icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Baterie łazienkowe

Strzałka w prawo

Baterie bidetowe

Strzałka w prawo

Baterie bidetowe

Baterie bidetowe są niezbędnym elementem w każdej łazience. Służą do regulowania przepływu wody w bidetach i pozwalają na utrzymanie higieny intymnej. Dostępne są w różnych wariantach, w zależności od preferencji użytkownika i stylu łazienki.

Filtry

Baterie bidetowe

Baterie bidetowe są niezbędnym elementem w każdej łazience. Służą do regulowania przepływu wody w bidetach i pozwalają na utrzymanie higieny intymnej. Dostępne są w różnych wariantach, w zależności od preferencji użytkownika i stylu łazienki.

17 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Baterie łazienkowe

Wyświetlanie 17 z 17 produktów

Bateria bidetowa — estetyczny i funkcjonalny element łazienkowej armatury

Bidet jest to funkcjonalny element łazienki, który ułatwia codzienną higienę. Aby spełniał swoje zadanie, musi być wyposażony w odpowiednią baterię. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór różnorodnych rozwiązań, dzięki czemu z łatwością zakupisz to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz jednouchwytowe baterie do bidetu. Dostępna jest bateria bidetowa podtynkowa, rozwiązania wiszące oraz armatura stojąca, którą zamontujesz na bidecie. Przygotowaliśmy także zestawy z uchwytem, słuchawką i wężem natryskowym. Występują one jako bidetta podtynkowa, którą zamontujesz do baterii umywalkowej lub jako samodzielne, wiszące na ścianie rozwiązanie.

Bateria bidetowa jest elementem wystroju wnętrza, toteż powinna się ona komponować z aranżacją łazienki. Mamy to na uwadze, dlatego w ofercie sklepu Castorama znajdziesz armaturę w różnych barwach i kształtach. Proponujemy klasyczne baterie w kolorze metalu oraz czarne, matowe produkty. Możesz także wybrać klasyczne baterie, które są wykończone złotym kolorem. Przygotowaliśmy rozwiązania o miękkich, zaokrąglonych liniach oraz baterie o geometrycznym designie, gdzie krawędzie są proste i mocno zarysowane.

Baterie bidetowe, które Ci proponujemy, są wyposażone w regulatory kulkowe, dzięki czemu skierujesz strumień wody w dowolnym kierunku. Obecność mieszacza wody zapewni Ci przyjemną temperaturę wody podczas mycia.

Zarówno bidetta podtynkowa, jak i modele stojące zostały wykonane z materiałów odpornych na niszczące działanie wody, toteż produkty nie ulegają korozji. W związku z tym będą rewelacyjnie spełniały swoją funkcję przez długi czas.

Bateria bidetowa – nie tylko do bidetu

Tym, co sprawia, że bidet właściwie spełnia swoje funkcje, jest jego bateria. To za jej pośrednictwem dostarczana jest woda, którą wykorzystasz podczas mycia. Przygotowaliśmy rozwiązania jednouchwytowe, dzięki którym wygodnie uruchomisz strumień wody, wyregulujesz jego intensywność oraz temperaturę. Uchwyt jest o wiele wygodniejszy w użyciu niż kurki. Komfort użytkowania zapewnia też mieszacz, dzięki któremu łatwo uzyskasz idealną temperaturę wody.

Aby bateria bidetowa stojąca zapewniała wygodę podczas korzystania, została wyposażona w regulator kulkowy, dzięki któremu skierujesz strumień wody w dowolnym kierunku. Taka konstrukcja ułatwi Ci też utrzymanie produktu w czystości. Regulator kulkowy sam blokuje się w pozycji, w której go ustawiłeś. Nie zmieni jej nawet pod wpływem dużego ciśnienia wody, gdy potrzebujesz mocniejszego strumienia.

Ciekawym rozwiązaniem jest też bateria bidetowa podtynkowa, dzięki której możesz przeobrazić muszlę klozetową w bidet. Taka bateria bidetowa do wc, a właściwie zestaw składa się z baterii, czyli zintegrowanego mieszacza z przyłączem i uchwytem, słuchawki oraz węża natryskowego. Bateria bidetowa podtynkowa może zostać zamocowana na ścianie obok miski WC lub w odległości nie większej niż długość węża. Słuchawkę zawiesisz na uchwycie. Gdy zechcesz skorzystać z urządzenia, uruchomisz wodę i wyregulujesz jej strumień oraz temperaturę z pomocą drążka. Następnie skorzystaj z miski klozetowej w podobny sposób, w jaki wykorzystujesz bidet. Umożliwi to właśnie bateria bidetowa z wyciąganą wylewką.

Podobny efekt pomoże Ci uzyskać bidetta podtynkowa. Ten zestaw także składa się ze słuchawki, węża natryskowego oraz uchwytu. Bidettę od baterii podtynkowej odróżnia sposób montażu. Produkt zainstalujesz w miejscu perlatora w baterii umywalkowej. Dzięki uchwytowi możesz zawiesić słuchawkę na ścianie. Jeśli muszla klozetowa znajduje się nieopodal, możesz wykorzystywać również ją jako bidet. Tym samym misa toalety będzie pełniła podwójną funkcję, co pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w małej łazience.

Zarówno bidetta podtynkowa, jak i ścienna bateria do bidetu sprawdzą się także na działce. Możesz korzystać z nich jak z prysznica. Świetnie spisują się też podczas napełniania wysokich naczyń wodą. Zadanie to bywa trudne, jeśli masz niską baterię umywalkową. Za to dzięki wężowi podłączonemu do kranu napełnisz po brzegi nawet wysoką konewkę czy obszerną miskę — bez ryzyka rozlania wody.

Idealna bateria bidetowa

Jeśli wybierasz baterie do bidetu, zwróć uwagę, jaka ilość wody przepływa przez produkt w ciągu minuty. Im wyższa wartość, tym strumień wody będzie obfitszy. Bateria bidetowa ze względu na sposób jej wykorzystania nie musi cechować się zbyt dużym przepływem wody. Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska, lepszym wyborem będą baterie o mniejszym przepływie. Jeśli natomiast planujesz używać węża natryskowego jako prysznica czy do napełniania misek wodą, warto wybrać produkty o większym przepływie, dzięki czemu szybciej napełnisz naczynia lub spłuczesz z siebie brud i pot.

Nie bez znaczenia jest także wygląd armatury. Bateria do bidetu stanowi element wystroju wnętrza, toteż powinna być dostosowana do jego aranżacji. Jeśli planujesz wnętrza w stylu nowoczesnym, industrialnym czy japońskim, polecamy Ci minimalistyczne produkty o prostych, mocno zarysowanych liniach. Do klasycznych aranżacji lepszym wyborem będzie natomiast armatura o lekko zaokrąglonych liniach. Ze względu na estetykę podczas wyboru baterii warto też kierować się jej barwą — powinna ona współgrać z kolorystyką pomieszczenia.

Kolor wykończenia to kolejny aspekt, na który powinieneś zwrócić uwagę. Bateria bidetowa czarna doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Z kolei do klasycznych lub retro aranżacji dobrym wyborem będzie bateria bidetowa złota. Zwróć jednak uwagę na to, aby bateria do bidetu była dopasowana kolorem do pozostałych zamontowanych baterii. Dzięki czemu razem będą tworzyły harmonijny komplet. Łazienka, w której każda bateria jest w innym kolorze, nie będzie robiła dobrego wrażenia.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko baterie, dzięki którym Twój bidet będzie doskonale spełniał swoje funkcje, ale także inną armaturę łazienkową i kuchenną. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Wybierz produkty, których funkcjonalność oraz wygląd najbardziej Ci odpowiadają.