LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Skrobaki

Strzałka w prawo

Skrobaki

Skrobak to świetne uzupełnienie domowej skrzynki z narzędziami. W tym dziale znajdziesz rozmaite skrobaki, które zarówno ułatwią Ci wykonywanie prac remontowych, jak i sprawdzą się w trakcie prac w warsztacie samochodowym.

Filtry

Skrobaki

Skrobak to świetne uzupełnienie domowej skrzynki z narzędziami. W tym dziale znajdziesz rozmaite skrobaki, które zarówno ułatwią Ci wykonywanie prac remontowych, jak i sprawdzą się w trakcie prac w warsztacie samochodowym.

27 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Narzędzia do cięcia i obróbki

Wyświetlanie 24 z 27 produktów

Załaduj więcej

Skrobak - proste narzędzie o zróżnicowanym zastosowaniu

Podczas różnego rodzaju prac remontowo-budowlanych, a także podczas czynności porządkowych lub nawet w trakcie przygotowywania auta do drogi odpowiednio dobrany skrobak może wyraźnie poprawić skuteczność podejmowanych przez Ciebie działań. Skrobaka możesz użyć zawsze wtedy, kiedy musisz wyrównać jakąś powierzchnię, poprzez usunięcie z niej grudek lub innego rodzaju zanieczyszczeń i osadów. Skrobak to świetne uzupełnienie domowej skrzynki z narzędziami. W tym dziale znajdziesz rozmaite skrobaki, które zarówno ułatwią Ci wykonywanie prac remontowych, jak i sprawdzą się w trakcie prac w warsztacie samochodowym.

PRZYDATNY PODCZAS REMONTU I NIE TYLKO

Oferujemy Ci w tej kategorii różnego rodzaju narzędzia, które wykorzystasz podczas bardzo różnorodnych prac. W naszym sklepie znajdziesz zarówno skrobaki do szyb samochodowych, jak i takie, które znajdą zastosowanie podczas remontów i sprzątania. Skrobak jest użytecznym narzędziem, wykorzystywanym podczas pracy z materiałami różnego pochodzenia: drewnem, metalem czy wspomnianym już szkłem. Z ich pomocą szybko i bez ryzyka uszkodzenia powierzchni usuniesz niepożądane osady, co pozwala przygotować bazę pod dalszą obróbkę. Skrobak świetnie sprawdzi się także podczas sprzątania po remoncie, kiedy trzeba zdrapać resztki farby czy gipsu z delikatnej powierzchni.

PRZYGOTOWANIE I WYKOŃCZENIE ŚCIANY

Wśród dostępnych w sklepach Castoramy narzędzi znajdziesz między innymi szpachelki, niezbędne podczas zdzierania tynku i warstw farby oraz tapet ze ścian i sufitów. Skrobak do ścian tego rodzaju jest praktycznym dodatkiem wykorzystywanym podczas wygładzania i malowania ścian. Przed malowaniem przyda się do przygotowania powierzchni do dalszej pracy. Skrobaka użyjesz podczas zdrapywania z niej starej tapety, kleju oraz innych niepożądanych w trakcie jej odświeżania pozostałości. Po zakończeniu malowania natomiast z jego pomocą usuniesz zacieki farby oraz nierówności gipsu, tak aby wierzchnia warstwa zachwycała swoim idealnym wygładzeniem.

MALI BOHATEROWIE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Zastanawiasz się, jakie narzędzia będą przydatne do obróbki twardych materiałów? Jako skrobaki do metalu idealnie sprawdzą się te, które zostały wyposażone wygodną, ułatwiającą użytkowanie rączkę. Z ich pomocą poprawisz komfort podczas wykonywania prac. Skrobaki przeznaczone do pracy z wymagającymi materiałami są również odporne na odkształcenia, dzięki czemu możliwe jest długoletnie korzystanie ze sprzętu. Odpowiednie narzędzia pozwolą Ci pozbyć się starej powłoki lakierniczej z trudnych materiałów, dzięki czemu będziesz mógł pomalować swoje ulubione przedmioty na nowe kolory.

BEZPIECZNA PRACA Z DREWNEM

Nasza oferta obejmuje wszelkie typy skrobaków, dzięki czemu będziesz w stanie wybrać potrzebny Ci model. Dostępne są produkty znanych i cenionych na rynku marek, zatem szeroka oferta na pewno Cię zadowoli i pozwoli znaleźć takie narzędzie, jakiego potrzebujesz. Potrzebny Ci skrobak do drewna? Do pracy z tego typu materiałem - dość twardym, ale również podatnym na pracę urządzenia - wykorzystaj klasyczną szpachelkę, za której pomocą delikatnie i skutecznie usuniesz z drewnianych powierzchni pozostałości farby oraz lakieru. Pozwoli Ci to przygotować fragmenty obelkowania lub podłogi do nałożenia ochronnej warstwy lakieru lub zmiany koloru w trwały sposób.

NARZĘDZIE PRZYDATNE PODCZAS WYMIANY FUG

Remontujesz domu lub jego poszczególnych pomieszczeń? W trakcie odświeżania wyglądu kuchni lub łazienki dobrze jest wymienić fugi, które zabezpieczają podłogę przed działaniem wilgoci oraz pełnią funkcję dekoracyjną. Odświeżenie takiego wykończenia wymaga zastosowania precyzyjnych narzędzi, które znajdziesz w naszej ofercie. Nasze produkty wykonane są z trwałych materiałów, dlatego też skrobak do fug jest narzędziem, które wykorzystasz także podczas kolejnych prac remontowych. Ze względu na możliwość precyzyjnego manipulowania ostrzem wykorzystasz go również podczas pracy w innych, trudno dostępnych miejscach.