Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Peszel z pilotem 16 mm 25 mb szary

Peszel z pilotem 16 mm 25 mb szary

59,98
/ rol.
2,40
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Peszel z pilotem przeznaczony jest do stosowania przy różnego rodzaju instalacjach elektrycznych. Szczególnie przydatny będzie podczas tworzenia lub renowacji przewodów w systemie podtynkowym. Dzięki wysokiej elastyczności sprawnie dopasujesz produkt nie tylko do wybranej powierzchni, ale również do wymiarów przewodu elektrycznego.

   Cechy i zalety

    Peszel z pilotem doskonale sprawdzi się podczas wykonywania lub renowacji instalacji elektrycznej we wnętrzu budynku. Element może być z powodzeniem wykorzystywany do mocowania różnego rodzaju przewodów w systemach podtynkowych. Produkt został wykonany z polipropylenu o dużej elastyczności, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go nie tylko do przewodu, ale również do powierzchni, na której będzie mocowany. Peszel charakteryzuje się podwyższoną odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, dlatego z powodzeniem może być wykorzystywany w nawet najbardziej wymagających instalacjach. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór elementów techniki instalacyjnej, dzięki którym będziesz w stanie stworzyć w pełni funkcjonalny system elektryczny.

    • Wytrzymałość na ściskanie - 320 kJ

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Średnica przewodu16mm
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorSzary
    MateriałPVC
    Kod produktu5908311367162