Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Numery na dom to niezbędne akcesoria do zaczepienia na budynku. W prosty sposób umożliwiają one zlokalizowanie odpowiedniego miejsca, co ułatwia codzienne dostarczanie poczty oraz paczek.

Filtry

Cyfry i litery

Numery na dom to niezbędne akcesoria do zaczepienia na budynku. W prosty sposób umożliwiają one zlokalizowanie odpowiedniego miejsca, co ułatwia codzienne dostarczanie poczty oraz paczek.

151 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Oznakowanie

Wyświetlanie 24 z 151 produktów

Załaduj więcej

NUMERY NA DOM – PRAKTYCZNA OZDOBA BUDYNKU

Numery na dom to niezbędne akcesoria do zaczepienia na budynku. W prosty sposób umożliwiają one zlokalizowanie odpowiedniego miejsca, co ułatwia codzienne dostarczanie poczty oraz paczek. Odpowiednie oznaczenie domu jest nie tylko wymagane, ale również bardzo pomocne, jeśli często masz problemy z zagubioną korespondencją. Designerskie cyfry, które zastąpią tradycyjną tabliczkę, będą dodatkowo ciekawym elementem ozdobnym Twojej posesji. Jest to więc zdecydowanie produkt, który łączy w sobie wysoką funkcjonalność z aspektem dekoracyjnym.

W tej kategorii znajdziesz różnorodne numery na dom, spośród których na pewno wybierzesz odpowiedni model dla siebie. Trafi on zarówno w Twoje indywidualne gusta, jak i z łatwością dopasuje się do fasady budynku. Do wyboru masz minimalistyczne cyfry na dom w klasycznych krojach oraz bardziej wyszukane, designerskie rodzaje oznaczeń. Dostępne są tutaj także mniejsze numerki na drzwi mieszkania, które przykleisz w centralnym miejscu oraz litery na dom, pozwalające oznaczyć bardziej złożone, mniej tradycyjne adresy. Dzięki takim rozwiązaniem przestaniesz narzekać na listonoszy, którzy nie są w stanie odszukać Twojego miejsca zamieszkania.

NUMERY NA DOM – PROSTY SPOSÓB NA SZYBSZE ODNALEZIENIE MIEJSCA ZAMIESZKANIA

Numery na dom to coś, o czym w bardzo łatwy sposób można zapomnieć, kiedy wykonuje się projekt wymarzonego miejsca do mieszkania. Ich brak jednak szybko poskutkuje problemami z dostarczaniem korespondencji na czas, trudnościami w dowozie zamówionego jedzenia lub innych przesyłek. Tradycyjna tabliczka z numerem domu również niekiedy nie jest satysfakcjonującym rozwiązaniem. Dość łatwo ginie ona na tle innych, bardzo podobnych oznaczeń, które stosują sąsiedzi. Bardziej designerskie, nowoczesne numery na dom dużo bardziej rzucają się w oczy, dlatego Twój budynek z pewnością zostanie zlokalizowany szybciej przez gości, kurierów oraz listonoszy.

Numery na dom przydadzą Ci się szczególnie, jeśli właśnie kończysz budowę swoich czterech kątów. Możesz też jednak wykorzystać je jako sposób na szybką zmianę wyglądu domu. Przestarzały numer na fasadzie dodaje całemu budynkowi lat. Taka niewielka, można wręcz powiedzieć kosmetyczna zmiana, pozytywnie wpłynie na odbiór całego miejsca zamieszkania. Jeśli więc zależy Ci na wysokiej estetyce, koniecznie zastanów się, czy dotychczasowe oznaczenia na pewno wyglądają tak dobrze, jakbyś tego chciał. Numery przydadzą Ci się także na drzwiach mieszkania. Jeśli planujesz wymianę drzwi wejściowych, na przykład ze względów bezpieczeństwa, od razu wybierz odpowiednie cyferki, które będą wizualnie pasować do nowego elementu. Możesz też dobrać nowsze modele, żeby wyróżnić się na tle sąsiadów.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIE OZNACZENIA NA DRZWI LUB FASADĘ?

Kiedy Twój dom, mieszkanie, biuro czy też lokal użytkowy jest bliski wykończenia i możesz zacząć powoli z niego korzystać, przydadzą Ci się akcesoria, które pomogą Twoim gościom – a także kurierom i listonoszom – zlokalizować Twoją nową siedzibę. Oznaczenia z różnych materiałów będziesz mógł powiesić w miejscach, które najlepiej będą w stanie sygnalizować numer posiadłości, jak na przykład: na widocznej części elewacji budynku, murku przy bramie wjazdowej, drzwiach wejściowych czy na ścianie z nimi sąsiadującej.

Różnego rodzaju cyfry i litery na dom możesz nabyć w hipermarketach budowlanych Castorama, gdzie znajdziesz ich duży wybór. Wykonane są one w rozmaitych wzorach, kształtach i kolorach oraz przy użyciu wielorakich materiałów, takich jak: aluminium, PVC i inne tworzywa sztuczne – szeroki wybór akcesoriów pozwoli Ci zdecydować się na najbardziej odpowiednie cyfry i litery, które wykorzystasz zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. W naszych sklepach znajdziesz również oznaczenia toalet, które wskażą odwiedzającym, gdzie powinni się kierować w razie potrzeby.

Mnogość elementów w tej kategorii powoduje, że na początku możesz mieć problem z doborem najlepszego rodzaju cyferek do Twojego domu. Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę odpowiednie parametry, dużo szybciej uda Ci się odnaleźć oznaczenia spełniające Twoje wymagania. W pierwszej kolejności zastanów się, gdzie powiesisz cyferki. Czy znajdą się one na drzwiach to Twojego mieszkania, czy też na zewnętrz budynku. Elementy zawieszane na fasadzie powinny być wykonane z materiałów odpornych na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych. Oznaczenia wykonane z plastiku lub innych tworzyw sztucznych sprawdzą się raczej na drzwiach wejściowych do mieszkania. Na fasadę budynku wybierz natomiast oznaczenia stalowe lub mosiężne. Będą one znacznie trwalsze, przez co posłużą Ci niezawodnie przez długi czas.

Kolejny czynnik, który należy wziąć pod uwagę, to wygląd elementów. Powinny pasować wizualnie do stylu budynku czy drzwi mieszkaniowych. Bardziej nowoczesne cyferki będą świetnie wyglądać na fasadzie minimalistycznych domów. Na zewnątrz bardziej klasycznych budowli świetnie zaprezentują się natomiast mosiężne oznaczenia. Cyfry na drzwi od mieszkania możesz kolorystycznie dopasować do odcienia okleiny lub też postawić na kontrastujące – a przez to bardziej widoczne – cyfry.

Wejdź i sprawdź inne produkty z tej kategorii.