Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Akcesoria do stelaży

Strzałka w prawo

Akcesoria do stelaży

Części do stelaży podtynkowych usprawniają działanie systemu. Każda z nich ma określone funkcje i daje zupełnie inne efekty.

Filtry

Akcesoria do stelaży

Części do stelaży podtynkowych usprawniają działanie systemu. Każda z nich ma określone funkcje i daje zupełnie inne efekty.

24 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej WC

Wyświetlanie 24 z 24 produktów

Niezbędne podczas montażu części do stelaży podtynkowych

Stelaże WC podtynkowe od lat cieszą się ogromną popularnością. Gwarantują wygodne użytkowanie oraz wpływają na estetykę całej aranżacji. Niemniej jednak za funkcjonalność całej konstrukcji odpowiadają części do stelaży podtynkowych. To ogromna grupa produktów, które mają różne przeznaczenie.

Części do stelaży podtynkowych to przede wszystkim zawory spustowe na przycisk lub napełniające. Niektóre modele pełnią obie te funkcje jednocześnie. W tej kategorii znajdziesz także innowacyjne maty izolujące pod umywalki, sedesy lub bidety. Wszystkie te dostępne produkty różnią się właściwie parametrami technicznymi. Dzięki temu masz możliwość precyzyjnego dostosowania elementu do rodzaju instalacji i armatury wodnej.

Części zamienne do stelaży podtynkowych to najlepszy sposób na to, by szybko i skutecznie naprawić ewentualne usterki w starym stelażu. Nie musisz wymieniać całości, co wiązałoby się z dużymi kosztami i większym zakresem prac. Wystarczy zdiagnozować, co jest powodem awarii i następnie dobrać odpowiedni produkt. Zawory i maty mają standardowe wymiary, które pasują do różnych konfiguracji. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do instalacji w swoim domu.

Do czego przydają się części do stelaży podtynkowych?

Części do stelaży podtynkowych usprawniają działanie systemu. Każda z nich ma określone funkcje i daje zupełnie inne efekty. Nowoczesnym rozwiązaniem jest mata izolująca do umywalki. Taki produkt rozwiązuje wiele problemów, które na pozór wydają się błahe. Maty przeznaczone są również do stosowania pod sedes lub bidet. Najczęściej wykonywane są z polietylenu. Materiał jest trwały i wykazuje właściwości akustyczne.

Po zastosowaniu maty pod stojącą misę WC lub umywalkę pozbędziesz się roznoszenia po całym mieszkaniu odgłosów. Dzięki temu codzienne korzystanie z łazienki nie będzie już sprawiało dyskomfortu. Produkty należy zamocować bezpośrednio pod sedesem lub meblem, więc są niewidoczne. Ich zaletą jest także to, że chronią ceramiczną podłogę przed wszelkimi odpryskami.

Zawory napełniające gwarantują skuteczne napełnianie wodą kompaktów WC. Z kolei zawory spustowe pozwalają wygodnie korzystać ze spłuczki. Wiele nowoczesnych wariantów ma dwa mechanizmy. Jeden z nich może pomieścić 3 litry, a drugi – 6 litrów. Takie rozwiązanie jest gwarancją oszczędności. Dzięki temu możesz wybrać, ile chcesz zużyć wody.

Jak wybrać właściwe części do stelaży? Przegląd produktów

Masz już zestaw podtynkowy? Części zamienne przydadzą Ci się, jeśli chcesz wymienić niedziałający element. Dostępne w sprzedaży zawory w większości wyróżniają się uniwersalnymi parametrami. Dzięki temu pasują do wielu modeli stelaży. Są łatwe w mocowaniu, więc najtrudniejszą częścią naprawy będzie uzyskanie dostępu do stelaża.

Do wyboru masz zawory spustowe na linkę lub klasyczne. Różnią się one funkcjonalnością. Obecnie praktycznie każdy zawór do spuszczania wody ma dwa mechanizmy. Najczęściej jest to konfiguracja 3/6 litrów. Jeśli chodzi o zawory napełniające, to najpopularniejszym wariantem są te montowane z boku. Tego typu produkty są dostępne także w prostej wersji i przeznaczone są do dolnego zasilania kompaktów WC.

Innowacyjnymi rozwiązaniami są gotowe zabudowy pod stelaże. Bidet lub WC — oba te elementy możesz dostać w nowoczesnej formie i zabudować w ścianie. . To konstrukcja, którą wystarczy przytwierdzić do ściany. Ma wycięte otwory pod przycisk i misę WC. Również maty izolacyjne są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Pasują do najpopularniejszych wariantów umywalek, bidetów i sedesów. Mają specjalne wycięcia, co znacznie ułatwia ich montaż.