Modułowe ścianki działowe Alara

Modułowe ścianki działowe to gotowe elementy, za pomocą których możesz w łatwy sposób podzielić przestrzeń swojego domu czy mieszkania. Ścianki pozwalają wydzielić w dowolnym pomieszczeniu osobne strefy.

Ścianki działowe Alara – skuteczne i estetyczne wydzielanie stref

Planujesz wydzielić przestrzeń w swoim domu, aby zapewnić sobie prywatność? Samodzielnie chcesz zaplanować konkretne strefy w pomieszczeniu, aby przyjemnie spać, odpoczywać, pracować czy oglądać telewizję? Ścianki działowe Alara właśnie do tego służą. W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które pomogą Ci w stworzeniu własnej konstrukcji. W ten sposób możesz zaaranżować wymarzoną garderobę czy wydzielić miejsce na pracę przy biurku. A może dzieci chcą mieć prywatną przestrzeń na własne potrzeby? Nie ma problemu – ścianki działowe Alara doskonale się do tego nadają. 

 

Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, w tym płyty MDF, przekłada się na żywotność elementu. W dodatku ścianki działowe są estetyczne i stabilne. Połączenie kilku modułów w jedną konstrukcję nie stanowi większego problemu. Modułowe ścianki działowe możesz zaprojektować od razu podczas planowania i remontu, jak również później. W gotowych pomieszczeniach także sprawdzą się idealnie. 

Do wyboru masz wiele produktów, które dobierzesz do własnych potrzeb. Ścianka działowa może przypominać tradycyjne gładkie podłoże od sufitu po podłogę. Wtedy stworzysz np. dwa oddzielne pomieszczenia. Aby jednocześnie wyróżnić swoje wnętrze i nadać mu charakteru, możesz wybrać elementy z oknami, lustrami czy nawet tablicą korkową. Niskie ścianki działowe doskonale sprawdzą się w niewielkich wnętrzach, aby nie przytłoczyć wizualnie aranżacji. To jeszcze nie wszystko. W tej kategorii znajdziesz ścianki działowe z drzwiami przesuwnymi.

Dlaczego warto wybrać ścianki działowe Alara?

Modułowe ścianki działowe Alara możesz łączyć w dowolny sposób. Do dyspozycji masz  wiele elementów, które dopasujesz do wielkości swojego pomieszczenia oraz jego wyglądu. Nie musisz martwić się o to, że Twoja przestrzeń straci na estetyce czy będzie wydawać się mniejsza wizualnie. Wtedy warto postawić na panele z oknami albo żaluzjami.  

Dużym plusem jest to, że w tej kategorii znajdziesz ścianki działowe przystosowane do malowania. Oznacza to, że po wydzieleniu przestrzeni i montażu ścianki, możesz ją dowolnie pomalować. Każda strona może mieć inny odcień dopasowany do danej strefy w pomieszczeniu. Wystarczy odrobina kreatywności!

Ścianki działowe Alara mają szerokie zastosowanie. Nie tylko można dzięki nim wydzielić strefy w domu, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Szybko stworzysz miejsca dla pracowników lub oddzielisz miejsce do pracy od strefy wypoczynkowej. Poszczególne warianty różnią się od siebie kolorem oraz wielkością. Jeśli nie wiesz jeszcze, jak ma wyglądać Twoje wnętrze, warto wybrać elementy gotowe do malowania, o których wspominaliśmy wcześniej.

Produkty z tej serii to gotowe rozwiązania, a dzięki akcesoriom montażowym możesz liczyć na stabilność i dużą wytrzymałość. Ścianki działowe Alara są bardzo proste w mocowaniu, dlatego możesz się na nie zdecydować nawet bez większego doświadczenia technicznego. 

Modułowe ścianki działowe – jakie wybrać, aby stworzyć solidną konstrukcję?

Przede wszystkim zastanów się, czy chcesz wydzielić strefę za pomocą pełnych paneli. Może przydadzą Ci się półścianki, żaluzje lub przezroczyste szkło. Wtedy łatwiej będzie dopasować Ci ścianki działowe Alara do potrzeb swojego wnętrza. Modułowe ścianki działowe występują w wielu wariantach kolorystycznych i różnią się wymiarem. Zaplanuj swoją konstrukcję, a następnie wybierz najlepsze produkty z oferty. 

Upewnij się, jak wygląda mocowanie danych elementów. Zazwyczaj modułowe ścianki działowe wyposażone są w niezbędne kołki. Mogą przydać się też słupki z klipsami oraz zaślepki. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszej ofercie. Pamiętaj jednak, aby były spójne wizualnie. W ofercie znajdziesz słupki i przedłużenia, które są gotowe do malowania. Zostały zagruntowane i przygotowane do nałożenia farby, dlatego nie będziesz mieć problemu z dopasowaniem wizualnym elementu. 

Twoja ścianka działowa będzie odznaczać się wysoką jakością dzięki precyzji wykonania poszczególnych elementów. Cała seria stworzona jest z solidnych materiałów.