Zobacz więcej Biokominki - kominki na biopaliwo

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Biokominek Zeus Horizontal

Biokominek Zeus Horizontal

338
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Biokominek wprowadzi do Twojego otoczenia przytulną atmosferę – często montowany jest jako element dekoracyjny. Funkcjonalny produkt dodatkowo ogrzeje Twoje otoczenie podczas chłodnych wieczorów. Posiada minimalistyczny styl, dlatego będzie znakomitym uzupełnieniem nowoczesnego salonu. W proponowanej ofercie dostępne są różne rodzaje biokominków.

   Cechy i zalety

    Biokominek idealnie sprawdzi się w każdym salonie – funkcjonalny produkt nie tylko ogrzeje Twoje otoczenie, ale także stworzy w nim atmosferę sprzyjającą relaksowi. Wyprodukowany został ze stali malowanej proszkowo, wobec czego przez długi czas zachowa nienaganny stan. Posiada uniwersalne barwy – czarną i srebrną, więc z powodzeniem skomponujesz go z akcesoriami utrzymanymi w innej barwie. Biokominek wyróżnia się minimalistycznym stylem, dlatego idealnie nadaje się do zamontowania w nowoczesnym mieszkaniu lub restauracji. Zainstalujesz go samodzielnie lub korzystając z pomocy fachowca, jeśli nie masz doświadczenia w zakładaniu systemów grzewczych. Jako opał należy stosować łatwe w transporcie i przechowywaniu biopaliwo, które również znajdziesz w naszym asortymencie.

    • Ekologiczny
    • Zastosowanie do wewnątrz i zewnątrz
    • Nie wymaga instalacji

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość (mm)164mm
    Szerokość (mm)648mm
    Wysokość (mm)374mm
    KolorCzarny, srebrny
    MateriałStal
    PowłokaPowlekany proszkowo
    Kod produktu5901350050682