Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Grzejniki łazienkowe

Strzałka w prawo

Grzejniki łazienkowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kaloryfery łazienkowe, które sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom i nietypowym wymaganiom. Pośród wielu oferowanych produktów znajdziesz także klasyki gatunku.

Filtry

Grzejniki łazienkowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kaloryfery łazienkowe, które sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom i nietypowym wymaganiom. Pośród wielu oferowanych produktów znajdziesz także klasyki gatunku.

112 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Grzejniki

Wyświetlanie 24 z 112 produktów

Załaduj więcej

Ciepło Twojego domu

Dom to oaza spokoju i bezpieczeństwa. To miejsce, w którym cała Twoja rodzina może czuć się otoczona miłością i ciepłem. O ile ciepło relacji międzyludzkich i uczuć w rodzinie jest zależne od wielu czynników i buduje się je latami, tak o fizyczne ciepło Twojego domu możesz zadbać już dziś. Wystarczy, że zatroszczysz się o odpowiednie ogrzewanie i temperaturę!

Gorąca kąpiel lub prysznic to prawdziwa przyjemność, szczególnie po długim dniu pełnym pracy i obowiązków. Żeby relaks w gorącej wodzie był naprawdę miłym doświadczeniem, temperatura powietrza w łazience również musi być odpowiednia. Dlatego w tej kategorii zgromadziliśmy grzejniki łazienkowe, dzięki którym z łatwością zapewnisz sobie optymalną temperaturę pomieszczeń i unikniesz przykrego uczucia wyjścia z gorącej wody do oziębionego pomieszczenia. Kaloryfer do łazienki jest także niezbędnym elementem wyposażenia w hotelach, restauracjach, biurach.

Grzejnik łazienkowy do Twojego domu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kaloryfery łazienkowe, które sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom i nietypowym wymaganiom. Pośród wielu oferowanych produktów znajdziesz także klasyki gatunku. Taki jest na przykład grzejnik łazienkowy drabinkowy, który składa się z pionowych kolektorów połączonych poziomymi rurkami. Urządzenia te pozwolą Ci nie tylko skutecznie ogrzać wnętrze łazienki. Będą również doskonałym miejscem do wieszania i suszenia ręczników kąpielowych.

Jednak jeśli nie jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań i chcesz za pomocą kaloryfera jeszcze bardziej urozmaicić aranżację łazienkowego wnętrza, powinny zainteresować Cię modele takie jak grzejnik łazienkowy dekoracyjny. W asortymencie naszego sklepu zgromadziliśmy wiele rozwiązań tego typu. Dzięki nim zapewnisz sobie właściwą temperaturę, ale także ciekawie ozdobisz pomieszczenie.

Grzejnik – praktyczny element Twojej łazienki

Grzejnik łazienkowy to element, który może nie tylko dbać o temperaturę powietrza. Jak mówi przysłowie – potrzeba jest matką wynalazku. To właśnie dlatego wszelkie nietypowe wykorzystania grzejnika łazienkowego rodzą się tam, gdzie do wykorzystania jest niewielka ilość miejsca.

Jedną z najpopularniejszych funkcji, jaką może pełnić grzejnik do łazienki, to suszarka dla Twojego prania. Choć oczywistym wydaje się suszenie na nim mokrych po kąpieli ręczników, to pamiętaj również, że to doskonała miejsce do wysuszenia pojedynczych ubrań lub na przykład bielizny.

Jeśli dysponujesz niewielkim mieszkaniem czy kawalerką, to łazienka może, a nawet powinna, pełnić rolę suszarni. Grzejnik łazienkowy bez trudu i w krótkim czasie wysuszy niewielkie elementy Twojej garderoby. Sprawdzi się również przy suszeniu ubrań, które powinny wysychać bez przypinania ich gdziekolwiek lub zaginania (sukienki, marynarki, garnitury). Drabinka kaloryfera doskonale posłuży do tego, by zawiesić na niej wieszak z Twoją delikatną koszulą, plisowaną sukienką czy wypraną zimową kurtką.

Do wyboru, do koloru

Gdy wybierasz grzejnik łazienkowy do Twoich wnętrz, pamiętaj, by dopasował się do Twojej aranżacji mieszkania. Do większości klasycznych łazienek pasuje grzejnik łazienkowy biały. Kaloryfer w tym kolorze doskonale komponuje się ze śnieżną ceramiką i armaturą łazienkową. Takie aranżacje są zdecydowanie najpopularniejsze w polskich domach czy obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura, szkoły, restauracje i kawiarnie, hotele lub pensjonaty.

Jeżeli Twoje wnętrza lub Twoja łazienka są zaprojektowane w stylu industrialnym, skandynawskim lub minimalistycznym i zachowawczym, może zainteresować Cię grzejnik w ciemnym kolorze antracytu. Nowoczesne grzejniki o minimalistycznej formie będą doskonałym uzupełnieniem tego typu aranżacji wnętrz. Mogą też stanowić bardzo charakterystyczny, przykuwający wzrok punkt na Twojej jasnej łazienkowej ścianie. Wybór grzejników w ofercie marketów budowlanych Castorama jest olbrzymi. Jeśli zależy Ci na designerskim wyglądzie, wybierz taki model, którego poziome rurki są płaskie i nadają urządzeniu charakter.

Mała powierzchnia Twojej łazienki nie sprawia, że nie możesz wyposażyć jej w grzejnik łazienkowy. Wymiary tego typu urządzenia łatwo dostosować do swoich potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz model o konkretnej wysokości. Do dużych łazienek warto przemyśleć zakup kaloryfera o większej powierzchni grzewczej.

Montaż grzejnika nie jest tak trudny, jak może się wydawać. Do każdego modelu dołączona jest instrukcja jego poprawnego zamontowania. Dodatkowo w opakowaniach znajdziesz także wszelkie niezbędne elementy montażowe.

Spróbuj samodzielnie zamontować grzejnik łazienkowy – podłączenie boczne, najpopularniejsze i bardzo powszechne, sprawia, że dzięki wykorzystaniu odpowiednich adapterów będziesz w stanie zamontować grzejnik nawet w pomieszczeniach, w których nie chcesz kuć ścian i zrywać kafelków. To szczególnie istotne, jeśli niedawno skończyłeś remont i dopiero teraz okazała się niezbędna wymiana grzejnika lub gdy wynajmujesz mieszkanie.