Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Porządek i magazynowanie

Strzałka w prawo

Uchwyty na narzędzia

Strzałka w prawo

Uchwyty na narzędzia

Uchwyty na narzędzia są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego warsztatu, zarówno profesjonalnego, jak i hobbystycznego. Dzięki nim narzędzia są zawsze na swoim miejscu i łatwo dostępne podczas pracy

Filtry

Uchwyty na narzędzia

Uchwyty na narzędzia są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego warsztatu, zarówno profesjonalnego, jak i hobbystycznego. Dzięki nim narzędzia są zawsze na swoim miejscu i łatwo dostępne podczas pracy

11 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Porządek i magazynowanie

Wyświetlanie 11 z 11 produktów

Uchwyty na narzędzia z dożywotnią gwarancją

W tym dziale znajdziesz niezbędne w każdym warsztacie uchwyty na narzędzia. Proponujemy produkty przeznaczone do przechowywania konkretnych przyborów oraz takie, które możesz wykorzystać na różne sposoby. W naszej ofercie znajdziesz uchwyty na śrubokręty, wiertarki, wiertła, klucze, spraye czy papier. Proponowane produkty wykonano z malowanej proszkowo stali, więc są trwałe i wytrzymałe. Producent udziela dożywotniej gwarancji na swoje wyroby.

Misja: okiełznać narzędziowy chaos

Naprawa maszyn, renowacja mebli, dbałość o ogród – wszystkie te czynności wymagają zastosowania wielu różnorodnych narzędzi. Im więcej prac wykonujesz, tym większa staje się liczba przyborów, które będą Ci potrzebne.

Kupujesz kolejne narzędzia i w pewnym momencie odkrywasz, że nie tylko przestały się one mieścić w skrzynce narzędziowej, ale nawet nie ma już dla nich miejsca na półkach? Dochodzi do tego, że przed przystąpieniem do pracy musisz spędzić kilkanaście minut na poszukiwaniu niezbędnych przyborów? A jeśli w jej trakcie okazuje się, że potrzebujesz jeszcze czegoś, robi Ci się słabo na myśl o konieczności przekopywania się przez półki raz jeszcze?

Uchwyty do narzędzi, które proponujemy w tym dziale, sprawią, że podobny scenariusz już nigdy nie będzie miał miejsca. Zawiesisz je na ścianie, dzięki czemu nie będą zajmowały miejsca na półkach. Z tymi produktami optymalnie zaaranżujesz przestrzeń w pomieszczeniu i wygospodarujesz dodatkowe miejsce na kolejne sprzęty. Uchwyty na narzędzia warsztatowe sprawią, że wszystkie one będą miały swoje miejsce, toteż poszukiwanie właściwych przyborów zajmie Ci zaledwie kilka sekund. Prawidłowo zorganizowane stanowisko sprawi że praca będzie przebiegała sprawniej, efektywniej i dostarczy Ci więcej przyjemności. Dzięki uchwytom Twoje narzędzia będą prawidłowo przechowywane, co zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia.

Bałagan i chaos w warsztacie może być niebezpieczny dla Twojego zdrowia, a nawet życia. Niezabezpieczone urządzenia elektryczne i spalinowe, walające się wszędzie ostre przedmioty, rozlane płyny – wszystko to potencjalnie może stać się przyczyną wypadku. Dlatego zachowanie porządku w warsztacie jest kwestią bezpieczeństwa. Jeśli posiadasz uchwyty na narzędzia, możesz uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji.

Uchwyty do narzędzi – niezbędny element w warsztacie, garażu i na działce

Uchwyty na narzędzia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pracujesz i przechowujesz swoje sprzęty. Dzięki nim utrzymasz porządek w warsztacie, garażu, piwnicy, domku na działce, szopie czy w składziku. To doskonałe rozwiązanie zarówno do profesjonalnych warsztatów, jak i do domowego użytku.

Dzięki nim swoje miejsce będzie miała między innymi wiertarka. To jedno z urządzeń, które można znaleźć nie tylko w warsztacie, ale niemal w każdym gospodarstwie domowym. Uchwyt na wiertarkę pomoże Ci bezpiecznie przechowywać to elektronarzędzie i sprawi, że będzie mieć do niego łatwy dostęp. Aby wiertarka spełniała swoje funkcje, musi posiadać wiertło. Istnieje wiele rodzajów takich końcówek. Mają one różną długość, grubość i kształt. Są wiertła przeznaczone do drewna, metalu, tworzyw sztucznych, a nawet betonu. Nieprawidłowo przechowywane wiertła mogą ulec zniszczeniu. Zdarzyło Ci się korzystać z wiertła i nie pamiętać, gdzie je odłożyłeś? Uchwyt na wiertła zmniejszy ryzyko zgubienia i zniszczenia tych końcówek.

Wiele z prac warsztatowych wymaga użycia kluczy. Mają one różne zakończenia i rozmiary. Uchwyt na klucze pomoże Ci zachować wśród nich porządek i sprawi, że zawsze będziesz miał je pod ręką. Aby usprawnić poszukiwanie właściwego klucza, możesz uszeregować je od najmniejszego do największego. Kolejnym narzędziem, które można znaleźć w każdym domu, jest śrubokręt. Zarówno majsterkowicz-amator, jak i profesjonalista posiada kolekcję co najmniej kilku wkrętaków o różnej wielkości i kształcie grotu. Uchwyt na śrubokręty pomoże Ci zachować wśród nich porządek i zapewni łatwy dostęp.

Uchwyt na spray to natomiast rodzaj montowanego na ścianie koszyka, który możesz wykorzystać na różne sposoby. Zgodnie z jego nazwą możesz przechowywać tutaj puszki ze sprayami, butelki z płynami lub inne przedmioty, takie jak taśma miernicza, rękawice robocze czy na przykład latarka.

W warsztacie trzeba ubrudzić sobie ręce, a po skończonej pracy je wyczyścić. Jeśli coś się rozleje – trzeba zetrzeć plamę. Często podczas pracy konieczne jest też oczyszczenie czy osuszenie powierzchni roboczej. Przy wszystkich tych czynnościach pomocne są ręczniki papierowe. Aby nie ubrudzić całej rolki, chwytając ją brudnymi rękami, zamontuj w garażu uchwyt na papier. W naszej ofercie znajdziesz model z półką, którą możesz wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do przechowywania.

W warsztacie obok narzędzi w dużej mierze wykorzystujesz też drobne elementy, takie jak śrubki, wkręty, gwoździe – w naszej ofercie znajdziesz pojemniki przeznaczone do przechowywania tego typu akcesoriów. Zapomnij o słoikach gwoździ, przyjdź do Castoramy i wyposaż się w ułatwiający sortowanie niewielkich elementów organizer.