Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica rolkowa 300 mm brąz

Prowadnica rolkowa 300 mm brąz

9,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rolkowa prowadnica jest elementem konstrukcyjnym, który znajduje zastosowanie w różnego rodzaju szafkach i szufladach mebli kuchennych czy łazienkowych. Dzięki stalowej, nieskomplikowanej konstrukcji produkt cechuje się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi oraz dużą odpornością na odkształcenia, dając Ci możliwość długotrwałego użytkowania mebli.

   Cechy i zalety

    Prowadnica do szuflad to bez wątpienia niezwykle istotna część ich systemu jezdnego, która w znaczący sposób usprawnia bezproblemowe użytkowanie mebli. To właśnie ona odpowiada za płynne otwieranie i zamykanie szuflad, nawet w przypadku, gdy są mocno obciążone – bez ryzyka ich uszkodzenia. Prowadnica rolkowa dzięki temu, że została stworzona na bazie najprostszego mechanizmu, praktycznie wcale się nie psuje, a jej montaż jest bardzo prosty – możesz go wykonać samodzielnie przy wykorzystaniu podstawowych narzędzi. W naszej bogatej ofercie akcesoriów meblowych znajdują się również inne prowadnice, które zapewniają częściowy lub całościowy wysuw szuflad – z pewnością wybierzesz więc model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

    • Płynny mechanizm wysuwu
    • Ciche działanie
    • Prosty montaż
    • Wysuw: 212 mm

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiekomplet: lewa i prawa
    KolorBrąz
    MateriałStal
    Kod produktu5906711267037