Sucha zabudowa

Budowa domu składa się z wielu etapów, ale jednym z ważniejszych jest budowanie jego konstrukcji, co zrealizujesz właśnie za pomocą płyt budowlanych, profili do suchej zabudowy i płyt kartonowo-gipsowych.

Konstruuj wnętrza na bazie suchej zabudowy

Trafiłeś właśnie do miejsca, w którym znajdziesz podstawowe materiały budowlane, pozwalające na wykonanie konstrukcji budynku. Sucha zabudowa to sekcja, która dostarczy Ci wszelkich płyt budowlanych, profili i akcesoriów oraz sufitów podwieszanych. Jeśli właśnie budujesz dom, możesz swobodnie zaopatrzyć się we wszelkie potrzebne Ci materiały w supermarkecie Castorama. Znajduje się tu cała sucha zabudowa, którą wykorzystuje się przy wznoszeniu budynków. Nasz asortyment umożliwi Ci wykonanie każdej konstrukcji budowlanej. Budowa domu składa się z wielu etapów, ale jednym z ważniejszych jest budowanie jego konstrukcji, co zrealizujesz właśnie za pomocą płyt budowlanych, profili do suchej zabudowy i płyt kartonowo-gipsowych.

Nowoczesne budowanie z suchą zabudową

Podstawą lekkich i mocnych konstrukcji w nowoczesnych budynkach są płyty budowlane, które są doskonale odporne na wilgoć. Posłużą Ci do wykonywania izolacji termicznych, stawiania ścianki działowej czy montowania sufitu podwieszanego. Ten nowoczesny materiał budowlany możesz stosować swobodnie w łazienkach i kuchniach ze względu na ich doskonałe właściwości wodoodpornościowe. Dzięki niemu szybko wykończysz ściany, odpowiednio je izolując oraz przygotowując do dalszej obróbki. Płyty budowlane są doskonałe do nakładania tynku. W ofercie znajdziesz również te odpowiednie do wykonywania zaokrąglonych ścian.

Płyty gipsowo-kartonowe – podstawa w suchej zabudowie

Zależy Ci na szybkim wzniesieniu ścian? Płyty gipsowo-kartonowe będą idealne do tworzenia ścian działowych. Zastąpią czasochłonny i kłopotliwy w nakładaniu tynk – są gwarantem szybkiego montażu. Gładka powierzchnia, jaką utworzą te płyty budowlane, pozwoli Ci szybciej wykończyć pomieszczenie i stworzyć odpowiednie aranżacje. W szerokiej ofercie sklepów Castorama w dziale sucha zabudowa znajdziesz także płyty gipsowe wodoodporne, dlatego możesz wykorzystać je także we wszelkich pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Różnorodność płyt pozwoli Ci dobrać te najlepiej dopasowane – cienkich użyj do tworzenia łuków, a grubszych do oryginalnych wnęk.

Akcesoria do suchej zabudowy oraz sufity podwieszane

Wszelkie płyty budowlane łatwo zamocujesz dzięki odpowiednim profilom sufitowym czy ściennym. W ofercie znajdziesz wszystkie narożniki czy taśmy i siatki, które są potrzebne przy suchej zabudowie, np. do montowania sufitów podwieszanych. Z doskonale dopasowanymi akcesoriami do profili zrealizujesz pracę z zamierzonym efektem. W dziale znajdziesz także specjalne płyty do sufitów podwieszanych i potrzebne do jego montażu artykuły.