Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria do ścianek modułowych Alara

Strzałka w prawo

Akcesoria do ścianek modułowych Alara

Akcesoria do ścianek modułowych Alara to niezbędny element tworzenia funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni biurowej. Dzięki nim można dostosować ścianki do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników, zapewniając im wygodę i efektywność pracy

Filtry

Akcesoria do ścianek modułowych Alara

Akcesoria do ścianek modułowych Alara to niezbędny element tworzenia funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni biurowej. Dzięki nim można dostosować ścianki do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników, zapewniając im wygodę i efektywność pracy

5 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Modułowe ścianki działowe Alara

Wyświetlanie 5 z 5 produktów

Akcesoria do ścianek modułowych Alara – praktyczne dodatki dla większej funkcjonalności wnętrza

Istniejący układ ścian wewnętrznych nie zawsze jest odpowiedni do przeznaczenia danego pomieszczenia. W takiej sytuacji można skorzystać z praktycznego rozwiązania, jakim są ścianki działowe. Aby jednak zwiększyć ich funkcjonalność, warto zaopatrzyć się w akcesoria do ścianek modułowych Alara.

Akcesoria do ścianek modułowych Alara to elementy o różnym zastosowaniu. Są jednak kompatybilne z panelami modułowymi ścianek działowych Alara. Oznacza to, że ich wymiary, a także sposób montażu w pełni odpowiada tym produktom. Dzięki temu akcesoria do ścianek Alara są łatwe do zastosowania, a przy tym pasują do każdej ścianki, którą chcesz stworzyć w ramach tego systemu.

Akcesoria do ścianek modułowych Alara służą zwiększeniu ich funkcjonalności. Ułatwiają montaż półek w ściankach, tworzenie drzwi przesuwnych, a także wykonanie ścianek wolnostojących, które są w pełni mobilne dzięki zastosowaniu systemu kółek czy też zostały wyposażone w funkcjonalne przerwy. Dodatkowo akcesoria do ścianek Alara obejmują również elementy niezbędne do wykonania montażu takich ścianek w różnych warunkach i o różnym przeznaczeniu.

Akcesoria do ścianek modułowych Alara to elementy, które są w stanie stworzyć zupełnie nowe możliwości podczas budowy ścianek.

Niezbędne akcesoria montażowe ścianek modułowych Alara

Ścianki modułowe to konstrukcja, która powstaje z gotowych modułów. Aby jednak mogła spełniać swoje zadanie, konieczne jest zastosowanie elementów, które pozwalają na połączenie ze sobą modułów. Akcesoriado ścianek Alara obejmują klipsy wykorzystywane do łączenia modułów ze sobą wzajemnie, a także ze słupkami. Podczas tworzenia dowolnej ścianki nie można obyć się bez tego elementu konstrukcyjnego. Staje się on zatem niezbędnym produktem.

Jeśli tworzysz zestaw wolnostojący, będą Ci potrzebne również inne akcesoria do ścianek modułowych. Należy do nich zestaw przeznaczony właśnie do konstrukcji mobilnych. Obejmuje on wsporniki wyposażone w kółka. Dzięki nim możesz dowolnie przesuwać ścianki działowe. Równocześnie dodatki do ścianek modułowych Alara zapewniają stabilność konstrukcji, co ma duże znaczenie, gdy nie możesz skorzystać ze stałego systemu rozporowego.

Jeśli ścianka działowa ma być wyposażona w drzwi przesuwne, będą Ci potrzebne inne dodatki do ścianek modułowych Alara. Prowadnica do takich drzwi jest łatwa do zamontowania. Równocześnie została w pełni przystosowana do sprawnego montażu drzwi przesuwnych. Dzięki prowadnicy możesz podzielić istniejące wnętrze na dwa osobne, oddzielone od siebie drzwiami pomieszczenia.

Funkcjonalne akcesoria dodatkowe

Ścianki modułowe mogą być funkcjonalniejsze. Wystarczy, że zaopatrzysz się w dodatkowe akcesoria do ścianek modułowych. Będą nimi wsporniki do półek. Takie wsporniki pozwalają na wygodne i błyskawiczne zamontowanie praktycznie dowolnej liczby półek w ściance. Dzięki temu nie tworzy ona jednolitej płaszczyzny. Ponadto te dodatki do ścianek Alara pozwalają zwiększyć przestrzeń do przechowywania drobnych przedmiotów. Tworzą także miejsce do postawienia dekoracji.

Zestawy sekcji działowej to również funkcjonalne dodatki do ścianek Alara. Ich przeznaczeniem jest stworzenie przerw w jednolitej płaszczyźnie ścianki działowej. Przerwy te zapewniają lepszy obieg powietrza pomiędzy stworzonymi strefami. Dodatkowo zapewniają również dużo lepsze rozchodzenie się światła dziennego i nadają lekkości stworzonej konstrukcji. Warto zatem zaopatrzyć się w te dodatki do ścianek Alara.

Estetyczne akcesoria do ścianek

Ścianki działowe pełnią przede wszystkim praktyczne funkcje. Nie oznacza to jednak, że mają prezentować się w sposób nieestetyczny. Dlatego też dodatki do ścianek modułowych Alara obejmują elementy wykończeniowe. W ich skład wchodzą zaślepki do modułów oraz listwy przypodłogowe. Chronią one wnętrza modułów przed osadzaniem się w nich brudu, co miałoby zły wpływ na wygląd produktów Alara. Akcesoria do ścian modułowych równocześnie zapewniają estetyczne wykończenie ścianek.