzenie wykonane z tego materiału. Ogrodzenie siatkowe z aluminium podkreśla nowoczesny charakter domów. Tutaj dostępne są siatki zgrzewane oraz siatki plecione, dzięki czemu możesz wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Siatki hodowlane

Prezentowane siatki hodowlane i techniczne będą idealne do wyznaczenia i zabezpieczenia przestrzeni dla Twoich zwierząt. Siatka chroni domowe ptactwo przed zakusami kun czy lisów.

Siatki w ogrodzie i sadzie

Siatka ogrodzeniowa idealnie sprawdzi się także w innych sytuacjach – ogrodzisz nią działki uprawne oraz przestrzeń swojego sadu. Zabezpieczysz rabatki kwiatowe przed stratowaniem przez psy. Wydzielisz przydomowy ogródek od pozostałej części posesji. Siatka leśna pozwoli Ci ogrodzić działkę, aby Twoje warzywa były chronione przed dzikimi zwierzętami. Taka metoda zabezpieczania otoczenia jest nie tylko bardzo popularna, lecz także niedroga, dlatego cieszy się dużym zaufaniem użytkowników.

Niezbędne akcesoria i słupki do siatek

Do zbudowania ogrodzeń potrzebna jest nie tylko sama siatka, lecz także szereg akcesoriów, które znajdziesz w naszym asortymencie. Obejmy do podpory pozwolą na stabilne przymocowanie siatki do słupka, a druty wiązałkowe przydadzą się do dodatkowego zabezpieczenia konstrukcji. Dostępne są również druty naciągowe, zaślepki do słupków, napinacze do siatek czy też druty kolczaste – szczególnie przydatne do ochrony uprawy przed nieproszonymi gośćmi. Znajdziesz tutaj też słupki do siatek, na których rozciągniesz ogrodzenie. W tej kategorii znajdziesz wszystkie akcesoria do siatek, których potrzebujesz do samodzielnego postawienia ogrodzenia.

Z Castoramą się ogrodzisz

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne, żeby wykonać ogrodzenie posesji. Najważniejszym elementem jest oczywiście siatka ogrodzeniowa. Cena i różnorodność produktów dostępnych w naszej ofercie z pewnością miło Cię zaskoczą. Oferujemy Ci zarówno siatki metalowe, jak i z tworzyw sztucznych. Przygotowaliśmy też bogaty zestaw akcesoriów niezbędnych do budowy ogrodzeń. Na naszych półkach znajdziesz również wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym z pracą poradzisz sobie samodzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami z tej kategorii.