icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Gazetka ważna od 14 do 27 lutego 2024 r. Przeglądaj produkty z kategorii Łazienka, Kuchnia, Płytki, Podłogi i Drzwi, Budowa i remont. Skorzystaj z dostępnych promocji i kupuj taniej!

LP_gazetka dostawa za 1 zł na wybrane produkty!LP_gazetka dostawa za 1 zł na wybrane produkty!LP_gazetka dostawa za 1 zł na wybrane produkty!LP_gazetka dostawa za 1 zł na wybrane produkty!
Łazienka
BP_gazetka wannyBP_gazetka wannyBP_gazetka wannyBP_gazetka wanny
BP_gazetka kabiny beloyaBP_gazetka kabiny beloyaBP_gazetka kabiny beloyaBP_gazetka kabiny beloya
BP_gazetka kabiny onegaBP_gazetka kabiny onegaBP_gazetka kabiny onegaBP_gazetka kabiny onega
Kuchnia
Przechowywanie i wykończenie wnętrz
BP_gazetka farba ghBP_gazetka farba ghBP_gazetka farba ghBP_gazetka farba gh
BP_gazetka mieszalnikBP_gazetka mieszalnikBP_gazetka mieszalnikBP_gazetka mieszalnik
Budowa i remont

Oferta limitowana. Dotyczy produktów niebędących w stałej ofercie Castoramy lub produktów dostępnych w ograniczonej ilości.

Castohit. Produkt wyróżniony ze względu na swoją sezonowość, obniżkę ceny sprzedaży lub dostępny do wyczerpania zapasu.

Do 15 rat RRSO 0% - pierwsza rata za pół roku! Dla propozycji kredytu do 15 rat 0% z karencją w spłacie pierwszej raty na 5 miesięcy, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczona na podstawie przykładu reprezentatywnego na 12.01.2024 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Propozycja obowiązuje przy zakupie: mebli kuchennych i wyposażenia na kwotę min. 4000 zł lub wyposażenia łazienek na kwotę min. 4000 zł, lub mebli do zabudowy Atomia na kwotę 2000 zł, w okresie od 14.02 do 27.02.2024 r. w sklepach stacjonarnych. Lista towarów objętych propozycją dostępna w sklepach. Maksymalna kwota kredytu: 25 000 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu zostanie podjęta przez Bank. Castorama Polska Sp. z o.o. jako pośrednik kredytowy sporządza i zawiera umowy o kredyt oraz przyjmuje odstąpienia od tych umów.

Szczegóły promocji w regulaminach w sklepach i na castorama.pl w zakładce Regulaminy.