Strona główna

Strzałka w prawo

Półki i kosze Atomia

Strzałka w prawo

Półki i kosze Atomia

Półki do szafy Atomia są wytrzymałe i trwałe. Wykonane zostały z płyt odpornych na duże obciążenie. Pozwalają na wydzielanie osobnych stref w szafie.

Filtry

Półki i kosze Atomia

Półki do szafy Atomia są wytrzymałe i trwałe. Wykonane zostały z płyt odpornych na duże obciążenie. Pozwalają na wydzielanie osobnych stref w szafie.

50 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Modułowy system zabudowy Atomia

Wyświetlanie 24 z 50 produktów

Załaduj więcej


Półki do szafy Atomia – proste lub złożone systemy przechowywania w garderobie

Odpowiednie wypełnienie korpusu zapewnia większą funkcjonalność każdej szafy. W tym natomiast pomogą Ci półki do garderoby Atomia. To produkty dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki temu zdołasz dopasować je wizualnie oraz wymiarowo do każdego korpusu z tej serii. Co więcej, do dyspozycji masz również inne elementy serii Atomia. System półek modułowych może składać się z dwóch desek połączonych ze sobą pod kątem dziewięćdziesięciu stopni. W ten sposób w korpusie zdołasz w prosty sposób stworzyć cztery osobne półki zamiast dwóch.

Półki do szafy Atomia są wytrzymałe i trwałe. Wykonane zostały z płyt odpornych na duże obciążenie. Pozwalają na wydzielanie osobnych stref w szafie. Zyskujesz tym samym więcej miejsca do przechowywania w szafie Atomia. System półek do garderoby ułatwia wyciąganie z niej przedmiotów. Ich wykończenie odpowiada kolorystyce dostępnych w ramach serii korpusów.

Wygodniejsze przechowywanie, łatwiejszy dostęp do przedmiotów

Funkcjonalna szafa to taka, w której z łatwością wyciągniesz każdy potrzebny Ci przedmiot. To natomiast zapewni wyłącznie odpowiednie ułożenie półek i szuflad w korpusie mebla. Szczególnie półki zapewniają większą ilość miejsca do przechowywania. Zamiast układać kolejne warstwy ubrań jedne na drugich, możesz wykorzystać półki do szafy Atomia.

Półki zapewniają wydzielenie stref w szafie. Z łatwością zapewnisz sobie miejsce na spodnie i osobne miejsce na bluzki. Każdy rodzaj garderoby zyska przestrzeń, w której z łatwością odnajdziesz potrzebne Ci ubrania. To natomiast przełoży się na większy porządek w garderobie. Półki do szafy Atomia sprawią, że spędzisz także mniej czasu na poszukiwaniach potrzebnego Ci elementu zaplanowanej na danym dzień stylizacji.

Budowa garderoby modułowej nie musi być trudna

Zanim zaczniesz się zastanawiać, jakie półki modułowe Atomia wybrać do szafy, zaopatrz się w pozostałe elementy, których potrzebujesz do budowy garderoby. Korpus jest podstawą, bez której niemożliwe jest stworzenie tego mebla.

Odpowiedni korpus to nie wszystko. Wymaga wypełnienia. W tym pomogą Ci szuflady, a także niejedna półka Atomia do szafy. Możesz przy tym wybierać zarówno najbardziej podstawowe modele półek, jak i bardziej złożone systemy. Dotyczy to również szuflad. Znajdziesz wśród nich zestawy składające się z kilku szuflad lub pojedyncze elementy. Ułatwia to dopasowanie wnętrza mebla do Twoich potrzeb.

Wnętrze warto wyposażyć również w drążek na wieszaki. Umożliwi Ci przechowywanie ubrań szczególnie podatnych na powstawanie zagnieceń.

Każdą garderobę należy zamknąć. W tym celu skorzystaj z dostępnych drzwi. Do wyboru masz modele przesuwne lub uchylne. Te pierwsze sprawdzą się w mniejszych wnętrzach. Drzwi uchylne natomiast możesz wykorzystać w pomieszczeniach, w których przed szafą pozostało dużo wolnej przestrzeni. Takie zamknięcie zadba o Twoją prywatność, a przy tym zabezpieczy szafę przed przedostawaniem się do niej kurzu. Mebel będzie się również prezentował bardziej estetycznie.