Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Środki do renowacji drewna

Strzałka w prawo

Środki do renowacji drewna

Renowacja drewnianych powierzchni to nie tylko skuteczny sposób na odnowienie elementów wykonanych z drewna, ale również ciekawe zajęcie hobbystyczne. Aby prowadzone przez Ciebie prace renowacyjne były jeszcze skuteczniejsze, a co za tym idzie bardziej satysfakcjonujące, przygotowaliśmy szeroką ofertę środków do renowacji drewna.

Filtry

Środki do renowacji drewna

Renowacja drewnianych powierzchni to nie tylko skuteczny sposób na odnowienie elementów wykonanych z drewna, ale również ciekawe zajęcie hobbystyczne. Aby prowadzone przez Ciebie prace renowacyjne były jeszcze skuteczniejsze, a co za tym idzie bardziej satysfakcjonujące, przygotowaliśmy szeroką ofertę środków do renowacji drewna.

16 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Środki do drewna

Wyświetlanie 16 z 16 produktów

Kompleksowo zabezpiecz drewno

Renowacja drewnianych powierzchni to nie tylko skuteczny sposób na odnowienie elementów wykonanych z drewna, ale również ciekawe zajęcie hobbystyczne. Aby prowadzone przez Ciebie prace renowacyjne były jeszcze skuteczniejsze, a co za tym idzie bardziej satysfakcjonujące, przygotowaliśmy szeroką ofertę środków do renowacji drewna. W naszej ofercie znajdziesz preparaty, za pomocą których odnowisz np. stare meble lub drewniane podłogi.

Oferujemy między innymi produkty, za pomocą których uzupełnisz ubytki w drewnie, usuniesz stare powłoki malarskie oraz nadasz drewnu nową barwę. Dzięki nim szybko i sprawnie przywrócisz dawny blask starym krzesłom, stołom, dekoracjom itd. W rezultacie wykorzystując dostępne w naszej ofercie preparaty do renowacji mebli, będziesz mógł nadać powierzchniom zupełnie nowy, indywidualny charakter, ale również samodzielnie wykonać prace naprawcze.

W szerokim asortymencie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie produkty, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o powierzchnię. W niektórych przypadkach będą zapobiegały uszkodzeniom, a w innych je naprawiały. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich marek jak między innymi Colorit Drewno, Dragon, Liberon, Primacol, Starwax, Toupret czy V33. Oferują niezwykle wysoką jakość produktów, a także atrakcyjną cenę.

Korektor do zarysowań pomoże Ci ukryć niedoskonałości

Marker do drewna jest produktem, który pomoże Ci skutecznie zamaskować drobne uszkodzenia występujące na drewnianych powierzchniach. Z powodzeniem wykorzystasz go do renowacji mebli oraz podłogi. Kompleksowo pomoże Ci także odnowić schody. Korektor dostępny jest w wielu odcieniach, dzięki czemu masz pewność, że dokładnie pasuje do barwy poszczególnych gatunków drewna. Jeśli zdecydujesz się go zastosować na podobnym podłożu, z pewnością będzie trudny do dostrzeżenia gołym okiem. Marker do mebli możesz stosować zarówno na lakierowanych, jak i woskowanych powierzchniach bez wcześniejszej konieczności ich czyszczenia.

Korektor do mebli potrafi zdziałać cuda!

Korektor do mebli znajduje swoje zastosowanie jako produkt, który maskuje zadrapania i pęknięcia na drewnianych powierzchniach. Posłuży Ci między innymi do renowacji mebli, odnawiania parkietów oraz maskowania odprysków na różnych przedmiotach. Sprawdzi się również na powierzchniach woskowanych i lakierowanych. Dodatkową zaletą jest aplikator, który ułatwia rozprowadzenie produktu. Korektor jest szybkoschnący, a efekty jego działania zauważysz już po kilku minutach od jego aplikacji.

Masa szpachlowa do drewna, czyli preparat do zadań specjalnych

Masa szpachlowa do drewna jest preparatem, który sprawdzi się podczas renowacji drewnianych przedmiotów. Doskonale nadaje się do odnawiania podłóg, boazerii, drzwi, okien oraz mebli. Bez obaw możesz użyć jej również na zewnątrz, na przykład podczas renowacji altanek lub ławek. Skutecznie wypełnia ubytki. Preparat po wyschnięciu możesz obrabiać według uznania. Masa nadaje się do cięcia, szlifowania, malowania i lakierowania.

Wosk do mebli, czyli kompleksowa ochrona drewna

Wosk do drewna w paście z pewnością zaskoczy Cię doskonałymi właściwościami pielęgnującymi. Wspomaga proces renowacji, a także zabezpieczania przedmioty wykonane z drewna. Świetnie sprawdza się na rozmaitych elementach drewnianych: meblach, ramach okiennych czy drzwiach. Wosk do mebli zrobiony został na bazie czystego wosku pszczelego i wosku Carnauba. Te substancje skutecznie zapobiegają pękaniu drewna i chronią je przed destrukcyjnym działaniem wilgoci oraz niekorzystnych czynników atmosferycznych.

W ofercie sklepów Castorama dostępny jest także wosk, którego używa się jak gumkę do ścierania. Produkt aplikuje się na wybraną powierzchnię, pocierając nim o drewno. Ważne, aby robić to wzdłuż włókien surowca. Znakomicie radzi sobie nawet z najgłębszymi zarysowaniami czy dziurami. Można stosować go także na pęknięcia oraz inne uszkodzenia. Natomiast żel woskowy to specjalistyczny produkt, który pomoże Ci w pielęgnacji podłóg wykonanych z drewna surowego lub bejcowanego.

Zwieńczenie pracy – politura do drewna

Politura jest produktem przeznaczonym do dekoracyjnego i ochronnego pokrycia drewnianych powierzchni. Przydaje się podczas prac wykończeniowych i idealnie sprawdza się w czasie prowadzenia renowacji drzwi lub mebli. Środek podkreśla naturalną strukturę materiału i sprawia, że całość prezentuje się szczególnie atrakcyjnie. Preparat łatwo i równomiernie rozprowadzisz przy pomocy zwykłego pędzla. Ochroni drewno na długi czas i sprawi, że będzie prezentowało się nienagannie.

Znajdź rozwiązanie idealne dla swoich potrzeb!

Jak widzisz, drewno można chronić na różne sposoby. Aby przez długi czas zachowywało swoją żywotność, warto zaimpregnować je bejcą, lazurem czy olejem. Sukcesywne dbanie i natłuszczanie powierzchni zaprocentuje na lata, a Twoje meble będą w stanie przetrwać wszystko. Pamiętaj, że nawet jeśli coś stanie się z drewnem, w prosty i szybki sposób będziesz w stanie uporać się z zarysowaniami oraz skazami, które szpecą powierzchnię. Szeroka gama kolorystyczna produktów z pewnością pozwoli Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Pamiętaj jednak, że w ofercie znajdziesz także transparentne środki, które będą w stanie dopasować się do każdego rodzaju i koloru drewna.