Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

Marki produktów, które znajdziesz w sklepach Castorama

 

Marki dostępne tylko w Castoramie

Wybudujesz, wykończysz i wyposażysz dom razem z markami, których produkty czekają na Ciebie wyłącznie w naszej ofercie. Znajdziesz wśród nich producentów narzędzi, mebli, oświetlenia, ale też marki tworzące dodatki, dzięki którym podkreślisz styl wnętrz. Zadbaj również o wyposażenie i zaaranżowanie przestrzeni wokół budynku z markami dostępnymi tylko w Castoramie.

Urządzanie i wyposażenie

Wybieraj spośród elementów wyposażenia od sprawdzonych marek. W ich ofercie znajdziesz urządzenia do kuchni oraz niezbędniki do łazienki. Zwróć też uwagę na szereg rozwiązań, dzięki którym zadbasz o porządek w garderobie, spiżarni i piwnicy. Łatwiejsze i przyjemniejsze – właśnie takie będzie urządzanie domu dzięki markom dostępnym w Castoramie.

Do ścian i podłóg

Kamień, beton, drewno – płytki ceramiczne marek z naszej oferty doskonale imitują inne materiały, a przy tym są od nich łatwiejsze do utrzymania w czystości. Powierzchnię możesz też wykończyć panelami laminowanymi – bez trudu znajdziesz okładzinę pasującą do dowolnego stylu. Zapoznaj się z bogatą ofertą marek, które przygotowały wytrzymałe materiały wykończeniowe do ścian i podłóg.

Do ogrodu

Z markami dostępnymi w tej sekcji zadbasz o piękną aranżację ogrodu, który stanie się przyjemnym i bezpiecznym miejscem do odpoczynku. Kostki brukowe oraz obrzeża i płyty chodnikowe pozwolą Ci wytyczyć ścieżki i zaaranżować taras, a systemy ogrodzeniowe sprawią, że ukryjesz przestrzeń wokół budynku przed wzrokiem przechodniów czy sąsiadów. Zadbaj o ogród, który jest wizytówką całej posesji.

Malujemy

Ściany pokryte farbą to jedno z najpopularniejszych rozwiązań. I nic w tym dziwnego – duża różnorodność kolorów, łatwość samodzielnego przeprowadzenia prac remontowych i trwały efekt to tylko część zalet malowania ścian. W Castoramie znajdziesz marki, które oferują farby do pokrycia ścian w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz, a także produkty do renowacji mebli.

Zadbaj o ciepło

Potrzebujesz bezawaryjnego i wydajnego grzejnika? Właśnie takie czekają na Ciebie w ofercie marek dostępnych w Castoramie. Zawór przyłączeniowy pozwoli Ci podłączyć grzejnik do instalacji, a głowicę wykorzystasz, żeby dostosować temperaturę do potrzeb. Zadbaj o komfort cieplny w domu lub biurze i ciesz się idealnymi warunkami do odpoczynku i pracy.

Inteligentny dom

Poznaj marki, dzięki którym możesz zarządzać oświetleniem, ogrzewaniem czy alarmem z dowolnego miejsca na świecie. Czujniki ruchu ułatwiające poruszanie się po domu wieczorem, niewielkie urządzenia do sterowania oświetleniem, wideodomofony zwiększające bezpieczeństwo i wiele innych produktów pozwolą Ci stworzyć dopasowany do potrzeb system inteligentnego domu.

Budujemy

Skonstruuj bezpieczne i estetyczne schody, wybierz skuteczny system kominowy i zdecyduj się na okna dachowe, które zagwarantują odpowiednią ilość światła na poddaszu. W tej sekcji znajdziesz również marki oferujące akcesoria do montażu tarasu. Dzięki nim stworzysz system, który doskonale odprowadza wodę, a tym samym zabezpiecza taras przed zniszczeniem.

Elektronarzędzia

Funkcjonalne i wytrzymałe elektronarzędzia zapewnią wygodę każdemu majsterkowiczowi, który chce samodzielnie przeprowadzić prace remontowe. W tej sekcji znajdziesz urządzenia idealne również dla pasjonatów DIY oraz osób chcących błyskawicznie, a jednocześnie skutecznie posprzątać dom i ogród. Szlifierki, wiertarki, wyrzynarki i inne elektronarzędzia sprawdzonych marek są dostępne w Castoramie.

Zadbaj o porządek

Czystość ma bardzo duży wpływ na samopoczucie w naszym codziennym życiu. Zadbaj o nią dzięki niezawodnym narzędziom do sprzątania, dzięki którym utrzymasz idealny porządek. Przy pomocy uniwersalnych odkurzaczy czy specjalistycznych myjek w efektywny i niezawodny sposób posprzątasz swój dom, warsztat i samochód oraz bez trudu uporządkujesz swój ogród.

Elektroinstalacja

Odpowiednio wykonana instalacja elektryczna to gwarancja komfortu domowników. Rozgałęziacze i przedłużacze pozwolą Ci podłączyć więcej urządzeń do zasilania, a wyłączniki nadprądowe ochronią instalację elektryczną przed skutkami zwarć. W Castoramie znajdziesz też marki, które przygotowały dla Ciebie gniazda i ramki pełniące zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne funkcje.