LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Ogród w zgodzie z naturąOgród w zgodzie z naturąOgród w zgodzie z naturąOgród w zgodzie z naturą

CastoSfera to program popularyzujący rozwiązania przyjazne środowisku, wspierający tworzenie zrównoważonych domów i ogrodów. Działając zgodnie z przyjętą strategią, chcemy inspirować do zmiany nawyków na lepsze, proekologiczne.

CastoSfera

Chrońmy zdrowie

Chrońmy zdrowie

Dbajmy o bezpieczeństwo naszego domu. W Castoramie oferujemy poręcze do łazienek, wentylatory kanałowe poprawiające jakość powietrza czy farby wodorozcieńczalne, dzięki czemu stworzenie zdrowszego, bezpieczniejszego domu jest łatwiejsze.
Oszczędzajmy energię

Oszczędzajmy energię

Wystarczy kilka zmian, aby wyraźnie zwiększyć efektywność energetyczną domu. Lepsza izolacja, inteligentne rozwiązania do sterowania domem oraz bardziej energooszczędne oświetlenie i AGD to tylko kilka sposobów na obniżenie rachunków. Ponieważ instalacje grzewcze odpowiadają za niemal 2/3 całej energii zużywanej przez dom, niewielkie zmiany w tym obszarze potrafią przełożyć się na wielką różnicę.
Niższy ślad węglowy produkcji

Niższy ślad węglowy produkcji

Wprowadzamy istotne zmiany, aby zwiększyć efektywność energetyczną naszych zakładów produkcyjnych. Produkcja może mieć negatywny wpływ na środowisko. A jeśli możemy to zmienić? Nawiązaliśmy współpracę z organizacjami, które pomagają naszym zakładom produkcyjnym działać wydajniej. Razem możemy więcej!
Odpowiedzialnie pozyskiwane materiały

Odpowiedzialnie pozyskiwane materiały

Pozyskujemy materiały w sposób odpowiedzialny, aby chronić środowisko. Dążymy do tego, by nasze wszystkie produkty były pozyskiwane w zrównoważony sposób oraz miały pozytywny wpływ na otoczenie. Drewno stosowane w naszych produktach pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Dzięki temu kontrolujemy łańcuchy dostaw materiałów i produktów oraz aktywnie walczymy z wylesieniem. Dołącz do nas!