Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Akryl mycie i odwapnianie Starwax 500 ml

Akryl mycie i odwapnianie Starwax 500 ml

29,98
/ szt.
59,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Akryl mycie i odwapnianie to płyn do mycia urządzeń sanitarnych w łazienkach. Ma działanie odkamieniające, dzięki czemu ułatwia pozbywanie się osadów z kamienia wapiennego. Pozostawia gładką i lśniąca powierzchnię. Polecany jest do codziennego czyszczenia kabin prysznicowych, natrysków, brodzików i innych elementów, które są wystawione na działanie bieżącej wody w pomieszczeniach.

   Cechy i zalety

    Akryl mycie i odwapnianie to środek przeznaczony do czyszczenia łazienki. Świetnie sprawdza się podczas codziennego mycia urządzeń sanitarnych. Doskonale nabłyszcza powierzchnię. Płyn skutecznie usuwa ślady z mydła i osad wapienny. Zapobiega również powstawaniu zacieków i opóźnia osadzanie się kamienia wapiennego. Sprawia tym samym, że połysk pozostaje na długo. Może być stosowany do czyszczenia wanien, kabin prysznicowych, płytek ceramicznych, umywalek itp. Płyn jest bezpieczny dla instalacji podłączonych do szamb biologicznie konserwowanych. Jego użycie jest łatwe – w momencie zastosowania należy rozpylać go w odległości kilkunastu centymetrów od powierzchni i rozprowadzić go wilgotną gąbką. Po kilku minutach można spłukać, bez konieczności szorowania.

    • Usuwa osad z mydła
    • Usuwa osad wapienny
    • Nabłyszcza

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    PostaćCiecz
    Kod produktu3365000430613