Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica rolkowa 300 mm biała

Prowadnica rolkowa 300 mm biała

9,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnicę rolkową w prosty sposób zamocujesz samodzielnie w szafkach i szufladach kuchennych lub łazienkowych. Element ten został wykonany ze stali, co wpływa na jego niezwykłą wytrzymałość i odporność na odkształcenia, do których mogłoby dojść pod wpływem ciężaru przedmiotów znajdujących się w szufladzie. Produkt wyróżnia się wyprofilowanymi szynami, które skutecznie zapobiegają samoczynnemu wysuwaniu się szuflad.

   Cechy i zalety

    Prowadnica rolkowa znajduje zastosowanie w szufladach, biurkach oraz szafkach kuchennych i łazienkowych. Do jej wykonania użyta została stal, dzięki czemu oferowany element wykończeniowy odznacza się wysokim poziomem wytrzymałości – nie ulega odkształceniom pod wpływem dużego ciężaru. Produkt posiada także wyprofilowane szyny, które zapewniają skuteczną ochronę przed gwałtownym zasunięciem się szuflady, chroniąc jednocześnie przechowywane w niej przedmioty. Do montażu prowadnicy potrzebujesz jedynie podstawowych narzędzi, więc z łatwością możesz to zrobić bez pomocy fachowców, co dodatkowo pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne modele prowadnic, które z pewnością dopasujesz do swoich potrzeb.

    • Płynny mechanizm wysuwu
    • Ciche działanie
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne obciążenie20kg
    W zestawiekomplet - prowadnica prawa i lewa
    KolorBiały
    MateriałStal
    Kod produktu5906711266924