Majsterkowo

Majsterkowo - wasztaty dla grup szkolnych

Majsterkowo - wasztaty dla grup szkolnych

Majsterkowo to warsztaty skierowane do wszystkich uczniów w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia są bezpłatne, skierowane do grup szkolnych i prowadzone w Castoramie na terenie całej Polski.

NASZE WARTOŚCI

  • edukacja
  • samodzielność
  • pasja
  • współpraca
  • tolerancja
  • rozwój

Organizowane przez nas warsztaty prowadzone są w różnych blokach tematycznych, np. środowisko, energia, drewno, dekoracje czy edukacja na rzecz czystego powietrza. Ich celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.

Dzieci pod okiem specjalistów z Castoramy wykonują samodzielnie własne zabawki i konstruują użyteczne przedmioty. W zależności od zainteresowań dzieci i potrzeb szkoły na zajęciach zajmujemy się także przesadzaniem roślin, malowaniem na szkle, ceramiką czy budowaniem obwodu elektrycznego. Dzięki wspólnemu majsterkowaniu dzieci dowiadują się jak na co dzień dbać o środowisko i troszczyć się o swoje najbliższe otoczenie poprzez segregowanie odpadów, oszczędzanie energii i kreatywne wykorzystanie niepotrzebnych i popsutych przedmiotów.

Warsztaty prowadzimy w 79 sklepach Castorama. Do tej pory odwiedziło nas ponad 120 000 dzieci.

Majsterkowo to także imprezy otwarte dla całych rodzin, które odbywają się na terenie całej Polski. W ich czasie umożliwiamy wszystkim dzieciom majsterkowanie wraz z rodzicami. Podczas wydarzeń wszyscy mają okazję konstruować ciekawe budowle, sadzić rośliny, zdobywać wiedzę na temat ochrony środowiska oraz grać o wspaniałe nagrody. Po informacje o najbliższych wydarzeniach zapraszamy na stronę Castoramy.

majsterkowo
majsterkowo
majsterkowo
majsterkowo