Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Chodniki i wycieraczki na metry

Strzałka w prawo

Chodniki i wycieraczki na metry

W ofercie sklepu znajdują się różne rodzaje chodników i wycieraczek dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Filtry

Chodniki i wycieraczki na metry

W ofercie sklepu znajdują się różne rodzaje chodników i wycieraczek dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

10 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Płytki i podłogi

Wyświetlanie 10 z 10 produktów

 

Istotna rola wycieraczek i dywanów

Chodniki i dywany stanowią praktyczną dekorację każdego pomieszczenia. Nadają wnętrzu przytulną atmosferę i maskują niedoskonałości podłogi. Przy tym chronią też jej powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wycieraczki i chodniki na wymiar przydadzą się zarówno w klasycznie urządzonym domu, jak i nowoczesnym mieszkaniu. Z uwagi na fakt, że zostały wykonane z tworzyw sztucznych, łatwo utrzymasz je w czystości. Wybierz je zarówno w momencie, gdy wyposażasz nowy dom, jak i wtedy, gdy chcesz nieco odwlec remont, zasłaniając zniszczony fragment podłogi.

RODZAJE WYCIERACZEK I DYWANÓW

Oferta wycieraczek oraz chodników do domu czy firmy jest niezwykle różnorodna. Dobrym wyborem przed drzwi wejściowe będzie wycieraczka na metry. Zazwyczaj ma ona jednolitą barwę bądź bardzo prosty, stonowany wzór. Jest wytrzymała na codzienne, intensywne użytkowanie, dobrze oczyszcza obuwie z zabrudzeń i chroni podłogę.

Do wnętrz lepszy będzie wzorzysty chodnik na metry o dowolnej długości. Od Ciebie zależy, jaką długość runa dywanu wybierzesz – pamiętaj, że ma to wpływ na łatwość czyszczenia. Do wyboru pozostaje też materiał, z którego wykonano produkt. Każdy charakteryzuje się nieco innymi właściwościami.

WYCIERACZKA NA METRY DO DOMU I FIRMY

Wycieraczka na metry umieszczona przy drzwiach wejściowych może znacząco ograniczyć ilość zabrudzeń wnoszonych na butach do wnętrza domu. Produkt ten jest wykonany z tworzyw odpornych na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, zatem wycieranie mokrego obuwia go nie niszczy. Wycieraczka na metry sprawdzi się szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy łatwo jest wnieść błoto do domu. Będzie też pomocna w utrzymaniu w tym okresie czystości w biurze.

Wybierając wycieraczki na wymiar możesz dowolnie dopasować ich długość bądź pociąć jeden kawałek na kilka części, by zabezpieczyć drzwi główne, ogrodowe czy garażowe. Pamiętaj też, że wiele wycieraczek pełni dodatkową funkcję zabezpieczającą przed przypadkowym poślizgnięciem. Antypoślizgowy materiał na spodzie wycieraczki będzie chronił również podłogę przed zamoczeniem – jest wodoodporny.

CHODNIK NA METRY DO DOMU

Chodniki na wymiar mogą znacznie ograniczyć roznoszenie zabrudzeń po podłodze i zminimalizować sprzątanie. Podłużnym dywanem w łatwy sposób zabezpieczysz podłogę w przedpokoju nawet na całej długości. Powstałe zabrudzenia szybko usuniesz za pomocą odkurzacza. Chodniki są dostępne w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu pełnią nie tylko rolę użytkową, ale i dekoracyjną. Za pomocą chodnika podłogowego ocieplisz także wnętrze i nadasz mu elegancki wygląd.

Podczas wyboru pamiętaj, aby zdecydować, jaki materiał i długość runa Cię interesują. Zazwyczaj chodniki wykonywane są z tworzyw sztucznych. Poliamid jest wytrzymały i nie widać po nim zużycia przez długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu i zadeptywaniu. Z kolei polipropylen w wersji heat set do złudzenia przypomina fakturą klasyczny, wełniany dywan. Jeśli zależy Ci na produkcie łatwym w czyszczeniu, wybierz ten o krótkim runie. Im dłuższe włos w dywanie, tym trudniej usunąć będzie zabrudzenia takie jak kurz, paprochy czy sierść zwierząt domowych.