Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria do systemu Atomia

Strzałka w prawo

Akcesoria do systemu Atomia

Akcesoria do zabudowy garderoby Atomia pozwolą Ci dopasować meble do własnych potrzeb. Akcesoria do zabudowy szafy Atomia pozwolą Ci także lepiej zaplanować przechowywanie ubrań.

Filtry

Akcesoria do systemu Atomia

Akcesoria do zabudowy garderoby Atomia pozwolą Ci dopasować meble do własnych potrzeb. Akcesoria do zabudowy szafy Atomia pozwolą Ci także lepiej zaplanować przechowywanie ubrań.

4 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Modułowy system zabudowy Atomia

Wyświetlanie 4 z 4 produktówDowiedz się więcej o akcesoriach do zabudowy garderoby Atomia

Urządzenie wygodnej garderoby nie sprawi Ci trudności, nawet jeśli masz do dyspozycji niewielką przestrzeń. Wystarczy, że zdecydujesz się na modułową zabudowę z serii Atomia, która ułatwi przechowywanie ubrań. Elementy kolekcji wykorzystasz też w innych pomieszczeniach niż garderoba, na przykład w sypialni czy pokoju młodzieżowym. W naszym asortymencie dostępne są akcesoria do systemów Atomia. Znajdziesz wśród nich panele maskujące, wieszaki, nóżki do mebli czy amortyzatory do drzwi.

Akcesoria do zabudowy garderoby Atomia – dlaczego warto wybrać?

Akcesoria do zabudowy garderoby Atomia pozwolą Ci dopasować meble do własnych potrzeb. Jeśli chcesz, żeby drzwi działały bezgłośnie, sprawdź dostępny w systemie amortyzator do cichego otwierania skrzydła. Akcesoria do zabudowy szafy Atomia pozwolą Ci także lepiej zaplanować przechowywanie ubrań. Wnętrze mebla możesz wypełnić specjalnymi wieszakami na spodnie – są dostępne w różnych rozmiarach, więc dopasujesz je do potrzeb. Akcesorium zapobiegnie gnieceniu się elementów odzieży i sprawi, że będziesz mieć ulubione spodnie w zasięgu wzroku.

Akcesoria z serii Atomia – czym się cechują?

Akcesoria do zabudowy garderoby Atomia wyróżniają się różnorodnością. Do wybranych mebli możesz dopasować rozmaite nóżki – zarówno metalowe, jak i drewniane, które różnią się odcieniem. Dzięki temu dostosujesz je do wybranej kolorystyki frontów oraz stylu aranżacji. Dostępne są też regulowane nóżki, dzięki którym dopasujesz wysokość mebla do swoich potrzeb. Unikniesz również problemu z nierównościami na podłodze.

Akcesoria do zabudowy garderoby Atomia sprawiają, że korzystanie z mebla jest wygodniejsze. Zwróć uwagę na wysuwane wieszaki, dzięki którym łatwiej będzie Ci przejrzeć ubrania. W asortymencie znajdziesz też akcesorium do systemu push/pull, który warto wybrać, jeśli zależy Ci na szybkim otwieraniu skrzydeł szafy. Zamiast drzwi możesz zdecydować się na osłonięcie mebla zasłoną, która również jest dostępna w serii Atomia.