Strona główna

Strzałka w prawo

Szuflady Atomia

Strzałka w prawo

Szuflady Atomia

Szuflady modułowe dostępne są w różnych rozmiarach. Będą tym samym odpowiednie do korpusów o mniejszej i większej szerokości. Możesz także wybrać modele o odmiennej głębokości.

Filtry

Szuflady Atomia

Szuflady modułowe dostępne są w różnych rozmiarach. Będą tym samym odpowiednie do korpusów o mniejszej i większej szerokości. Możesz także wybrać modele o odmiennej głębokości.

72 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Modułowy system zabudowy Atomia

Wyświetlanie 24 z 72 produktów

Załaduj więcej


Wygodne szuflady do wnętrza Twojej szafy

Planowanie aranżacji wnętrza jest wymagającym zadaniem, szczególnie jeśli chodzi o zabudowę meblową lub wykonanie garderoby. Na szczęście obecnie są rozwiązania, które jak najbardziej ułatwiają realizację najbardziej wymyślnych projektów. Są nimi modułowe systemy szuflad. To nic innego jak gotowe szuflady do szafy, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Różnią się też parametrami technicznymi.

Zwiększenie funkcjonalności szafy naprawdę nie jest trudne. Półki z pewnością w tym pomogą, jednak to szuflady do szafy zapewniają łatwiejszy dostęp do przechowywanych przedmiotów. W ramach tej serii znajdziesz gotowe szuflady do szafy.

Szuflady modułowe dostępne są w różnych rozmiarach. Będą tym samym odpowiednie do korpusów o mniejszej i większej szerokości. Możesz także wybrać modele o odmiennej głębokości. Fronty szuflad są dopasowane kolorystycznie do korpusów i drzwi szaf modułowych Atomia. Szuflady do szafyw zabudowie wystarczy zamontować na prowadnicach, aby móc z nich korzystać.

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych produktów. Modułowe szuflady do szafy to ogromne ułatwienie, jeśli samodzielnie planujesz wygląd przyszłej szafy do przedpokoju, sypialni lub całej garderoby. Nie musisz decydować się na dostępne rozwiązania, jeśli kompletnie nie trafiają w Twoje gusta. Wybierz gotowe szuflady do szafy i ciesz się ich funkcjonalnością.

Szuflady do szafy Atomia ułatwią Ci utrzymanie porządku w szafie

Szafę możesz wypełnić różnymi elementami, które ułatwiają przechowywanie w niej przedmiotów. Jednym z nich są systemy szuflad. Dzięki nim będziesz mógł swobodnie wybierać spośród nawet bardzo drobnych elementów garderoby czy biżuterii. Wystarczy wysunąć szuflady do garderoby. To szczególnie dobry wybór do przechowywania bielizny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś umieścił w nich na przykład drobne akcesoria.

Szuflady do szafy pozwolą Ci w lepszy sposób zaaranżować przestrzeń do przechowywania elementów Twojej garderoby. To one zapewnią bardziej urozmaicone wypełnienie korpusu. Duży wybór głębokości szuflad natomiast zapewnia idealne dopasowanie ich pojemności do Twoich potrzeb. Znajdziesz w nich miejsce zarówno na niewielkie przedmioty, jak i te o nieco większej wysokości. Pozwoli to także na dopasowanie organizera do Twojej szuflady.

Zaletą z zastosowanie tego typu elementów jest możliwość skonstruowania takiej garderoby lub szafy, jaka jest Ci potrzebna. Możesz samodzielnie wybrać liczbę szuflad, a także ich rodzaj. Modułowe szuflady do szafy pozwolą zachować porządek w pomieszczeniu. Dzięki nim posegregujesz wszelkie akcesoria domowe.

Szuflada do szafy to również dobre wyjście, jeśli chcesz zmienić wygląd już istniejącego mebla. Wystarczy dopasować pojemność, długość i szerokość szuflady, by zmienić ten element na zupełnie nowy.

Jak zbudować modułową garderobę?

Na co zwrócić uwagę, by szuflada do szafy była dobrana w jak najlepszy sposób? Od tego, jaki wybierzesz model, zależy nie tylko funkcjonalność zabudowy, ale przede wszystkim jej wygląd. W tej kategorii znajdziesz szuflady modułowe do szafy, które różnią się wykończeniem i kolorystyką frontów. Zwróć również uwagę na sposób otwierania. Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania, to interesującym wyborem jest system, który sprawia, że drzwiczki otwierają się po ich naciśnięciu. Klasycznym wyborem będą uchwyty.

Budowa garderoby modułowej nie musi być trudna. Przede wszystkim pozwala na znacznie lepsze dopasowanie rozmiarów meble oraz jego wypełnienie do Twoich potrzeb. Obowiązkowo zacznij od korpusu. To on stanowi szkielet, na którym opierają się wszystkie pozostałe elementy mebla. Duży wybór tych akcesoriów zapewnia seria Atomia. Do wyboru masz szuflady z frontami, czyli tak zwane zewnętrzne, oraz stosowane w garderobach modele wewnętrzne. Te różnią się przede wszystkim wyglądem i przeznaczeniem.

Szuflady w szafie możesz umieścić na różnej wysokości. Możesz wypełnić nimi część środkową lub boczną szafy. Nad lub pod szufladami mogą znajdować się półki. Ostateczny układ zależy od Ciebie. Dopasuj go jednak do przedmiotów, które zamierzasz trzymać w garderobie.

Szuflady do szafy to tylko jeden z elementów jej wypełnienia. Pamiętaj o półkach i ich odpowiednim rozstawie. Im głębsza szafa, tym większy powinien być rozstaw. Dzięki temu dostęp do ubrań zlokalizowanych w głębi szafy będzie łatwiejszy. Korzystanie z mebla natomiast stanie się bardziej komfortowe.

Przydatnym elementem do szafy jest również drążek na wieszaki. To on zapewnia przechowywanie ubrań bez ryzyka ich pogniecenia. Sukienki czy garnitury trudno przechowywać w innych warunkach.

Nie zapomnij o drzwiach. Przesuwne lub uchylne – każde będą dobre. Te pierwsze sprawdzą się szczególnie do mniejszych wnętrz. Drzwi pozwolą Ci zamknąć wnętrze szafy. Ograniczają tym samym kurzenie się ubrań. Ukryją również bałagan, który może niekiedy panować w Twojej garderobie. Zapewnią Ci przy tym prywatność w przypadku odwiedzin gości. W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które posłużą Ci do budowy wymarzonej garderoby.