Zobacz więcej Baterie alkaliczne i litowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Baterie i akumulatorki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bateria litowa Varta CR2016 guzikowa 2 szt.
Strzałka w prawo

Bateria litowa Varta CR2016 guzikowa 2 szt.

9,98
/ opak.
4,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Guzikowa bateria litowa może zostać użyta, aby zapewnić płynną pracę najróżniejszym odbiornikom elektrycznym - kluczykom samochodowym, kalkulatorom, aparatom cyfrowym i nie tylko. Dzięki długiej żywotności i wyjątkowej wydajności możesz używać element przez znacznie dłuższy czas, ciesząc się płynną i sprawną pracą urządzenia.

   Cechy i zalety

    Guzikowa bateria litowa sprawi, że kluczyki samochodowe, kalkulatory lub aparaty cyfrowe będą działać sprawnie i płynnie, zapewniając Ci wysoki komfort użytkowania. Produkt nadaje się również do zasilania innych sprzętów codziennego użytku, które używasz w Twoim domu. Sprawia to, że produkt jest niezbędny w każdym gospodarstwie domowym, umożliwiając Ci wygodne korzystanie z różnych odbiorników elektrycznych. Bateria jest dość wydajna i dysponuje dużą pojemnością. Wyposażony w nią element będzie zatem sprawnie działać przez długi czas. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć baterie odznaczające się różnymi parametrami technicznymi. Z łatwością znajdziesz więc ten właściwy element, który zasili Twoje urządzenie.

    • Gwarantuje długi okres działania
    • Do kluczy, kalkulatorów, aparatów cyfrowych i innych urządzeń

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuBateria/akumulator
    Liczba sztuk w opakowaniu2
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Gwarancja producenta10 lat​
    MarkaVarta
    Możliwość ponownego ładowaniaBez możliwości ponownego ładowania
    Napięcie akumulatora3V
    Pojemność akumulatora0.09Ah
    Skład chemiczny ogniwaLitowe
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaWłóż prawidłowo. Nigdy nie ładuj, nie demontuj ani nie wrzucaj do ognia. Nie zwieraj. Nie używaj razem nowych i używanych baterii litowych w tym samym urządzeniu. Nie używaj z innymi rodzajami baterii. Wyrzucane akumulatory muszą być całkowicie rozładowane, a styki akumulatora zaklejone taśmą. Trzymać z dala od dzieci. Międzynarodowa norma IEC 60086-4 zawiera bardziej szczegółowe informacje na temat bezpieczeństwa baterii litowych
    Kod produktu4008496746385