Sprzęt budowlany

Sprzęt budowlany to grupa różnych narzędzi, maszyn i urządzeń, które są wykorzystywane w budownictwie do wykonywania różnych prac.

Wszystko, czego potrzebujesz na placu budowy

Narzędzia budowlane są nieodzowne w trakcie remontów, wykończeń, budowania i stawiania konstrukcji. Możesz zaopatrzyć się we wszystkie sprzęty, których potrzebujesz, w jednym miejscu – najbliższym markecie Castorama. Duży wybór asortymentu w dziale budowa pozwoli Ci optymalnie skompletować przydatny do pracy ekwipunek. Jeśli chcesz zapewnić swojej ekipie budowlanej bezpieczeństwo i wygodę pracy, sięgnij po odpowiednie sprzęty i narzędzia budowlane. Jednym z ważniejszych elementów jest drabina – przyda Ci się także do drobnych remontów. Znajdzie użytek w każdym gospodarstwie domowym. Również taczka będzie doskonale spisywać się choćby podczas prac ogrodowych. W ofercie znajdziesz profesjonalny sprzęt budowlanyrusztowania, betoniarki, wciągarki. Sprawdź ten dział budowy i skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego personelu, który doradzi Ci, jaki model wybrać.

Narzędzia budowlane dużych rozmiarów

Podczas budowy domu czy remontu nie tylko będziesz korzystał z akcesoriów, które możesz wziąć w rękę. Ważnym ekwipunkiem są sprzęty budowlane i akcesoria, które ułatwią Ci poruszanie, przenoszenie materiałów budowlanych, dotarcie do miejsc i powierzchni, do których nie sięgniesz, oraz bezpieczną pracę na wysokościach. Z reguły jest to podstawowe wyposażenie wszystkich profesjonalnych ekip budowlanych. Bez rusztowania czy wyciągarki budowa kolejnych pięter domu jest praktycznie niemożliwa. Dzięki bogatej ofercie sklepu Castorama możesz swobodnie wybrać odpowiednio dopasowany sprzęt budowlany – również, jeśli samodzielnie wykonujesz drobne naprawy w mieszkaniu.

Rusztowanie czy drabina?

Kiedy przymierzasz się do pracy na wysokości, musisz zdecydować, jak dotrzeć do wyższych partii elewacji czy ściany. W niektórych przypadkach drabiny aluminiowe, szczególnie z platformą wystarczą do wygodnego i bezpiecznego realizowania budowy. Niekiedy jednak będziesz potrzebował rusztowania. Tutaj możesz wybrać szereg rozwiązań. Jeśli szukasz gotowych sposobów na wygodną i bezpieczną pracę na wysokości, sięgnij po pomosty robocze lub mini rusztowanie. Możesz także zaopatrzyć się w zestaw akcesoriów, który umożliwi Ci wykonanie rusztowania warszawskiego – jest ono lekkie i łatwe w montażu, dlatego z łatwością dostosujesz je do aktualnie wykonywanych zadań. W ofercie znajdują się gotowe ramy konstrukcyjne do rusztowania warszawskiego.

Sprzęt budowlany, bez którego ani rusz

Do budowy z pewnością będziesz potrzebował szalunków, worków budowlanych i sit z podporą. Oprócz betoniarki i taczki to podstawowe elementy, które powinny znaleźć się na profesjonalnym placu budowy. Przydatna może się okazać wciągarka, która pozwoli Ci bezpiecznie transportować niezwykle ciężkie ładunki, co przyda się szczególnie na płaszczyźnie pionowej.