Strona główna

Strzałka w prawo

Drzwi z zawiasami Atomia

Strzałka w prawo

Drzwi z zawiasami Atomia

Drzwi z zawiasami Atomia należą do modułowego systemu mebli, który ułatwi Ci przechowywanie przedmiotów. Wyposażenie wykorzystasz w garderobie, salonie, pokoju młodzieżowym czy biurze.

Filtry

Drzwi z zawiasami Atomia

Drzwi z zawiasami Atomia należą do modułowego systemu mebli, który ułatwi Ci przechowywanie przedmiotów. Wyposażenie wykorzystasz w garderobie, salonie, pokoju młodzieżowym czy biurze.

101 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Modułowy system zabudowy Atomia

Wyświetlanie 24 z 101 produktów

Załaduj więcej


Dowiedz się więcej o drzwiach z zawiasami Atomia

Drzwi z zawiasami Atomia należą do modułowego systemu mebli, który ułatwi Ci przechowywanie przedmiotów. Wyposażenie wykorzystasz w garderobie, salonie, pokoju młodzieżowym czy biurze. Drzwi uchylne są wygodne w obsłudze i estetycznie wykonane, a ich powierzchnia charakteryzuje się odpornością na zarysowania. W naszym asortymencie znajdziesz skrzydła w wielu wersjach kolorystycznych oraz różnych wariantach wykończenia powierzchni. Dostępne są między innymi modele z przeszkleniami, ale też pełne. Dzięki temu bez trudu znajdziesz skrzydło, które spełni Twoje potrzeby praktyczne, a dodatkowo wkomponuje się w zaplanowaną aranżację.

Drzwi z zawiasami Atomia – dlaczego warto je wybrać?

Drzwi z zawiasami Atomia są przeznaczone zarówno do zakrycia kilku półek, jak i pojedynczych szafek. Dzięki temu skomponujesz zestaw mebli doskonale dopasowany do potrzeb. Możesz zakryć wszystkie półki, co dobrze sprawdzi się szczególnie w garderobie. Dzięki temu w pomieszczeniu zapanuje porządek, a ubrania będą chronione przed zakurzeniem. Możesz również zastosować drzwi z zawiasami Atomia tylko do części szafek. Dzięki temu otwarte półki pozwolą Ci wyeksponować pamiątki, fotografie, ulubione książki lub segregatory z dokumentami, do których chcesz mieć szybki dostęp.

Czym się wyróżniają drzwi z serii Atomia?

Drzwi do szafy z zawiasami Atomia wyróżniają się estetycznym wzornictwem. Minimalistyczne fronty znajdziesz w różnych wersjach kolorystycznych: antracytowej, szarej, białej. Możesz wybrać spośród skrzydeł matowych oraz z wysokim połyskiem. Dostępne są też modele w odcieniu dębu i dębu szarego, a także lustrzane.

Drzwi do garderoby z zawiasami Atomia mogą być przeszklone – zarówno szkłem transparentnym, jak i mlecznym. Możesz w dowolny sposób łączyć ze sobą fronty pełne z przeszklonymi, a dodatkowo część półek pozostawić otwarte. Świetnie sprawdzą się jako miejsce na książki, ale możesz to rozwiązanie wykorzystać też w garderobie, żeby zyskać wygodne miejsce na pudełka z butami.