Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Umywalki łazienkowe

Strzałka w prawo

Umywalki wpuszczane

Strzałka w prawo

Umywalki wpuszczane

Umywalki wpuszczane to nowoczesna i elegancka propozycja, która wyróżnia się na tle tradycyjnych urządzeń sanitarnych. To rozwiązanie, które z pewnością ucieszy każdego, kto ceni sobie minimalistyczne i schludne wnętrza łazienkowe.

Filtry

Umywalki wpuszczane

Umywalki wpuszczane to nowoczesna i elegancka propozycja, która wyróżnia się na tle tradycyjnych urządzeń sanitarnych. To rozwiązanie, które z pewnością ucieszy każdego, kto ceni sobie minimalistyczne i schludne wnętrza łazienkowe.

9 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Umywalki łazienkowe

Wyświetlanie 9 z 9 produktów

Umywalki wpuszczane w blat — estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie

W tej kategorii znajdziesz umywalki wpuszczone w blat. To wykonane z ceramiki produkty, które, jak sama nazwa wskazuje, zamontujesz w blacie łazienkowym. Pomogą Ci one utrzymać higienę ciała i czystość pomieszczeń. Znajdziesz tutaj zlewy wyposażone w przelew i centralnie położone otwory, w których zamontujesz baterie umywalkowe. Proponujemy umywalki łazienkowe podblatowe w różnych wymiarach. W zależności od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na produkty o szerokości od czterdziestu dwóch do sześćdziesięciu centymetrów.

Umywalki podblatowe, które przygotowaliśmy, mają białą, uniwersalną barwę. Dzięki temu będą się świetnie prezentowały na tle każdego blatu. Produkty idealnie pasują do wszelkiego rodzaju wnętrz, niezależnie od ich kolorystyki. Przygotowaliśmy produkt o owalnym, kwadratowym i prostokątnym kształcie — z łatwością więc dobierzesz odpowiedni zlew podblatowy do stylu Twojej łazienki.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz umywalki wpuszczone w blat znanych i cenionych w Polsce producentów, którzy dbają o wysoką jakość, trwałość i doskonały wygląd swoich wyrobów. Duży wybór kształtów i rozmiarów pozwoli Ci z łatwością dopasować zlew podblatowy do Twoich potrzeb.

Umywalka w blacie ma wiele zalet

Zlew w blacie posłuży Ci przede wszystkim do utrzymania codziennej higieny. Pozwoli Ci w wygodny sposób umyć twarz, ręce czy zęby. To rozwiązanie o wiele wygodniejsze niż mycie rąk nad wanną czy brodzikiem prysznicowym. Z pomocą korka uszczelnisz odpływ, dzięki czemu zyskasz misę, w której możesz zrobić pranie ręczne czy wykorzystać ją podczas porządków.

Umywalki łazienkowe podblatowe to doskonały wybór zarówno do dużych, jak i małych łazienek. Takie rozwiązanie zamontowane w blacie nie zajmuje dużo miejsca, szczególnie jeśli wybierzesz zlew podblatowy o mniejszych wymiarach. Umywalki wpuszczone w blat sprawiają, że wnętrze łazienki wydaje się bardziej przestrzenne niż w przypadku montażu produktów nablatowych. Efekt ten powstaje, ponieważ misa i wszystkie elementy zlewu ukryte są pod blatem. Na płycie otaczającej umywalkę możesz ułożyć kosmetyki i przybory łazienkowe, dzięki czemu będą one zawsze pod ręką. Łazienka z samym blatem bez szafek to minimalistyczne i nowoczesne rozwiązanie, które optycznie powiększa pomieszczenie.

Umywalka w blacie sprawdzi się także w większych łazienkach. W tym przypadku pod blatem możesz zamontować pojemne szafki, dzięki czemu zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania łazienkowych akcesoriów i jednocześnie ukryjesz przyłącza wodne i kanalizacyjne umywalki.

Umywalki wpuszczone w blat są otoczone dodatkowym rantem, który leży na powierzchni płyty. Dzięki temu blat jest chroniony przed kontaktem z wodą. To rozwiązanie szczególnie spodoba się miłośnikom drewna, którzy marzą o blacie łazienkowym wykonanym z tego materiału. Krople rozbryzgującej się wody trafiają na rant umywalki, toteż blat jest chroniony przed zamoczeniem. Z takim zlewem łatwiej utrzymasz powierzchnię płyty w czystości.

Każdy dostępny w naszej ofercie zlew podblatowy jest wykonany z ceramiki. To materiał trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne środki czystości. Ceramika ma niską nasiąkliwość, toteż nie musisz martwić się plamami. Materiał ten jest przy tym łatwy w czyszczeniu. Wykonana z ceramiki umywalka w blacie przez wiele lat będzie się doskonale prezentowała.

Jak wybrać umywalki wpuszczone w blat?

Umywalki wpuszczone w blat tworzą spójną całość z otaczającą je powierzchnią. Aby produkt bez zarzutu spełniał swoje zadanie, a jego elementy nie wystawały ponad blat, zlew musi być idealnie do niego dopasowany. Dlatego zanim zdecydujesz się na kupno umywalki, wykonaj dokładne pomiary przestrzeni w łazience. Następnie wybierz jeden z dostępnych w naszej ofercie blatów. Teraz nadejdzie czas, aby przejrzeć umywalki podblatowe i wybrać produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Wymiary umywalki dostosuj do wymiarów blatu. Jej szerokość powinna być nieco mniejsza od szerokości płyty, w której zostanie zamontowana. Do małych łazienek lepszym wyborem będzie niewielki zlew w blacie. W przypadku pomieszczeń o dużym metrażu możesz pozwolić sobie na większe umywalki.

Kolejną kwestią jest kształt zlewu. W naszej ofercie znajdziesz umywalki podblatowe kwadratowe, prostokątne i owalne. Jedne mają delikatne, zaokrąglone ranty, inne ostre, geometryczne krawędzie. Wybór kształtu i designu zlewu powinien w dużej mierze być uzależniony od aranżacji Twojej łazienki. Do nowoczesnych i industrialnych pomieszczeń doskonałym wyborem są kwadratowe i prostokątne umywalki wpuszczone w blat o ostrych rantach. Modele prostokątne szczególnie polecamy do małych i wąskich łazienek. Owalne zlewy o łagodnych krawędziach i zaokrąglonych liniach rewelacyjnie sprawdzą się w tradycyjnie urządzonych wnętrzach.

Jeśli znasz już wymiary i kształt swojego zlewu, możesz wykonać odpowiedni otwór w blacie. Następnie dobierz pasującą do zlewu baterię i zamontuj zlew. Nie zapomnij, że umywalka w blacie powinna być uszczelniona silikonem. Jego kolor dobierz do barwy blatu, umywalki lub fug łączących płytki.