Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Akcesoria do garderoby

Strzałka w prawo

Akcesoria do garderoby

Choć akcesoria do garderoby nie są niezbędne, żeby utrzymać w niej porządek, to korzystanie z tych dodatków jest bardzo praktyczne. Niewielkim nakładem finansowym możesz stworzyć dobrze zorganizowaną i schludną przestrzeń, która będzie w stanie pomieścić mnóstwo ubrań, butów czy bielizny.

Filtry

Akcesoria do garderoby

Choć akcesoria do garderoby nie są niezbędne, żeby utrzymać w niej porządek, to korzystanie z tych dodatków jest bardzo praktyczne. Niewielkim nakładem finansowym możesz stworzyć dobrze zorganizowaną i schludną przestrzeń, która będzie w stanie pomieścić mnóstwo ubrań, butów czy bielizny.

60 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Garderoba

Wyświetlanie 24 z 60 produktów

Załaduj więcej

Popularne w kategorii

AKCESORIA DO SZAF I GARDEROBY – MIEJSCE PEŁNE MOŻLIWOŚCI

Uporządkowane i wydzielone miejsce do przechowywania odzieży jest niezbędne w każdym domu. Najlepszym rozwiązaniem jest mądrze rozplanowana garderoba. Dzięki niej uzyskasz nie tylko możliwość ułożenia ubrań według sezonów, ale również możesz zadbać o zachowanie porządku w całym domu. Wyposażenie garderoby w wygodne i praktyczne szuflady, dodatkowe półki, organizery i pokrowce sprawi, że będzie to miejsce uporządkowane, z którego będzie Ci się przyjemnie korzystało podczas codziennego dobierania stroju, jak i sezonowej wymiany ubrań.

Choć akcesoria do garderoby nie są niezbędne, żeby utrzymać w niej porządek, to korzystanie z tych dodatków jest bardzo praktyczne. Niewielkim nakładem finansowym możesz stworzyć dobrze zorganizowaną i schludną przestrzeń, która będzie w stanie pomieścić mnóstwo ubrań, butów czy bielizny. Przy odpowiedniej organizacji i użyciu na przykład worków próżniowych, w garderobie możesz przechowywać niepotrzebną pościel czy zapasowe ręczniki. Nie zajmą one wiele miejsca.

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE GARDEROBY

Podczas tworzenia funkcjonalnej garderoby możesz zorganizować przestrzeń odpowiednio dostosowaną do własnych oczekiwań. Dzięki temu zyskasz możliwość segregowania poszczególnych części odzieży według ich rodzaju, sezonowości i częstotliwości używania. Podstawą są różnego rodzaju półki do garderoby, dzięki którym zapewnisz sobie przestrzeń pozwalającą na idealną organizację przedmiotów. Dostępne są półki do tradycyjnego montażu, jak i modele nadające się do podwieszania na drążkach.

Zamocowanie w garderobie drążków pozwala na zawieszanie garniturów, sukienek i innych ubrań, które muszą być przechowywane w odpowiedni sposób. Dzięki drążkom zapobiegniesz gnieceniu się Twojej odzieży oraz sprawisz, że będzie ona zawsze gotowa do założenia. Bez kłopotu znajdziesz modele w różnych rozmiarach. Niektóre zestawy akcesoriów wyposażone są w wygodne uchwyty, które umożliwiają zdejmowanie ubrań z wyżej zawieszonych drążków.

Kompleksowe wyposażenie garderoby powinno obejmować praktyczne pokrowce na ubrania – dzięki nim zagwarantujesz odzieży odpowiednią ochronę przed zakurzeniem i innymi zabrudzeniami. Są one idealne na kosztowne kreacje oraz sprawdzają się w przypadku przechowywania zimowych kurtek w okresie letnim. Na sezonowe ubrania przydają się również worki próżniowe, do których możesz schować grube swetry i po odessaniu powietrza znacząco zmniejszyć ich objętość.

Prowadnice umożliwiają wykonanie wygodnych w użytku drzwi, które osłonią wnętrze Twojej garderoby – zapewniają Ci zatem intymność oraz estetyczny wygląd otoczenia. Do wyposażenia garderoby możesz dołączyć również kosze na stelażach, organizery do szuflad oraz welurowe nakładki na swetry i żakiety, pozwalające na zachowanie odpowiedniego kształtu rękawów odzieży.

JAK STWORZYĆ IDEALNĄ GARDEROBĘ?

Z założenia garderoby są niewielkimi pomieszczeniami, a niekiedy nawet małymi, zabudowanymi wnękami. Z tego powodu niezwykle ważna jest ich rozsądna organizacja. Podstawą są solidne, pojemne meble stworzone z myślą zabudowania garderoby. Jednak uzyskana dzięki nim przestrzeń to dopiero wstęp do całej organizacji pomieszczenia.

Kolosalne znaczenie ma wyposażenie garderoby, czyli dobranie różnego rodzaju dodatków i wprowadzenie dodatkowych usprawnień niezbędnych w jej codziennym użyciu. Najprostsze rozwiązanie to dostępne w różnych formach systemy do garderoby. Najczęściej są to gotowe, obszerne zestawy obejmujące półki, wieszaki, szuflady i drążki. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że wszystkie elementy umieścisz na prowadnicach i listwach montażowych, a o konkretnym ustawieniu poszczególnych elementów możesz zadecydować samodzielnie – w zależności od potrzeb i dostępnego miejsca.

Jeśli jednak rozwiązanie systemowe nie jest dla Ciebie odpowiednie, możesz bez kłopotu zająć się organizacją garderoby od podstaw. Zaopatrz się w sprzedawane oddzielnie liczne akcesoria i dodatki. Wybieraj tylko te z nich, które faktycznie są Ci potrzebne i sprawdzą się w Twojej garderobie. W końcu musi to być miejsce dostosowane do Twoich potrzeb.