Place zabaw i trampoliny

Przydomowy ogród może stać się miejscem wypełnionym radością. Wystarczy, że stworzysz w nim wyjątkowy plac zabaw dla dzieci.

Przydomowe place zabaw i trampoliny

Przydomowy ogród może stać się miejscem wypełnionym radością. Wystarczy, że stworzysz w nim wyjątkowy plac zabaw dla dzieci. Produkty z tej kategorii zapewnią Ci bezpieczną rozrywkę dla najmłodszych. Są wykonane z wytrzymałych materiałów. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i została w pełni przystosowana do najbardziej szalonych aktywności dzieci. Jeśli zatem chcesz je odciągnąć od telewizora i zapewnić im więcej ruchu na świeżym powietrzu, dobrze trafiłeś.

Stwórz w swoim ogrodzie lub na podwórku prywatny plac zabaw do ogrodu dla dzieci! Zadbaj o bezpieczną nawierzchnię, wybierz odpowiednie atrakcje i patrz, jak najmłodsi domownicy i goście beztrosko spędzają czas na radosnej zabawie. Nasze markety oferują wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia przydomowego placu zabaw.

Kompleksowe place zabaw i trampoliny przy Twoim domu

Place zabaw ogrodowe nie muszą być ogromne i bardzo rozbudowane. Z łatwością możesz nawet w niewielkim przydomowym ogrodzie lub na działce stworzyć wymarzoną przestrzeń dla najmłodszych. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do wypełnienia ogrodu rozrywką dla dzieci.

Najłatwiejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z gotowych placów zabaw. To konstrukcje, które zawierają w sobie różne rodzaje aktywności, np. ściankę do wspinaczki, zjeżdżalni lub piaskownicę. W kategorii tej znajdziesz również duży wybór huśtawek oraz nawierzchnię do wykorzystania na placach zabaw.

W niewielkim ogrodzie wystarczającym rozwiązaniem może być piaskownica. Duży wybór modeli plastikowych i drewnianych, z zadaszeniem lub bez niego znajdziesz w naszej ofercie. Możesz także od razu wybrać ilość piasku, której potrzebujesz do swojej piaskownicy.

Trampoliny to rozrywka dla małych i dużych. Koniecznie zakup modele z siatkami zabezpieczającymi i połącz przyjemne z pożytecznym podczas skoków na trampolinie.

Możesz także zaopatrzyć się w akcesoria, z których samodzielnie zbudujesz ściankę do wspinaczki lub inne atrakcje dla dzieci.

Skorzystaj z naszej szerokiej oferty i dobierz odpowiednie dla siebie place zabaw i trampoliny.

Plac zabaw w postaci zestawu

W ogrodowym kąciku zabaw przeznaczonym dla dzieci nie może zabraknąć wieloelementowego zestawu. Huśtawka, zjeżdżalnia, wieża, drabinki składają się na plac zabaw, który zapewni dzieciom wiele wrażeń i rozrywki. Drewniany plac zabaw ma łączenia ze stali oraz kolorowe elementy z tworzywa sztucznego. Do wyboru masz także osobne zjeżdżalnie, które możesz wykorzystać podczas tworzenia placu zabaw według własnego pomysłu.

Planując stworzenie placu zabaw w ogrodzie, zadbaj także o bezpieczną nawierzchnię. Poszczególne elementy mogą być ustawione na miękkim trawniku, ale możesz również zdecydować się na zastosowanie specjalnych płyt. Są one odporne na mróz, nie wymagają impregnacji, przepuszczają wodę, a przede wszystkim amortyzują upadki – stanowią więc idealne podłoże dla ogrodowego placu zabaw.

Piaskownice i piasek do piaskownicy

Piaskownica dla dzieci to tradycyjna atrakcja, z której Twoje pociechy z pewnością będą chętnie korzystać. W naszych marketach oferujemy piaskownice drewniane, które mają wygodne ławeczki dla najmłodszych. Posiadamy także piaskownice plastikowe w zabawnych kształtach i radosnych kolorach. Wybierając piaskownicę, zwróć uwagę na jej wielkość. Piaskownica plastikowa jest mniejsza i lekka, natomiast piaskownica drewniana jest większa, dzięki czemu może się w niej bawić grupka dzieci. Produkt wyposażony w pokrywę pozwoli Ci zabezpieczyć wnętrze przed dostępem zwierząt, deszczem czy nawiewaniem zabrudzeń. Pamiętaj także o piasku do piaskownicy – u nas zaopatrzysz się w czysty i drobny piasek kwarcowy, który ma odpowiedni atest. Masz więc pewności, że jest bezpieczny dla Twoich dzieci.

Trampoliny

Niezwykłą atrakcją dla dzieci jest także trampolina ogrodowa, która uzupełni przydomowy plac zabaw. Dostępne trampoliny mają różne rozmiary. Umożliwia to dopasowanie ich do większego i mniejszego ogrodu. Wyposażona w siatkę ochronną pozwala na bezpieczną zabawę i zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej. Trampolina może być także oryginalną atrakcją dla dorosłych. Upewnij się jedynie, że dopuszczalny udźwig pozwala na korzystanie przez nich z trampoliny.

Akcesoria

Oferta akcesoriów na placyk zabaw obejmuje pojedyncze elementy lub ich zestawy, z których zbudujesz różne atrakcje do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Obejmują one kotwy do mocowania, a także uchwyty i kamienie do wspinaczek. Z tych produktów zdołasz samodzielnie wykonać nawet najbardziej rozbudowany tor przeszkód.