Zobacz więcej Czujniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo

Czujniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Automat zmierzchowy F&F AZH 10 A

Automat zmierzchowy F&F AZH 10 A

87,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany tutaj produkt to element, który wykorzystasz w instalacji oświetleniowej do automatycznego uruchamiania jej w momencie, gdy zapada zmierzch. Za pomocą tego urządzenia możesz kontrolować działanie lamp na podjazdach, placach czy wystawach na swojej posesji lub w lokalu. Automat zmierzchowy sprawi również, że oświetlenie wyłączy się samo o świcie.

   Cechy i zalety

    Przedstawiony tutaj produkt przyda Ci się w nocnym oświetleniu prywatnej posesji oraz placów, ulic czy wystaw sklepowych albo reklam i banerów. Jest to automat zmierzchowy, który samoczynnie włączy lampy, gdy zacznie robić się ciemno – dzięki takiemu urządzeniu zyskasz pełną kontrolę nad ich świeceniem. Model ten sprawi, że oświetlisz daną przestrzeń każdej nocy, zwiększając bezpieczeństwo konkretnej okolicy lub powodując, że będzie ona bardziej widoczna. Automat zmierzchowy wyłączy oświetlenie, kiedy zacznie robić się jasno – taka funkcja sprawi, że zaoszczędzisz sporo na energii elektrycznej. To niewielkie urządzenie możesz z łatwością zamontować na tynku elewacji czy w murze – zestaw zawiera specjalne wkręty do jego mocowania.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu30mm
     Szerokość produktu100mm
     Wysokość produktu224mm
     Kompatybilność z systemami Smart home (inteligentny dom)automatyczne załączanie i wyłączanie oświetlenia ulic, placów, wystaw oraz reklam
     Napięcie zasilania230V
     Kod produktu5908312591016