icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Mocowania i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Filtry

Mocowania i prowadzenie kabli

Każdy, kto kiedykolwiek prowadził prace z instalacją elektryczną, wie, jak ważne dla bezpieczeństwa użytkowania systemów elektrycznych jest właściwe mocowanie kabli. Uchwyty do kabli są przystosowane do montażu różnych kabli oraz przewodów, w tym telekomunikacyjnych oraz sterowniczych.

372 prod.

Zobacz więcej Kable i prowadzenie kabli

Wyświetlanie 24 z 372 produktów

Załaduj więcej

UCHWYTY DO KABLI JAKO SYSTEM ICH MOCOWANIA

Każdy, kto kiedykolwiek prowadził prace z instalacją elektryczną, wie, jak ważne dla bezpieczeństwa użytkowania systemów elektrycznych jest właściwe mocowanie kabli. Uchwyty do kabli są przystosowane do montażu różnych kabli oraz przewodów, w tym telekomunikacyjnych oraz sterowniczych. Uchwyt kablowy możesz także wykorzystać do mocowania rurek instalacyjnych do ścian i podłóg.

ZALETY ZASTOSOWANIA UCHWYTÓW DO KABLI

Uchwyty do kabli dają gwarancję szybszego montażu okablowania, pewność mocowania kabli oraz w pełni profesjonalny charakter instalacji. Atutem uchwytów jest możliwość zwolnienia ich w przypadku konieczności dokonania poprawek w montażu instalacji. Uchwyty do kabli może używać nawet amator we własnym domu, jeżeli chce zaprowadzić w nim porządek i zadbać o estetykę pomieszczeń.

UCHWYTY DO KABLI NATYNKOWYCH JAKO SPOSÓB NA MOCOWANIE KABLI DO ŚCIANY

Mocowania kabli najczęściej odbywa się na ścianie, dlatego też możemy wykorzystać uchwyty do tego przeznaczone. Mocowanie kabli do ściany wymaga uchwytów do kabli natynkowych. Uchwyty do przewodów elektrycznych możesz zamontować ekspresowo dzięki specjalnej konstrukcji trzymaków, dostosowanej do szybkiego mocowania.

Uchwyty do mocowania kabli łatwo i szybko zamontujesz w uprzednio wywierconym otworze lub za pomocą zintegrowanego gwoździa lub kołka. Uchwyty do kabli i przewodów dostępne w naszym sklepie wykonane są jedynie z najwyższej jakości materiałów i od wielu lat są doceniane zarówno przez fachowców profesjonalnie zajmujących się instalacjami, jak i domowych amatorów.

OFERTA CASTORAMY

Posiadamy szeroki wybór plastikowych uchwytów kablowych, służących do mocowania kabli i przewodów płaskich oraz okrągłych. Trzymaki do kabli PAWBOL pomogą Ci w szybkim i sprawnym montażu płaskiego przewodu instalacyjnego YDY lub innego kabla o podobnej szerokości. Specjalnie profilowana obejma doskonale przytrzymuje przewód. Uchwyt mocowany jest przy pomocy hartowanego gwoździa. W przypadku bardzo twardego podłoża do instalacji można wykorzystać kołki rozporowe.

Trzymak kablowy to produkt, dzięki któremu instalacja okablowania jest niezwykle prosta i szybka. Wyprofilowana obejma przeznaczona jest do kabli o przekroju okrągłym. Częścią produktu jest hartowany gwóźdź, za pomocą którego uchwyt jest mocowany do powierzchni ściany lub do podłoża. Trzymak wykonany został z polietylenu, który jest twardym i niełamliwym materiałem, zapewniającym długie użytkowanie. Posiada ocynkowane gwoździe, które są odporne na korozję. Atutem trzymaka jest łatwy i szybki montaż przewodów.

Okrągły uchwyt AKS ZIELONKA zastosujesz podczas podtynkowego układania przewodów elektrycznych. Produkt utrzyma wszystkie przewody w jednym miejscu, zapobiegając ich zniszczeniu czy poplątaniu. Dzięki temu łatwiej i sprawniej wykonasz różne prace wykończeniowe w Twoim domu, takie jak nałożenie tynku, wykonanie wylewki czy ułożenie płyty gipsowej. Zastosowanie elementu sprawi, że kable nie będą widoczne, dzięki czemu wnętrze zyska estetyczny charakter. Produkt został wykonany z wytrzymałego polipropylenu, który jest trwały i cechuje się niezwykle długą żywotnością.

Płaski uchwyt AKS ZIELONKA to drugi element niezbędny podczas podtynkowego mocowania przewodów elektrycznych w Twoim domu. Dzięki temu będą one ściśle przylegać do powierzchni, co ułatwi Ci wykonanie różnych prac wykończeniowych. Uchwyt może Ci posłużyć do mocowania różnych przewodów, zarówno elektrycznych i telekomunikacyjnych, jak również sterowniczych, a także do montażu rurek instalacyjnych.

Uchwyt AKS ZIELONKA UZP możesz stosować do montowania elementów techniki instalacyjnej, takich jak rury proste i karbowane oraz przewody, do różnego rodzaju powierzchni. Dzięki zastosowaniu polietylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystny wpływ zmiennych temperatur, element będzie dobrze spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Sprężyna, zwana inaczej przewlekarką przewodów, przeznaczona jest do przeciągania różnego rodzaju przewodów – elektrycznych, telekomunikacyjnych oraz sterowniczych. Zastosowanie akcesorium podczas wykonywanych prac to doskonały sposób na zabezpieczenie kabli przed uszkodzeniem, co zapewni nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach.

Spirala maskująca AKS ZIELONKA ukryje wszelkiego rodzaju kable, co podniesie walory estetyczne wnętrza Twojego domu. Element pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również ma zastosowanie praktyczne. Poprzez jego zastosowanie ukryjesz przewody przed zwierzętami domowymi lub dziećmi, co podniesie poziom bezpieczeństwa oraz zapobiegnie uszkodzeniu przewodów.

W naszym asortymencie znajdziesz również klipsy do kabli. Są to pomocne akcesoria podczas zakładania różnego rodzaju instalacji. Z ich pomocą ściśle przymocujesz przewody do rozmaitych powierzchni, zabezpieczając je przed przemieszczeniem się i uszkodzeniami podczas wykańczania podłóg, ścian czy sufitów.

Jeżeli poszukujesz estetycznego rozwiązania dla zwisających kabli, polipropylenowy uchwyt na przewód DIALL plastikowy naścienny w kolorze czarnym umożliwi Ci zaprowadzenie porządku w przewodach, dzięki czemu unikniesz wrażenia bałaganu oraz chaosu. Docenisz zaletę porządku i doskonałej organizacji pracy.