icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Meble kuchenne

Meble kuchenne to niezbędny element w każdym domu. Powinny być trwałe, funkcjonalne i estetycznie wykonane. Oferujemy szeroki wybór mebli kuchennych, które pozwolą na stworzenie idealnej aranżacji kuchni.

Meble kuchenne GoodHome – dzięki nim funkcjonalna kuchnia stanie się faktem

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez mebli. Nie tylko dziwiłaby pustą przestrzenią, ale też prawdopodobnie byłaby niepraktycznym pomieszczeniem. A w końcu to jedno z ważniejszych miejsc w domu. Nawet w małym aneksie niewielkiej kawalerki potrzebujesz wygospodarować miejsce na meble do kuchni. To na nich osadzisz małe i duże sprzęty AGD. Schowaj w meblach garnki i zakupy, a zyskasz więcej wolnej przestrzeni na blacie, na którym przygotujesz posiłki. To jednak nie wszystkie funkcje, które spełniają meble kuchenne.

Dobrze zaprojektowana kuchnia daje Ci dużo więcej niż tylko przestrzeń do gotowania. Meble przydadzą się także do osadzenia zlewozmywaka czy zabudowania zmywarki, a przede wszystkim do przechowywania naczyń i artykułów spożywczych. Nowoczesne meble do kuchni bez wątpienia są uniwersalne. Pomogą Ci urządzić każde pomieszczenie. To dzięki nim staje się ono w pełni funkcjonalne. Nawet małe wnętrze, w którym staną odpowiednio dopasowane i ciekawie zaprojektowane meble kuchenne, pozytywnie zaskoczy Cię swoją pojemnością.

Kuchenne wnętrza mają różne wymiary. Ty z kolei najlepiej znasz swoje potrzeby, które mogą odbiegać od ogólnie przyjętych standardów projektowania. Zamiast zapełniać pomieszczenie gotową zabudową, dopasuj meble kuchenne do siebie. Pomogą Ci w tym produkty marki GoodHome. Postaw na nie i spełnij swoje wnętrzarskie marzenia. W końcu Ty decydujesz o wszystkim - od kształtu mebli GoodHome i liczby szuflad, po wygląd uchwytów.

Wyjątkowy wybór dopasowany do Twoich potrzeb

Meble kuchenne GoodHome są wykonane z trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze znoszą trudne warunki. Nie szkodzi im wilgoć czy zmienne temperatury. Bardzo dobrze tolerują również wszelkie zabrudzenia. Jeśli zatem zależy Ci na trwałym i estetycznym rozwiązaniu, zdecydowanie postaw na meble GoodHome. Zaskoczą Cię odpornością na starzenie i z pewnością Cię nie zawiodą. Ogromne możliwości aranżacyjne to jedna z wielu zalet, jakie oferują produkty GoodHome. Meble łatwo dopasujesz do wnętrz małych, dużych i tych niestandardowych.

Wśród produktów marki znajdziesz przede wszystkim korpusy. To one są bazą dla tworzonych przez Ciebie konstrukcji z elementów GoodHome. Aby osadzić je na ziemi, skorzystaj z nóżek. Dzięki temu zyskasz przestrzeń pod szafkami, a także wyrównasz wszystkie korpusy kuchenne do jednego poziomu. Ma to ogromne znaczenie z uwagi na blat roboczy, który musi być równy, a do tego umieszczony na odpowiedniej wysokości.

Nie tylko korpusy mają znaczenie, gdy urządzasz swoją kuchnię z marką GoodHome. Meble wymagają odpowiedniego wypełnienia. Będą nimi półki i szuflady. Ich wymiar i pojemność dopasuj do swoich potrzeb oraz możliwości wnętrza. Nie zapominaj również o praktycznych frontach. Zamkniesz nimi w sposób estetyczny wszystkie konstruowane meble do kuchni. Fronty pozwolą Ci zakryć wnętrze szafek i ujednolicić aranżację pomieszczenia. Montując je, uchronisz też sprzęty i akcesoria przed zakurzeniem.

Meble GoodHome nie byłyby w pełni funkcjonalne, gdyby nie akcesoria do nich. Skorzystaj zatem z dostępnych zawiasów, uchwytów i mocowań. One zadbają o funkcjonalność Twoich mebli - fronty łatwo otworzą się, a szuflady sprawnie wysuną. Elementy wykończeniowe pozwolą Ci z kolei stworzyć estetyczne meble kuchenne. Listwy zakryją połączenia, a specjalne taśmy wykończą płyty tworzące korpusy GoodHome. Meble dopełnij zaślepkami, aby zakryć miejsca wkręcenia śrub.

Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia kuchni na lata

Korpusy to zdecydowanie jedne z najbardziej istotnych elementów podczas tworzenia mebli kuchennych. O ich duży wybór dba marka GoodHome. Meble do kuchni mogą opierać się na korpusach szafek stojących lub wiszących. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do każdego układu pomieszczenia i w pełni wykorzystasz dostępny metraż. Co więcej, meble do kuchni GoodHome są również przystosowane do montażu zlewozmywaka lub większych sprzętów AGD. Bardzo ciekawe są również szuflady pod zlewozmywak, które pozwalają w efektywny sposób wykorzystać przestrzeń poniżej zlewu.

Meble do kuchni GoodHome oferują również szeroki wybór frontów. Wśród nich znajdziesz zarówno fronty przeznaczone do zamykania szafek, jak i wykańczania szuflad. Dostępne są w różnych rozmiarach, a także wzorach i kolorach. Dzięki temu korpus możesz wykończyć zarówno szufladą bądź kilkoma szufladami, albo też połączyć w nim zarówno część z półkami, jak i z szufladami. Do wyboru masz także fronty pełne bądź z przeszkleniem. Ich wygląd pozwala stworzyć ponadczasowe wnętrza.

Istotnymi elementami podczas tworzenia zabudowy kuchni są również akcesoria montażowe. Meble kuchenne GoodHome obejmują nie tylko zawiasy, bez których fronty nie mogłyby się otwierać. Możesz skorzystać również z podnośników. Doskonale sprawdzają się w przypadku szafek wiszących. Dla wielbicieli ciszy natomiast dobrym rozwiązaniem będą elementy systemu cichego domyku.

Lubisz gotowe rozwiązania? Chcesz mieć pewność, że odpowiednio skomponujesz kuchnię GoodHome? Meble modułowe sprzedawane w gotowych zestawach powinny Cię więc zainteresować. To wieloelementowe komplety idealnie pasujących do siebie szafek i szuflad. Znajdziesz wśród nich oferty do aneksu kuchennego oraz przestronnych pomieszczeń.