Majsterkowo

Majsterkowo - wasztaty dla grup szkolnych

Majsterkowo - wasztaty dla grup szkolnych

Majsterkowo to edukacyjny program Castoramy skierowany do grup przedszkolnych oraz szkolnych w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia są bezpłatne i prowadzone na terenie całej Polski.

NASZE WARTOŚCI

  • edukacja
  • samodzielność
  • pasja
  • współpraca
  • tolerancja
  • rozwój

 

Organizowane przez naszych specjalistów warsztaty prowadzone są w różnych blokach tematycznych, np. środowisko, efektywność energetyczna, drewno, dekoracje czy edukacja na rzecz czystego powietrza. Ich celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, rozwój wyobraźni, poszerzenie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.

W zależności od zainteresowań dzieci i potrzeb grupy, na zajęciach zajmujemy się samodzielną konstrukcją użytecznych przedmiotów, zabawek, a także przesadzaniem roślin, malowaniem na szkle, ceramiką czy budowaniem obwodu elektrycznego.

Warsztaty prowadzimy w 95 sklepach Castorama. Tylko w 2023 odwiedziło nas blisko 10 000 młodych Majsterkowiczów!

Majsterkowo to także imprezy otwarte dla całych rodzin, które odbywają się na terenie całej Polski. W ich czasie umożliwiamy wszystkim dzieciom majsterkowanie wraz z rodzicami. Podczas wydarzeń wszyscy mają okazję konstruować ciekawe budowle, sadzić rośliny, zdobywać wiedzę na temat ochrony środowiska oraz grać o wspaniałe nagrody. Po informacje o najbliższych wydarzeniach zapraszamy na stronę Castoramy.

majsterkowo
majsterkowo
majsterkowo
majsterkowo