Zobacz więcej Czujniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo

Czujniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Automat schodowy F&F ASO-220

Automat schodowy F&F ASO-220

95,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Automat schodowy jest przydatnym urządzeniem, które może się sprawdzić w korytarzu lub na klatce schodowej. Produkt spowoduje, że włączone światło zostanie automatycznie wyłączone po ustawionym czasie. Licznik można ustawić na kilka minut, dzięki czemu możliwe będzie bezpieczne przejście nawet przez długi korytarz lub wysokie klatki schodowe.

   Cechy i zalety

    Automat schodowy znajdzie zastosowanie na każdej klatce schodowej. Produkt wykorzystywany jest do utrzymywania włączonego światła przez określony czas, dzięki czemu będzie można zapalić światło przy wejściu do korytarza i wyłączy się ono po określonym czasie. Urządzenie można ustawić na kilka minut, co pozwoli na bezpieczne przemierzenie nawet długich klatek schodowych lub korytarzy. Automat może się również sprawdzić w innych typach pomieszczeń, jak łazienki w biurach lub miejscach publicznych. Produkt możesz także wykorzystać na gankach domków jednorodzinnych, ponieważ jest on przystosowany do działania w bardzo niskich temperaturach. Urządzenie pomoże Ci także ograniczyć rachunki za energię elektryczną ponieważ dzięki jego zastosowaniu świtało nie będzie włączone na korytarzu przez całą noc.

    • Prąd obciążenia <10A, pobór mocy 0,56 W, temperatura pracy -25÷50°C

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu30mm
    Szerokość produktu100mm
    Wysokość produktu225mm
    Kompatybilność z systemami Smart home (inteligentny dom)utrzymanie włączonego oświetlenia korytarzy i innych pomieszczeń przez określony czas, po upływie którego następuje jego automatyczne wyłączenie
    Napięcie zasilania180 – 240V
    Kod produktu5908312592013