Zobacz więcej Emalie uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Emalie

Strzałka w prawo

Emalie uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia Dekoral Emakol Strong lazurowy jasny 0,9 l

Emalia Dekoral Emakol Strong lazurowy jasny 0,9 l

44,98
/ szt.
49,98
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do wykończenia metalowych lub drewnianych przedmiotów w ciekawym odcieniu wykorzystać możesz emalię ftalową. Kolor lazurowy jasny może być świetna propozycją na pomalowanie sprzętów pokojowych, aby stworzyć ciekawe wykończenie wnętrza. Farba sprawdzi się także na powietrzu, gdzie może posłużyć do wykończenia płotów lub barierek w wyrazistym odcieniu. Produkt jest wydajny, dzięki czemu nawet jedno opakowanie posłużyć Ci może do pomalowania znacznej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Przedmioty wykonane z drewna lub metalu mogą zostać pomalowane w jasnym lazurowym kolorze za pomocą emalii ftalowej. Odcień idealnie nadawać się będzie do ciekawego wykończenia ozdób pokojowych w nowoczesnych aranżacjach. Farbę można także wykorzystać na zewnątrz, stosując ją do pomalowania sprzętów ogrodowych, płotów czy barierek. Kolor jest dobrze widoczny i wyróżnia się na tle otoczenia. Produkt jest wydajny, dzięki czemu do pomalowania nawet kilku elementów wystarczy Ci zaledwie jedno opakowanie. Farba pokryje powierzchnie wyrazistym i trwałym kolorem, który może utrzymać się przez długi czas. Produkt może także ochronić pokryte nim powierzchnie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Emalię z łatwością rozprowadzisz za pomocą podstawowych przyrządów malarskich, które w prosty sposób wyczyścisz rozcieńczalnikiem ogólnego stosowania.

    • Elastyczna powłoka
    • Łatwe zmywanie plam i zabrudzeń
    • 6 lat ochrony
    • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 300 g/l

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie16.2m²
    Pokrycie z litra18m²/L
    SeriaEmakol strong
    Czas schnięcia17 godz.
    Informacje o LZO300g/L
    Liczba warstw3
    Maksymalna temperatura aplikacji30°C
    Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub natrysk
    KolorLazurowy jasny
    Kod produktu5904000820338