Syfony i odpływy wewnętrzne

Syfony najczęściej znajdują zastosowanie w umywalkach i zlewozmywakach, choć są również niezbędne do prawidłowego odprowadzania wody z pisuarów, bidetów, wanien oraz kabin prysznicowych

Syfony i odpływy wewnętrzne – idealne do Twojej instalacji wodnej

Perfekcyjne wykończenie łazienki to nie tylko wybór odpowiedniej ceramiki sanitarnej, pięknie komponującej się z płytkami na ścianach i posadzkach. To przede wszystkim dbałość o szczegóły gwarantujące prawidłowe działanie instalacji wodnej – wysoka funkcjonalność łazienki przekłada się na najlepszy komfort jej użytkowania. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym dziale.

Syfony – idealne odprowadzanie wody

Syfony najczęściej znajdują zastosowanie w umywalkach i zlewozmywakach, choć są również niezbędne do prawidłowego odprowadzania wody z pisuarów, bidetów, wanien oraz kabin prysznicowych. Podczas kupowania tego typu elementów upewnij się, że wybierasz modele właściwe do Twojej ceramiki sanitarnej. Z tego względu przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wachlarz syfonów o rozmaitych kształtach i rozmiarach, jak również wykonanych z różnych materiałów. Dostępne są również syfony do pralek oraz korki pozwalające zatkać odpływ wody.

Odpływy WC

Kolejnym niezbędnym elementem wyposażenia łazienki jest odpływ WC – to on łączy miskę z kanalizacją i umożliwia odprowadzanie ścieków. Abyś mógł idealnie dopasować go do swoich potrzeb przygotowaliśmy wiele jego rodzajów – m.in. modele harmonijkowe, które pozwalają na wygodniejsze podłączanie ceramiki sanitarnej. Znajdziesz tu także połączenia sztywne – takie odpływy WC są w mniejszym stopniu narażone na ataki gryzoni, a ponieważ dostępne są w wielu rozmiarach, wybór tego właściwego nie będzie trudny.

Kratki ściekowe i odpływy liniowe

Kratki ściekowe stosowane są w pomieszczeniach, w których występuje ryzyko zachlapania posadzki – całą wodę możesz wygodnie odprowadzić do kanalizacji bez większego wysiłku. Odpływy liniowe wykorzystywane są natomiast w łazienkach, w których postawiono na kabinę prysznicową bez brodzika. Dzięki nim cała woda z kąpieli sprawnie odchodzi do kanalizacji, nie rozlewając się po całym pomieszczeniu. Wybierz potrzebne Ci elementy i zapewnij swojej łazience maksimum funkcjonalności.