Sejfy i kasetki

Sejfy i kasetki to kategorie produktów, które są przeznaczone dla osób, które chcą zabezpieczyć swoje cenne przedmioty przed kradzieżą lub uszkodzeniem.

Sejfy i kasetki dla najwyższego bezpieczeństwa

Posiadasz w domu cenne przedmioty i nie wiesz, jak je bezpiecznie przechowywać? A może obawiasz się, trzymać ważne dokumenty w biurze, gdzie każdy może mieć do nich dostęp? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce. W tym dziale znajdziesz sejfy i kasetki, dzięki którym Twoje akta, biżuteria czy paszporty będą odpowiednio chronione przed niepożądanymi osobami.

Szerokie zastosowanie kasetek

Kasetki dostępne w tym dziale posiadają zróżnicowane rozmiary i parametry – liczne rodzaje sprawiają, że dopasowanie modelu do własnych potrzeb jest niezwykle proste. Znajdziesz tu kasetki przeznaczone do przechowywania pieniędzy – z wkładami na bilony i banknoty, które również możesz dokupić osobno. Kasetki metalowe skutecznie chronią nie tylko przed kradzieżą mienia, ale też przed pożarami. Możesz więc mieć pewność, że wszelkiego rodzaju papiery wartościowe, dokumenty, akta czy biżuteria są odpowiednio przechowywane. Znajdziesz tu także kasetkę na broń krótką – schowanie niebezpiecznych przedmiotów do schowka zapobiegnie nieszczęśliwym wypadkom.

Sejfy standardowe do domu i biura

Sejfy standardowe z powodzeniem możesz ustawić w dowolnym miejscu w swoim domu lub gabinecie. To doskonałe miejsce do przechowywania laptopów czy ważnych dokumentów. Sejfy elektroniczne wyposażone są w klawiatury numeryczne, na których wpiszesz kod pozwalający na otwarcie skrytki. Najczęściej jednak do zestawu dołączone są również klucze, aby w sytuacji gdy zapomnisz hasło, móc dostać się do cennych przedmiotów. Sejfy standardowe dostępne są w wielu rozmiarach do wyboru, abyś mógł je wkomponować w posiadane szafki lub ustawić w innym, dowolnym miejscu.

Sejfy atestowane

Najwyższy stopień ochrony zapewniają sejfy atestowane. Znajdziesz tu modele wolnostojące, przystosowane do montażu w ścianach czy też obszerne szafki na broń. Do wyboru masz sejfy kluczowe i mechaniczne, ale też sejfy elektroniczne, które otwierają się po wpisaniu kodu. Oferujemy także sejfy hotelowe dla zabezpieczenia cennych przedmiotów gości. Znajdź sejf idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i zamontuj go w wybranym pomieszczeniu!