icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia przenośne pozwalają na dużą swobodę pracy – możesz ich wygodnie używać nie tylko w warsztacie, ale też na placu budowy i w terenie. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór elektronarzędzi z akumulatorem lub zasilaniem sieciowym.

Wygodne elektronarzędzia przenośne i akcesoria

Budowa domu lub jakiegokolwiek budynku, a także remont, zwłaszcza generalny, to proces, który wymaga dużego nakładu czasu, pracy oraz środków. Wyposażenie odpowiedzialnej za to ekipy w praktyczne elektronarzędzia wpływa na wszystkie te czynniki. Elektronarzędzia przenośne pozwalają na dużą swobodę pracy – możesz ich wygodnie używać nie tylko w warsztacie, ale też na placu budowy i w terenie. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór elektronarzędzi z akumulatorem lub zasilaniem sieciowym. Nasz sklep z elektronarzędziami wyposażony jest w takie produkty, jak wiertarki, młoty, wyrzynarki, opalarki i szlifierki, wraz z całą gamą uzupełniających je akcesoriów.

CIĘŻKI SPRZĘT PRZENOŚNY DO PRZYGOTOWANIA TERENU

Odpowiednie przygotowanie terenu pracy w przypadku stawiania budynku to przede wszystkim jego wyrównanie. W trakcie tej czynności Ty oraz Twoja ekipa zmierzycie się również z twardymi bryłami gliny, a rozbijanie ich ręcznym młotem nie w każdym przypadku będzie efektywne. Ogromnym ułatwieniem tego procesu będą profesjonalne elektronarzędzia. Sklep internetowy Castorama umożliwia Ci wyposażenie się w przydatne podczas takiej pracy ciężkie narzędzia budowlane, które doskonale sprawdzą się także do rozbijania twardych brył. Zasilanie sieciowe gwarantuje dużą moc urządzenia oraz jego nieprzerwaną pracę. 

PRAKTYCZNE ELEKTRONARZĘDZIA Z FUNKCJĄ WIERTARKI I WKRĘTARKI

Budowa domu oraz generalny remont wymagają dużego nakładu pracy związanego z wylanymi już posadzkami czy postawionymi ścianami. Do wiercenia, skuwania i wykonywania otworów potrzebujesz porządnych wiertarek, wkrętarek i młotów. Urządzenia z funkcją udaru przyspieszają wiercenie w twardych materiałach, ponieważ umożliwiają jednoczesne wiercenie obrotowe i posuwiste. Dzięki temu ograniczasz też siłę wkładaną w te czynności. Wiertarką z możliwością zmiany kierunku obrotów możesz też odkręcać wkręty – wiertarko-wkrętarka przyda się przy każdym remoncie chociażby w trakcie składania mebli. Warto wybierać elektronarzędzia z funkcją zmiany prędkości obrotów – dopasujesz je do obrabianego materiału i Twoich indywidualnych wymagań.

URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE PRZEZNACZONE DO OBRÓBKI DREWNA

W profesjonalnym zakładzie stolarskim nie może zabraknąć akcesoriów do fachowej obróbki drewna, a przenośne elektronarzędzia akumulatorowe ułatwią pracę w terenie. Do cięcia drewna, sklejki i płyt drewnopochodnych przydatne będą pilarki elektryczne, które pozwolą Ci dopasować kształt i rozmiar obrabianych fragmentów. Jeśli zależy Ci na bardziej precyzyjnym cięciu materiałów i wycinaniu w nich krzywizn, wyposaż swój warsztat w wygodną wyrzynarkę, gdyż z jej pomocą praca ta będzie jeszcze bardziej efektywna. Lubisz samodzielnie wykonywać wyroby z drewna? Solidne strugi i frezarki uprzyjemnią Ci majsterkowanie bez obaw o bezpieczeństwo. Duży wybór elektronarzędzi do obróbki drewna, razem z wymiennymi brzeszczotami i piłami, znajdziesz w tej kategorii produktów sklepów Castorama.

ELEKTRONARZĘDZIA NIEZASTĄPIONE PODCZAS WYKAŃCZANIA

Jeśli planujesz cięcie elementów z betonu lub ceramiki, zgrubne szlifowanie powierzchni lub polerowanie karoserii, w Twojej skrzynce na narzędzia nie może zabraknąć elektrycznych szlifierek i polerek. Z ich pomocą praca nad odrestaurowaniem mebli, auta lub elementów wyposażenia domu znacznie szybciej będzie posuwać się do przodu, niż przy użyciu ręcznych produktów. Złuszczanie starych powłok farb i oczyszczanie powierzchni umożliwią natomiast opalarki, których zadaniem jest naruszenie wierzchniej warstwy bez uszkodzenia tego, co znajduje się pod nią. Zerknij też do kategorii narzędzia specjalistyczne – znajdziesz w niej mininarzędzia z akcesoriami, które możesz łatwo transportować w samochodowym bagażniku.

WYMIENNE AKCESORIA I ROZSZERZENIE MOŻLIWOŚCI TWOICH NARZĘDZI

Zaletą elektronarzędzi jest też to, że ich końcówki robocze można zwykle dowolnie wymieniać. Wśród oferowanych akcesoriów znajdziesz między innymi takie dodatki, jak włókniny, rolki i papiery ścierne do zgrubnego wyrównywania powierzchni. Zainstalowanie ich na urządzeniach elektrycznych jest banalnie proste, a możliwość wymiany warstwy ściernej pozwala na użycie jednego narzędzia do różnych powierzchni. W ofercie naszego sklepu dostępne są też klocki ścierne i gąbki polerskie, dzięki czemu kompleksowo wyposażysz swoje narzędzie do szlifowania lub polerowania w zestaw wymiennych końcówek, które otworzą przed Tobą nowe możliwości jego wykorzystania.

NARZĘDZIA SPECJALISTYCZNE DLA PROFESJONALNYCH EKIP

W dostępnym w marketach Castorama asortymencie znajdziesz również profesjonalne sprzęty budowlane i remontowe, które są niezbędne w pracy na budowie. Jeśli otwierasz firmę budowlaną lub planujesz uzupełnienie posiadanego sprzętu, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy narzędzia, które będziesz mógł wielokrotnie wykorzystać. Profesjonalny sprzęt budowlany to większy wydatek, dlatego też budowlańcy-amatorzy nie będą w niego inwestować. A mobilne sprzęty będą mogły razem z Tobą i Twoją ekipą przemieszczać się z jednego placu budowy na drugi.