Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Blaty i obrzeża kuchenne

Strzałka w prawo

Akcesoria do blatów

Strzałka w prawo

Akcesoria do blatów

Akcesoria do blatów kuchennych to oferta produktów, która zawiera różnorodne gadżety i narzędzia do użytku w kuchni. Wszystkie te elementy zostały zaprojektowane, aby pomóc w przygotowaniu, serwowaniu i przechowywaniu jedzenia.

Filtry

Akcesoria do blatów

Akcesoria do blatów kuchennych to oferta produktów, która zawiera różnorodne gadżety i narzędzia do użytku w kuchni. Wszystkie te elementy zostały zaprojektowane, aby pomóc w przygotowaniu, serwowaniu i przechowywaniu jedzenia.

20 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Blaty i obrzeża kuchenne

Wyświetlanie 20 z 20 produktów

AKCESORIA DO BLATÓW KUCHENNYCH – CZYM SĄ?

Blat kuchenny to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Warto zadbać o jego dokładne zamontowanie oraz zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami. Wszechobecna wilgoć, nieumiejętny montaż czy wysoka temperatura – każdy z tych czynników może niekorzystnie wpłynąć na blat kuchenny i doprowadzić do znacznie szybszego zniszczenia jego powierzchni. Źle połączone fragmenty będą również prezentowały się nieestetycznie.

W tej kategorii znajdziesz produkty, które pozwolą Ci precyzyjnie połączyć fragmenty materiałów i ochronić je przed wilgocią czy wysoką temperaturą. Akcesoria do blatów kuchennych to między innymi zestaw montażowy. Składa się ze śrub, klucza montażowego, papieru ściernego, ściereczki nylonowej oraz złącza. Zestaw świetnie sprawdzi się do blatów laminowanych.

W naszym asortymencie znajdziesz również produkty zabezpieczające powierzchnię przestrzeni roboczej. Produktem tego rodzaju jest taśma aluminiowa termoizolacyjna do blatów. Produkt jest przeznaczony do elementów laminowanych, które choć wytrzymałe, mogą ulec zniszczeniu ze względu na wysokie temperatury lub duży poziom wilgoci.

AKCESORIA DO BLATÓW – DLACZEGO SĄ PRZYDATNE?

Akcesoria do blatów kuchennych pozwolą Ci ochronić powierzchnię narażoną na zniszczenia. Okolice piekarnika czy płyty grzewczej mają wysoką temperaturę, która może uszkodzić laminowaną powłokę. Taśma dyfuzyjna pomoże Ci uniknąć tego problemu. Jej przeznaczeniem jest również zabezpieczenie blatu przed nadmierną wilgocią. Przestrzeń przy zlewie jest na nią szczególnie narażona. Taśma przyda się również przy pralce oraz zmywarce.

Akcesoria do blatów kuchennych pomogą Ci w ich odpowiednim zamontowaniu. W tym celu zastosuj dostępny w naszym asortymencie zestaw. W produkcie znajdziesz śruby oraz przeznaczony do nich klucz montażowy. Wśród przydatnych elementów zestawu jest również papier ścierny – dzięki niemu pozbędziesz się niedoskonałości. Następnie powierzchnię wyczyścisz ściereczką nylonową. Złącza umożliwią Ci trwałe połączenie dwóch kawałków blatu. Tak kompleksowy zestaw pomoże Ci przeprowadzić sprawnie i samodzielnie prace wykończeniowe w kuchni.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE AKCESORIÓW DO BLATÓW?

Szukając produktów do ochrony przed wilgocią oraz wysoką temperaturą, zwróć uwagę na ich formę. Taśma będzie wygodna w użytkowaniu i samodzielnie poradzisz sobie z jej przyklejeniem. Prace nie zajmą Ci wiele czasu, a efekt będzie niezwykle trwały. Oferowana przez nas taśma jest skuteczna, wytrzymała i elastyczna, dlatego z łatwością przykleisz ją do wybranej powierzchni.

Jeśli potrzebny jest Ci zestaw montażowy, sprawdź do jakich powierzchni jest przeznaczony. Dowiedz się, czy umożliwi Ci łączenie blatów drewnianych, czy montowanie elementów laminowanych. Sprawdź również, czy ma większość potrzebnych akcesoriów. Może się okazać, że pakiet produktów jest niepełny i konieczne będzie skompletowanie dodatkowych elementów. W naszym asortymencie znajdziesz kompleksowy zestaw montażowy do łączenia blatów.