Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 5 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV grafitowa

Cyfra 5 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV grafitowa

7,28
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samoprzylepna cyfra 5 to produkt, który zastosujesz do oznakowania miejsc, takich jak: biura, pokoje hotelowe czy korytarze biurowców, co ułatwi ich zlokalizowanie. Produkt został wykonany z trwałego materiału PCV, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia. Montaż elementu jest wygodny dzięki trwałej, samoprzylepnej warstwie.

   Cechy i zalety

    Samoprzylepna cyfra 5 to tabliczka informacyjna, którą zamontujesz w korytarzu, pomieszczeniach biurowych, pokojach hotelowych oraz prywatnych gabinetach. Produkt posiada uwypuklony front, pozwalający odczytać numer. Dzięki temu szybciej zlokalizujesz dane miejsce. Element został wykonany z tworzywa sztucznego PCV, dzięki czemu wykazuje odporność na pęknięcia i odpryski –nie wymaga także konserwacji. Dzięki temu element zachowa atrakcyjny wygląd przez długi czas. Montaż cyfry jest wygodny i łatwy dzięki samoprzylepnej warstwie umiejscowionej na spodzie tabliczki. Dzięki niej produkt trwale zamocujesz do różnych powierzchni, jak ściany czy futryny drzwi. W prezentowanej ofercie znajdziesz także tabliczki informacyjne z literami.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorGrafitowy
    Kod produktu5906681288155