Maszyny ogrodnicze

Urządzenia, które pomagają w pielęgnacji roślinności w ogrodzie, na działce czy w parku. W kategorii maszyny ogrodnicze znajdziemy wiele produktów, które ułatwią pracę w ogrodzie i pozwolą na utrzymanie trawników i roślin w najlepszej kondycji.

Niezawodne maszyny ogrodnicze

Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielkie gospodarstwo domowe, czy też zawodowo zajmujesz się ogrodnictwem, z pewnością potrzebujesz pewnego wsparcia. Oto maszyny ogrodnicze, które pozwolą Ci zadbać o zieleń i otoczenie w sposób kompleksowy i wygodny. Możesz wybrać tu odpowiednie kosiarki i kosy, aeratory, pilarki czy nożyce do żywopłotu.

Maszyny ogrodnicze do każdego zadania

W dziale z narzędziami i artykułami zgromadziliśmy cały szereg rozmaitego sprzętu ogrodniczego, wśród którego możesz znaleźć wszelkie niezbędne Ci akcesoria. W sklepach Castorama masz szeroki wybór kos i podkaszarek oraz kosiarki i traktorki różnego rodzaju, dlatego z łatwością możesz wybrać odpowiednie do swojego ogrodu urządzenie. Dbanie o trawnik to nie wszystko – może potrzebujesz również nożycy do żywopłotu lub odkurzacza do liści? Zimą z pewnością docenisz odśnieżarkę, która przyda się szczególnie na dużych terenach. W ofercie znajdziesz także rozmaite pilarki łańcuchowe spalinowe i elektryczne, a także rozdrabniacze i łuparki do drewna.

Sezon w ogrodzie – prace porządkowe i pielęgnacyjne

O swój ogród czy działkę zaczynasz dbać już wczesną wiosną – niektóre maszyny ogrodnicze skutecznie ułatwią Ci wiele prac. Pielęgnację swoich krzewów i formowanych iglaków możesz rozpocząć za pomocą wygodnych w użyciu nożyc do żywopłotu, zarówno ręcznych, jak i spalinowych czy elektrycznych i akumulatorowych. Wśród przydatnych narzędzi ogrodniczych znajdują się również odkurzacze do liści, które pozwolą Ci łatwo pozbyć się jesiennej pokrywy trawnika. Za pomocą podkaszarki możesz także w odpowiedni sposób zadbać o obrzeża ścieżek czy tereny pod ścianami i murami, pozbywając się z nich wysokich źdźbeł trawy i chwastów. O trawnik zadbasz również za pomocą glebogryzarki iaeratora.

Dobierz odpowiednie maszyny ogrodnicze

W zależności od wielkości terenu oraz Twoich oczekiwań, możesz wybrać różnie zasilane narzędzia ogrodnicze, a także modele ręczne. Elektryczne podkaszarki i kosiarki z pewnością przydadzą się do małego ogrodu przydomowego. Spalinowe maszyny ogrodnicze będą lepsze, jeśli poruszasz się na dużej posesji. Do swoich elektronarzędzi mogą Ci się także przydać rozmaite akcesoria i części, których nie brakuje w naszej ofercie ogrodniczej.