Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Zestawy podtynkowe WC

Strzałka w prawo

Zestawy podtynkowe WC

Jeśli chcesz postawić na estetyczne wykończenie swojej łazienki, a przy tym zaoszczędzić trochę miejsca, zdecyduj się na zestawy podtynkowe.

Filtry

Zestawy podtynkowe WC

Jeśli chcesz postawić na estetyczne wykończenie swojej łazienki, a przy tym zaoszczędzić trochę miejsca, zdecyduj się na zestawy podtynkowe.

19 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej WC

Wyświetlanie 19 z 19 produktów

Czym są zestawy podtynkowe?

Jeśli chcesz postawić na estetyczne wykończenie swojej łazienki, a przy tym zaoszczędzić trochę miejsca, zdecyduj się na zestawy podtynkowe. To idealny wybór dla każdego, kto ceni praktyczne rozwiązania. Wybierz produkty z tej kategorii, a zyskasz gotowy komplet, który składa się z miski wiszącej, klapy, stelaża spłuczki oraz niezbędnych elementów mocujących. Nie musisz osobno kupować poszczególnych akcesoriów, ponieważ wszystko masz w jednym miejscu.

WC podtynkowe to nowoczesna forma wykończenia łazienki. Co najważniejsze, sprawdzi się w każdym metrażu. Dostępne w tej kategorii produkty cechują się nie tylko różnorodnością, ale przede wszystkim trwałością. Dzięki temu bezawaryjnie będą służyły Ci przez bardzo długi czas.

Toaleta podtynkowa jest stosowana również podczas remontów w starszego typu domach. Bardzo często wymiana instalacji w takich miejscach wiąże się z dużymi i kosztownymi przeróbkami. Zastosowanie stelaża jest wtedy łatwiejszym i bardziej efektownym rozwiązaniem.

W tej kategorii trafisz na produkty, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Znajdziesz tutaj misy o różnych kształtach i wymiarach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz produkt do własnego wnętrza. Możesz też wybrać zestaw z deską wolnoopadającą lub bez niej. Co więcej, produkty z tej kategorii mają kolanka odpływowe, które możesz ustawić na bok lub do dołu, dzięki czemu zyskasz więcej możliwości montażowych.

Zestawy podtynkowe WC oferują wiele możliwości regulacji instalacyjnych, dzięki czemu łatwo je dopasujesz wymagań Twojego pomieszczenia.

Gdzie zastosujesz zestawy podtynkowe?

Produkty z tej kategorii doskonale sprawdzą się w Twoim domu lub mieszkaniu. Jeśli zatem jesteś w trakcie remontu lub budowy, wybierz zestaw podtynkowy. WC w Twoich czterech ścianach będzie w pełni niezawodne. Dzięki użyciu najlepszych komponentów masz pewność, że produkt będzie działał bez żadnych zastrzeżeń. Nie musisz się obawiać, że akcesoria, które są pod tynkiem, pękną – w takiej sytuacji byłoby konieczne przeprowadzenie kosztownego remontu. Wybierz produkty z tej kategorii, a zyskasz gwarancję bezawaryjności na długie lata.

Masz małą łazienkę i nie chcesz, żeby WC zajęło dużo przestrzeni? Wybierz produkty z tej kategorii i nie martw się o aranżację wnętrza. Dzięki chowanej pod tynkiem spłuczce zyskasz dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Co więcej, możesz wybrać wielkość i kształt misy tak, by ta odpowiadała gabarytom pomieszczenia.

Prowadzisz restaurację lub hotel? Jeśli tak, to wybierz produkty z tej kategorii! Doskonale sprawdzą się w Twoim przedsiębiorstwie. Chowana spłuczka to gwarancja większej higieny oraz komfortu dla gości. Dzięki temu, że jest ona ukryta, nie osiadają na niej bakterie, a co za tym idzie – Twoi goście mają zagwarantowaną higienę. Co więcej, niektóre modele z tej kategorii są wyposażone w misę bez kołnierza, dzięki czemu o wiele łatwiej jest ją utrzymać w czystości.

Produkty z tej kategorii to też doskonały wybór dla osób zabieganych oraz tych, które cenią sobie wygodę. Wybierz je, jeśli chcesz zyskać gotowe rozwiązanie. W zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne elementy oraz akcesoria, które umożliwią Ci podłączenie zestawu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na szukanie odpowiedniej spłuczki, która będzie pasować do misy. Wszystko znajdziesz w komplecie gotowym do podłączenia.

WC podtynkowe jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Zapomnisz o nieestetycznie wystającej instalacji sanitarnej. Wszystkie elementy będą skrzętnie schowane pod nowoczesną zabudową. Wybór gotowego zestawu ze stelażem to również mniej obowiązków, a konkretniej: sprzątania. Nie musisz już tracić czasu na dokładne usuwanie osadów i zabrudzeń z trudnych zakamarków.

Zestawy podtynkowe – jak wybrać odpowiedni wariant?

Zastanawiasz się, jakie WC podtynkowe będzie najlepsze do Twojej łazienki lub toalety dla gości? Sprawdź, na czym warto się skupić podczas zakupów. W ten sposób sprawisz, że zakup będzie funkcjonalny i użyteczny.

Zestawy podtynkowe są dostępne w wielu różnych konfiguracjach, dzięki czemu łatwo wybierzesz wariant odpowiedni dla siebie. Jednak mnogość opcji może sprawić, że trudno będzie się zdecydować na konkretny model. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze? Przede wszystkim zestaw WC podtynkowy musi być odzwierciedleniem potrzeb Twojego pomieszczenia.

Co to oznacza? Misa musi pasować wielkością i kształtem do przestrzeni wewnątrz. Zmierz, jaki rozmiar będzie odpowiedni do pomieszczenia. Kształt produktu możesz dopasować do pozostałych elementów wyposażenia, takich jak umywalka lub wanna. Dzięki temu całość będzie wyglądała spójnie oraz estetycznie.

Przy wyborze misy warto też zwrócić uwagę na łatwość utrzymania wyposażenia w czystości. Możesz wybrać produkt bezkołnierzowy, na którym będzie osiadać mniej bakterii i zarazków. Dzięki temu wyczyszczenie powierzchni będzie łatwiejsze, a korzystanie z WC – o wiele bardziej bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

Istotą dobrego zestawu jest wytrzymały stelaż podtynkowy. WC przetrwa długie lata, jeśli komponenty będą najwyższej jakości. W produktach z tej kategorii użyto najtrwalszych elementów.

Większość stelaży wykonano ze stali. Dzięki temu masz pewność, że produkt przetrwa nawet przy dużym obciążeniu. Niektóre artykuły z tej kategorii wytrzymują obciążenie nawet do 400 kg. Co więcej, znajdziesz tutaj artykuły z pionowym wzmocnieniem. Takie rozwiązanie bardzo dobrze wpływa na stabilność stelaża. Produkty z tej kategorii można też montować zarówno do ściany, jak i podłogi, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie system montażu.

Ważnym elementem kompletu jest też spłuczka. Warto zwrócić uwagę na jej pojemność. Zbiorniki różnią się wielkością, więc łatwo możesz wybrać taki, który będzie Ci odpowiadał. Większość z nich jest dwudzielna, dzięki czemu możesz kontrolować zużycie wody.

Produkty z tej kategorii są też wyposażone w przycisk Start/Stop. Dzięki temu to Ty decydujesz, ile wody zużyjesz. Możesz dzięki temu sporo zaoszczędzić na rachunkach za wodę. Warto też zwrócić uwagę na sam wygląd przycisków. W tej kategorii możesz znaleźć zestawy z guzikami o różnych kształtach i kolorach, które możesz dopasować do innych elementów aranżacji wnętrza.