Przedłużacze i rozgałęziacze

Przedłużacz jest niezbędnym akcesorium w każdym domu, mieszkaniu, a także w przydomowym warsztacie oraz garażu. Za pomocą przedłużacza doprowadzisz prąd do każdego zakątka w Twoim pomieszczeniu i uruchomisz urządzenia elektryczne nawet z dala od źródła prądu.


PRZEDŁUŻACZ W GOSPODARSTWIE DOMOWYM

Przedłużacz jest niezbędnym akcesorium w każdym domu, mieszkaniu, a także w przydomowym warsztacie oraz garażu. Za pomocą przedłużacza doprowadzisz prąd do każdego zakątka w Twoim pomieszczeniu i uruchomisz urządzenia elektryczne nawet z dala od źródła prądu.

PRZEDŁUŻACZE I ROZGAŁĘZIACZE

W Twoim domu brakuje gniazdek elektrycznych? A może masz duży ogród i aby go pielęgnować, w każdym jego zakątku potrzebujesz swobodnego dostępu do prądu? Przedłużacz elektryczny przyjdzie Ci z pomocą. W tym miejscu znajdziesz przedłużacze o przewodach różnej długości oraz rozgałęziacze, które rozwiążą Twoje problemy. Poznaj naszą ofertę!

JAKI PRZEDŁUŻACZ DO MIESZKANIA WYBRAĆ?

Przedłużacz musi być zarówno poręczny, jak i bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Kabel przedłużający umożliwi Ci zwiększenie zasięgu przewodu pomiędzy gniazdem sieci elektrycznej a urządzeniem pobierającym prąd. W niektórych domowych pomieszczeniach liczba gniazd elektrycznych może być zbyt mała, aby móc podłączyć wszystkie niezbędne sprzęty.

OFERTA PRZEDŁUŻACZY W CASTORAMIE

W Castoramie znajdziesz różne modele przedłużaczy domowych – do wyboru masz np. te z 3, 4, a nawet z 7 gniazdami, które mogą, ale nie muszą posiadać uziemienia. Przedłużacz mieszkaniowy dopasujesz do swoich potrzeb również pod względem długości przewodu zasilającego oraz koloru. Znajdziesz u nas model idealny do biura, ale także do kuchni czy gabinetu.

Przedłużacz mieszkaniowy Legrand zadowoli każdego użytkownika swoją wysoką funkcjonalnością. Jest to produkt wyposażony w długi kabel oraz 5 gniazd zasilających, a zatem doskonale sprawdzi się podczas podłączania do prądu komputerów oraz innych urządzeń elektrycznych.

Przedłużacz 5m Elgotech sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale także w biurze oraz dowolnym budynku użyteczności publicznej. Jest niezbędny w miejscach, gdzie występuje spore nagromadzenie sprzętów zasilanych prądem – oferowany tutaj produkt posiada aż 4 gniazda.

Przedłużacz 1,5m przyda Ci się do podłączenia dużej ilości sprzętów elektronicznych naraz. Dzięki przyciskowi włączającemu i wyłączającemu zasilanie będziesz mógł kontrolować przepływ prądu i zabezpieczyć urządzenia przed burzą. Model ten posiada długi przewód, co pozwoli Ci podłączyć Twoje sprzęty w wybranym przez Ciebie miejscu, nawet znacznie oddalonym od najbliższego kontaktu.

Możesz zdecydować się również na praktyczny przedłużacz bezprzewodowy lub z wyłącznikiem umożliwiającym szybkie odłączenie urządzeń od zasilania. Wyłącznik, w jaki został wyposażony przedłużacz domowy, sprawia, że wystarczy jedno kliknięcie, aby odłączyć wszelkie sprzęty od zasilania.

PRZEDŁUŻACZ OGRODOWY I PRZEDŁUŻACZ BĘBNOWY – CZYM SIĘ RÓŻNIĄ?

Typowy przedłużacz ogrodowy z jednej strony zakończony jest wtyczką, a z drugiej gniazdem, do którego możesz podłączyć np. kosiarkę. Jaskrawy pomarańczowy kolor powoduje, że przewód jest doskonale widoczny na tle trawnika lub ziemi, więc łatwo unikniesz potknięcia się o niego. Oferujemy również praktyczny przedłużacz wbijany w ziemię i posiadający 2 lub 4 gniazda, a także przedłużacz z trójnikiem – sam zadecydujesz, który model bardziej Ci się przyda.

Przedłużacz ogrodowy stanowi uniwersalne rozwiązanie, jeśli szukasz łatwego sposobu na doprowadzenie prądu na przydomowy teren. Dzięki zastosowaniu przedłużacza będziesz w stanie zyskać zasilanie w odległych miejscach ogrodu lub działki, by móc korzystać z urządzeń takich jak szlifierki, kosiarki, dmuchawy do liści oraz innego rodzaju narzędzia.

W naszych marketach znajdziesz też przedłużacze bębnowe. Przewód nawinięty jest w nich na bęben osadzony na stojaku – całość zaprojektowana jest w taki sposób, by produkt można było wygodnie chwycić i przenieść. Stelaż wyposażony jest również w więcej niż jedno gniazdo, co pozwala na podłączenie kilku sprzętów jednocześnie. Przedłużacz bębnowy przyda się więc zarówno w ogrodzie, jak i na budowie czy w warsztacie.

PRAKTYCZNE ROZGAŁĘZIACZE ORAZ TRÓJNIKI

Aby zyskać możliwość podłączenia do prądu większej liczby urządzeń, możesz skorzystać również z rozgałęziacza albo trójnika. Tego typu produkty pozwalają na podłączenie do jednego gniazdka nawet o kilka odbiorników więcej – do wyboru masz rozgałęźniki z 2, 3 lub 4 wejściami, przystosowanymi do różnego rodzaju wtyczek. Odmienne kolory, kształty oraz przeznaczenie pozwolą Ci dobrać idealny model do gabinetu, ogrodu albo pokoju dziecięcego.

Rozgałęźnik elektryczny Elgotech został wyposażony w 3 gniazdka płaskie. Daje on większe możliwości organizacji pomieszczenia, ponieważ nie będziesz musiał planować rozmieszczenia urządzeń elektrycznych pod kątem dostępnych gniazdek. Schludny wygląd pozwoli na wykorzystanie go w Twoim salonie lub kuchni.

Rozgałęźnik kabla elektrycznego stanowi funkcjonalny dodatek, który pozwoli Ci podłączyć kilka sprzętów do jednego gniazdka. Rozwiązanie to szczególnie sprawdza się w biurach oraz pomieszczeniach, w których znajduje się dużo urządzeń zasilanych prądem, a niewiele jego źródeł. Wyrób wykonano z tworzywa sztucznego, dlatego jest odporny na uszkodzenia, a tym samym latami zachowuje ładny wygląd.