Strona główna

Strzałka w prawo

Pudełka, kosze i kartony

Strzałka w prawo

Pojemniki techniczne

Strzałka w prawo

Pojemniki techniczne

Jeżeli chcesz, aby Twoja przestrzeń była uporządkowana i szukasz sposobu na segregację swoich rzeczy, pojemniki techniczne będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Filtry

Pojemniki techniczne

Jeżeli chcesz, aby Twoja przestrzeń była uporządkowana i szukasz sposobu na segregację swoich rzeczy, pojemniki techniczne będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

57 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Pudełka, kosze i kartony

Wyświetlanie 24 z 57 produktów

Załaduj więcej


CHARAKTERYSTYKA POJEMNIKÓW TECHNICZNYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoja przestrzeń była uporządkowana i szukasz sposobu na segregację swoich rzeczy, pojemniki techniczne będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W zależności od przeznaczenia mogą one pomieścić wiele rzeczy, które na co dzień leżą na widoku, niszcząc efekt spójnej aranżacji Twojego mieszkania. Możesz wybierać spośród pojemników z pokrywkami, a także szuflad do gotowych systemów porządkowania. Dla przechowywania większej ilości rzeczy wybierz zestawy oraz kosze. Dobrze dopasowany organizer może stanowić przydatny pojemnik warsztatowy, w którym schowasz śruby, nakrętki, wiertła czy gwoździe.

POJEMNIKI MAGAZYNOWE – DLACZEGO WARTO?

Pojemniki magazynowe to przydatna rzecz w każdym domu oraz warsztacie. Dzięki zróżnicowanej budowie oraz pojemności możesz dopasować idealny pojemnik do swoich potrzeb oraz ilości rzeczy, które chcesz przechowywać. Pojemniki warsztatowe z pokrywkami zamykanymi na klips pomogą Ci uporządkować wszystkie drobne elementy służące do prac remontowych czy stolarskich. W ten sposób możesz je również przenosić bez ryzyka wymieszania akcesoriów czy ich przypadkowego zagubienia. Większość organizerów ma transparentne wieczko czy ścianki, co znacznie ułatwia sprawdzenie zawartości bez otwierania opakowania. W ten sposób o wiele szybciej znajdziesz to, czego szukasz.

Pojemniki wykonane są z tworzywa sztucznego, co gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. W większości przypadków skrzynki narzędziowe czy pudełka i kosze chronią zamknięte w nich produkty przede wszystkim przed kurzem. Aby mieć pewność, że przechowywane akcesoria nie są narażone na zakurzenie czy zalanie, postaraj się wybrać szczelne pojemniki z dopasowanymi pokrywkami w zestawie. Jeśli jednak zależy Ci na stałym dostępie do produktów, zdecyduj się raczej na kosze otwarte. Mogą w prosty sposób uporządkować przestrzeń, a przy okazji są łatwe w przenoszeniu.

JAK DOBIERAĆ POJEMNIKI I SKRZYNKI NARZĘDZIOWE?

W zależności od Twoich potrzeb wybór pojemników może być zróżnicowany. Zanim zdecydujesz się kupić skrzynki narzędziowe czy inne, techniczne opakowania, zastanów się, do czego ich potrzebujesz. W ten sposób dobierzesz nie tylko rozmiar, ale również ilość dodatkowych funkcji. Część pojemników ma uniwersalne zastosowanie, dlatego możesz używać ich wymiennie do przechowywania tych rzeczy, które akurat nie powinny znajdować się na widoku.

Na zewnątrz budynków zawsze stosuj pojemniki o adekwatnym przeznaczeniu. W ten sposób zyskasz pewność, że nie zniszczą się one w kontakcie z czynnikami atmosferycznymi. Pamiętaj też, że pojemniki dostosowane do ustawiania na zewnątrz są odporne na promieniowanie UV i mają specjalną budowę, która ułatwia odprowadzanie wody. W ten sposób zamknięte w nich rzeczy nie są narażone na zamoknięcie czy zakurzenie. Jeśli ustawiasz pojemnik w miejscu, do którego dostęp mają osoby trzecie, wybierz produkt z opcją zamykania na kłódkę. W przypadku skrzyń o dużej pojemności przydatne okażą się kółka, które ułatwią Ci przesuwanie pojemnika w różne miejsca.

Do warsztatów samochodowych czy stolarskich, zarówno tych profesjonalnych, jak i przydomowych, możesz dobrać kuwety warsztatowe. Sprawdzą się one zwłaszcza w miejscach, w których potrzebujesz stałego dostępu do drobnych elementów, na przykład kluczy, gwoździ czy nakrętek. Możesz ustawić je w rzędzie, jedne na drugich albo też w dopasowanych regałach; ich kształt jest ergonomiczny i nawet w takiej sytuacji bez problemu zachowasz dostęp do zawartości kuwet. Alternatywnym rozwiązaniem jest wybór szuflad – ustawianych na blacie albo podłodze – w których schowasz najpotrzebniejsze rzeczy. Mają one transparentne ścianki, przez co zawsze wiesz, co znajduje się w środku. Dla wygody możesz wybrać wersję wyposażoną w kółka.

W każdym domu niezbędne są skrzynki narzędziowe, w których schowane będą najpotrzebniejsze rzeczy używane podczas drobnych napraw czy remontów. Pamiętaj, aby dopasować pojemnik we właściwym rozmiarze oraz z odpowiednią liczbą komór. Znacznie ułatwi Ci to odnalezienie potrzebnych akcesoriów czy uporządkowanie ich w jednym miejscu, tak aby zawsze były pod ręką. Tego rodzaju organizery mogą występować w formie skrzynki z transparentną pokrywą, jak również pojemnika z komorami dostępnymi dopiero po jego otwarciu. Bez względu na to wszystkie skrzynki narzędziowe mają jedną zaletę: możesz je łatwo przenosić i schować w dowolnym miejscu.

Jeśli często przewozisz w samochodzie rzeczy ciężkie czy o większych gabarytach, które potem musisz przenieść do domu albo budynku gospodarczego, zainwestuj w składane kosze. Ich ogromną zaletą jest niewielki rozmiar po złożeniu – w ten sposób schowasz je w dowolnym miejscu, w tym w bagażniku samochodu. Po rozłożeniu mogą posłużyć do przenoszenia zakupów albo przechowywania butelek z mlekiem w domowej spiżarni. Pamiętaj, aby odpowiednio dopasować ich maksymalne obciążenie do wagi produktów, które do nich pakujesz.

W budynkach gospodarczych, piwnicach czy na strychach, ale także w garderobach, umieść skrzynki magazynowe. Ich pojemność i wygląd możesz dowolnie dopasować do własnych potrzeb. Większość z tych produktów ma w zestawie zamykane na zacisk pokrywki, które ochronią zawartość przed wilgocią i kurzem. Takich skrzynek możesz używać do przechowywania ubrań sezonowych, dziecięcego obuwia, zabawek.