LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Pompy i zbiorniki to produkty dedykowane dla osób poszukujących inteligentnego i rozwiązania hydrauliki ogrodowej. Oferta obejmuje zarówno pompy ogrodowe, jak i zbiorniki do przechowywania wody. Są one idealne dla miłośników nawadniania ogrodu i uprawy warzyw w domowym ogródku.

Filtry

Pompy i zbiorniki

Pompy i zbiorniki to produkty dedykowane dla osób poszukujących inteligentnego i rozwiązania hydrauliki ogrodowej. Oferta obejmuje zarówno pompy ogrodowe, jak i zbiorniki do przechowywania wody. Są one idealne dla miłośników nawadniania ogrodu i uprawy warzyw w domowym ogródku.

130 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Nawadnianie ogrodu

Wyświetlanie 24 z 130 produktów

Załaduj więcej

Pompy do wody i zbiorniki w gospodarstwie domowym

Pompa do wody jest produktem, który przyda się w domu, ogrodzie oraz na podwórku. Głównym zastosowaniem pompy jest przesyłanie wody do ujęć w domach i ogrodach. Służy ona również do osuszania pomieszczeń i niecek oraz magazynowania przepompowywanej wody. Pompy mogą być używane do przepompowywania wody czystej, brudnej, a nawet szamba. Jeśli chcesz wybrać odpowiedni model, musisz zwrócić uwagę na jego wydajność.

Zbiornik na wodę potrzebuje pompy o odpowiedniej wydajności. Wydajność urządzenia maleje z odległością i wysokością, która jest potrzebna do przepompowania wody. Pompa do wody może być elektryczna lub spalinowa. Możesz nią wypompować zarówno wodę czystą, jak i brudną. Model przeznaczony do czystej wody służy głównie do podlewania przydomowego ogródka.

Oferujemy również hydrofory. To specjalne zestawy, które umożliwiają korzystanie z wody ze studni. Hydrofory sprawdzają się na działkach, gdzie nie ma podłączenia do wodociągu.

W tej kategorii znajdziesz niejeden zbiornik na deszczówkę. Produkty te występują w różnych wersjach kolorystycznych. Różnią się też pojemnością. Pojemnik na deszczówkę pozwala gospodarować wodą w racjonalny sposób. Jeśli dbasz o środowisko naturalne, taki zbiornik powinien znaleźć się na Twojej posesji.

Pompy i zbiorniki do Twojego ogrodu

Odpowiednio skonfigurowana i wydajna pompa przyda Ci się albo do szamba, albo nawadniania ogrodu. Jej prawidłowe działanie zapewnią dopasowane akcesoria. W tej części sklepu Castorama znajdziesz również zbiorniki hydroforowe i inne, które mogą przydać się do uprawy roślin czy hodowli zwierząt. Pompa do brudnej wody znajduje swoje zastosowanie między innymi w szambach.

Zbiornik na deszczówkę pozwoli Ci zmniejszyć wydatki związane z pielęgnacją ogrodu. Duże posesje pełne pięknej roślinności wymagają regularnego podlewania. Do tego celu sprawdzi się woda opadowa zamiast wodociągowej. Wystarczy, że zadbasz o miejsce, w którym będzie się gromadziła. Pojemnik na deszczówkę pozwoli Ci zredukować opłaty za wodę, ale też zadbać o środowisko naturalne.

Pompy do wody i zbiorniki – jakie wybrać?

Wszystkie pompy do wody, jakie zebraliśmy w ofercie sklepów Castorama, podzieliliśmy na: zatapialne, napowierzchniowe i specjalne. Szeroki wybór umożliwi Ci zaopatrzenie się w dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebujesz. Pompa do wody brudnej pomoże Ci podczas budowy czy remontu, a także osuszania zalanych budynków i terenów.

Do ujęć wody czystej posłuży Ci zaś pompa głębinowa. Specjalnym rodzajem tego typu urządzenia są na przykład ręczne modele do oleju. Pompy do wody mogą być elektryczne bądź spalinowe – sprawdź, która z nich lepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie.

Pompa do deszczówki Gardena jest produktem przeznaczonym do zagospodarowania wody deszczowej w celu jej zużycia w późniejszym czasie. Pompa posiada silnik kondensatorowy z wyłącznikiem termicznym oraz podwójne uszczelnienie pomiędzy komorą silnika i wirnikiem, dzięki czemu zapewnia niezmienną jakość pracy przez długi czas. W ofercie znajdziesz też inne modele pomp.

Zanurzeniowa pompa do wody brudnej Flo przeznaczona jest do utrzymywania w czystości małych zbiorników wodnych – stawów czy oczek wodnych. Silnik o wysokiej mocy został dodatkowo wyposażony w uzwojenie odporne na przegrzanie, a uszczelki wykonano z gumy o wydłużonej trwałości – dzięki tym parametrom znacznie podniosła się wydajność sprzętu. Cechuje go wysoka wydajność, mocna obudowa ze stali INOX, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne i osadzanie się grzybów oraz pleśni.

Pompa zatapialna do wody brudnej MacAllister jest zdolna do zasysania brudnej wody z różnych obszarów i źródeł. Może Ci się przydać zarówno do osuszania terenu, jak i nawadniania ogrodu. Dzięki jej mocnemu silnikowi, który jest odporny na zanurzenie, możesz szybko pobrać wodę z beczki, ze stawu, pomieszczenia czy różnego rodzaju studni.

W przydomowej oczyszczalni ścieków i do opróżniania szamb przyda Ci się pompa zanurzeniowa, która odprowadzi zanieczyszczoną wodę do specjalnego zbiornika. W ofercie sieci marketów budowlanych Castorama znajdziesz także modele z rozdrabniaczami, dzięki którym będziesz mieć pewność swobodnego przepływu nieczystości, nawet w przypadku większych ciał stałych. Do oczyszczania szamba nadają się specjalne pompy zanurzeniowe, które czasem służą również do przepompowywania czystej wody.

Pompa Malec jest urządzeniem przeznaczonym do pompowania czystej wody, wobec czego przyda się nie tylko w gospodarstwie domowym, lecz także na działce. W zestawie znajdziesz również osprzęt, więc nie musisz dokupować części we własnym zakresie. Całość zamontujesz samodzielnie lub korzystając z usług fachowca, jeśli nie posiadasz doświadczenia w takich pracach.

Pompa do szamba Kaltmann służy do wygodnego wypompowania nieczystości z przydomowego zbiornika. Urządzenie zostało wyposażone w kwasoodporną obudowę z żeliwa. Pompa posiada pływak, który automatycznie uruchamia silnik. Urządzenie jest uniwersalne, może być stosowane również do usuwania wody z zalanych pomieszczeń. Ślimakowy rozdrabniacz został wbudowany w celu uniknięcia zapchania urządzenia.

W tej sekcji znajdziesz również zbiornik na deszczówkę. Kiedy wybierasz pojemnik na wodę opadową, zwróć uwagę na jego pojemność. Jeśli masz ogromną posesję, przyda się większy model, przy pomocy którego stworzysz rozbudowany system nawadniający. Zbiornik na wodę deszczową może być wyposażony w kranik. To element, który ułatwi Ci sprawne napełnienie konewki.

Kiedy wybierasz pojemnik na deszczówkę, zwróć uwagę na dodatkowe elementy dołączone do zestawu. Niektóre modele są wyposażone w specjalne podstawki. Chronią one przed wywróceniem się pojemnika, na przykład podczas silnego wiatru. Zbiornik na wodę deszczową powinien być odporny na różne czynniki atmosferyczne. W naszym asortymencie znajdziesz modele niewrażliwe na działanie promieni UV.

Zbiornik na deszczówkę dobierz również kolorystycznie do pozostałych elementów wyposażenia posesji. Dzięki temu nie będzie się wyróżniał. Wręcz przeciwnie – wkomponuje się w przestrzeń.

Jeśli masz niewielką działkę, zdecyduj się na składany zbiornik na deszczówkę. Taki pojemnik doskonale sprawdzi się na działkę rekreacyjną, z której najczęściej nie korzysta się zimą. Zbiornik na wodę deszczową będzie służył latem, kiedy zbierze się w nim woda opadowa do podlania roślinności. Na zimniejsze miesiące złożysz go i schowasz, dzięki czemu wydłużysz jego żywotność.

W niniejszej kategorii znajdziesz kompletne wyposażenie potrzebne Ci do przepompowywania wody brudnej i czystej w różnych warunkach i miejscach. Dostępne tu armatura do pomp, specjalne uszczelki, hydrofory, złącza, króćce, węże ssące czy zawory zwrotne umożliwiają Ci zaopatrzenie się we wszystko, czego potrzebujesz do prawidłowego funkcjonowania Twojego gospodarstwa domowego, firmy budowlanej czy sprzątającej.

Praktyczny wąż ssący do wody 7 mm to element niezbędny dla prawidłowego działania Twojej pompy ogrodowej. Dzięki niemu z łatwością stworzysz sprawnie działający system, który będzie doprowadzać wodę z innego źródła niż sieć wodociągowa, na przykład ze studni. Produkt wytworzono z trwałego tworzywa PCV, które nie straci swojej funkcjonalności wskutek kontaktu z wodą.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!